Her keseye uygun 6 şaşırtıcı ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Her keseye uygun 6 şaşırtıcı ev

umit atdağ umit atdağ
KÜTÜK EV Kırsal Evler NM Mimarlık Danışmanlık İnşaat Turizm San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Kırsal/Country
Loading admin actions …

Günümüzde modern inşaat yöntemlerinin gelişmiş olması ekolojik, çevre dostu ve enerji ihtiyacını kendisi karşılayan binalar ve evler inşa edilmeye başlanmasını sağlanmıştır. Bu kadar   fazla içeriğe sahip olan modern evlerin maliyetleri  de çok yüksek rakamlara mal olmaktadır.  Maliyetlerin bu kadar fazla olması her bütçeye uygun olmaması nedeniyle  insanlar bu evlere sahip olmakta zorluk yaşıyorlar. Bu nedenle bu evler yerine doğal, klasik, geleneksel dekorasyon  yöntemlerinin kullanıldığı güzel ve işlevsel ev projeleri  geliştirilmiş ve işlevsel olduğu kadar  her keseye uygun olan  ev modelleri yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu gün homify farkı ile işlevsel ve  her keseye uygun  olan ev modellerini yakından inceleyerek yeni yaşam modelleri hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

Mobil ve basit

Bu ev örneğimiz, hem küçük olması, hem doğal ahşap malzemelerin kullanılarak yapılmış olması hem de  kendi ihtiyaçlarını karşılayan mobil bir ev olması nedeniyle tüm yaşamsal ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Bu açıdan baktığınızda  maliyeti düşük olduğu kadar mobil olması ve her yere götürülmesi ile de sizlere kolaylık sağlıyor. Küçük olması nedeniyle düşük bir maliyete sahip olması bu evin her keseye uygun olmasını sağlıyor.

Ahşap ve betonarme

Bir evin   sadece betonarme olması maliyetinin  de yüksek olmasına neden olacaktır. Bu nedenle resimde yer alan ve ahşap betonarme karışımı olarak inşa edilmiş olan bu evin maliyeti de düşük olacaktır. aynı zamanda  doğal ve görsel olan bu ev düşük bir bütçeye mal olduğu için her keseye uygun bir ev örneği olarak karşımızda durmaktadır.

Küçük ve minimalist

Minimalist evler sade bir dekorasyona ve sade bir tasarıma sahip evler olarak inşa edilirler.  Resimde yer alan ahşap ve sade ev örneği doğal bir görselliğe sahip olduğu gibi düşük maliyetlere inşa edildiği için çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Düşük satış fiyatları ile  her keseye uygun olan bu ev örneğini kırsal bir arazide tercih edebilir veya bahçenizde dinlenme alanı olarak düşünebilirsiniz.

Kır evleri

Kırsal arazilerde kullanılan evler genel olarak geleneksel tasarımlara sahip olacak şekilde tasarlanıp inşa edilirler. Bu evler ahşaplardan ve taş malzemesi kullanılarak inşa edildiğinden  maliyeti düşük olmaktadır Maliyetinin düşük olması nedeniyle her keseye uygun olan bu evler günümüzde şehirden ve şehrin kalabalığından kaçan insanların sığınma noktaları olmuştur.

Kütük evler

Evlerin inşa malzemeleri ne kadar düşük maliyetli olursa satış fiyatları ve inşa bütçeleri de oldukça düşük olacaktır. Bu tanıma uygun olan ev örneği resimde yer alan evimizdir. Sadece kütüklerden yapılmış olan bu evimiz hem doğal hem de her keseye uygun evler olarak insanlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Yazlık evler

Çıralı Beach Bungalows Akdeniz Evler Cıralı Beach Bungalows Akdeniz
Cıralı Beach Bungalows

Çıralı Beach Bungalows

Cıralı Beach Bungalows

Hepimiz birer yazlık sahibi olmak veya yaylada güzel bir ev sahibi olmak isteriz. Bu ev modellerinin fiyatları oldukça yüksek olduğu için resimde yer alan ve kolay bir şekilde inşa edilen ev modelini tercih edebiliriz. Ahşap ve kolay inşa edilen bu ev modellerinin maliyetleri de düşük olduğu için her keseye uygun ev modelleri olmuştur.

Bu her keseye uygun evler arasında sizin favoriniz hangisi oldu?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!