L-şekliyle dikkat çeken sıcacık bir kır evi

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

L-şekliyle dikkat çeken sıcacık bir kır evi

Aydin Sanli Aydin Sanli
Eklektik Balkon, Veranda & Teras ATELIER N Eklektik
Loading admin actions …

Kırlarda harika manzaraya sahip bir ev bir çok kişi için bir hayal. Ancak kimileri bu tarif ettiğimiz gibi bir ev inşa ettirip, doğanın tadını çıkarıyor. Bugün sizin için böyle bir ev bulduk ve size bu harika evi göstermek istedik.

Japonya'da bulunan evi alanında usta mimarlar tasarlamış. Mimarlar evin hem estetik hem de içinde bulunduğu doğayla uyumlu olmasını hedeflemişler ve bunu da başarıyla gerçekleştirmişler. Siz de birazdan buna şahit olacaksınız.

Dış cephe

Genelde kır evi deyince insanın aklına taştan yapılmış rustik evler gelir. Ancak burada kır dokusuna sahip modern bir ev görüyoruz. Bu lüks aile evi içinde bulunduğu doğayla da son derece uyumlu. Beyaz duvarlar modern bir unsur olarak dikkat çekerken, dış cephedeki ahşap döşemeler eve kır evi kimliği kazandırıyor.

Basamaklı salon

Evin içi de dışı kadar dikkat çekici. Evin genelinde ahşap doku hakim ve oldukça şık görünüyor. Ahşap hem sağlıklı, hem dayanıklı, hem de kolay temizlenebilen bir malzeme olarak ev sahiplerine kolaylık sağlıyor. Üstelik ahşap ortama bir sıcaklık da katmış. Açık planlı salonda iki farklı seviye var. İki basamak merdivenle inilen bölüm odalara gidiyor.

Manzaralı mutfak

Manzaralı mutfaktan daha hoş ne olabilir? Tüm aile böyle bir mutfakta keyifli vakit geçirebilir. Açık planlı mutfak ve yemek odası, oturma odasıyla bütünleşmiş. Geniş pencereler tüm mekana bolca güneş ışığı dolmasını sağlıyor ve mekan hem ferah hem de geniş görünüyor. Modern eviye ve armatür ise mutfağın diğer bir dikkat çekici unsuru. 

Her şey yerli yerinde

Bu eve bakıldığında konforun illa şehirde olmayacağı anlaşılıyor. Ahşabın estetiğiyle son derece konforlu bir ev yaratılmış. Ev çok küçük değil ama bir malikane olduğu da söylenemez. Evin tasarımındaki her unsur, evin boyutlarına uygun olarak yerleştirilmiş. Renkler de ahşap unsurlara uygun olarak tercih edilmiş. Ortaya uyum içinde bir ev çıkarılmış.

Ahşap işleriniz için profesyonellerimize danışabilirsiniz.

Geniş pencereler

Evin ön cephesine yakından bir bakış atıyoruz. Evin her tarafı geniş pencerelerle donatılmış. Böylece evin her yerine gün ışığının girmesi sağlanmış. Biliyorsunuz aydınlık mekanlar olduklarından daha geniş görünürler ve ferahlık duygusu verirler. Üstelik manzaranın tadı da doyasıya çıkarılabilir. 

Kır evleri hoşunuza gidiyorsa bu yazıya da bir bakın.

Bu ev projesini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!