El becerinizi konuşturup evinizi güzelleştirin: 7 parlak fikir

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

El becerinizi konuşturup evinizi güzelleştirin: 7 parlak fikir

umit atdağ umit atdağ
Farrow & Ball:  tarz
Loading admin actions …

Hepimiz evimizin daha güzel ve daha özel olmasını isteriz. Bunun için çok fazla para harcamadan farklı fikirleri değerlendirerek evimizi güzelleştirip kendimize özel bir dekorasyon ile görsel ve ferah bir ev haline getirmek için çabalarız.  Evimizin daha özel hale gelmesini sağlayacak olan fikirlerden bazıları basit yollarla yapacağımız  aksesuarlar iken bazıları da dekorasyon içerisinde yapılan yerleşim ve tercihlerle oluşur. Dekorasyonu daha özel hale getiren etkenleri içeren dekorasyon örneklerini inceleyerek evlerimizi daha görsel ve daha zarif hale getirebiliriz. Homify aksesuar dekorasyonları sayfasında yer alan dekorasyon örneklerini birlikte inceleyelim. 

Bahçe masası

Evinizde bir bahçe var ise standart ve klasik bahçe masaları yerine resimdeki gibi orjinal fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Farklı bir tasarıma sahip olan bahçe masası ile hem bahçenizin görselliğini artırmış olacaksınız hem de  özgün fikriniz ile insanların hayranlığını kazanacaksınız. Renk seçimlerini tarzınıza uygun şekilde yaparak görsel ve şık bir bahçe masasına sahip olabilirsiniz.

Süs aksesuarları

iDecorate Ltd:  tarz Bahçe
iDecorate Ltd

MACRAME PLANT HANGER DOUBLE

iDecorate Ltd

Salon ve oturma odalarını güzelleştiren ve görsellik kazandıran temel unsurlar aksesuarlardır. Resimde yer alan ve küçük mumluk olarak işlev gören askılı şamdanı evinizde dilediğiniz alanda sergileyebilir, mum yakarak veya tütsü için kullanarak evinizin hem görsel hem de mistik bir havaya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı tasarımlar

hinzhej:  tarz Oturma Odası

Evinizi güzel göstermek adına farklı tasarımlara imza atarak insanların daha önce görmediği veya karşılaşmadığı süs aksesuarları yapabilirsiniz. Resimde yer alan askı iplerinin ucuna asılmış renkli ve puantiyeli  kartonlar ile evinizi süsleyebilirsiniz. Renk seçimleri ve desenler tamamen kişiliğinize ve tarzınıza uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Aydınlatmalar

Farrow & Ball:  tarz Oturma Odası
Farrow & Ball

Christmas '14

Farrow & Ball

Evinizi süslemek için kullanacağınız temel unsurlar aydınlatmalardır. Aydınlatmaları standart ve klasik tasarımlar şeklinde yapabileceğiniz gibi resimde yer alan ve özel tasarım yapılarak ahşabın kullanıldığı aydınlatmalar olarak da yapabilirsiniz. Böylece doğal ve özgün bir süs aksesuarına sahip olduğunuz gibi evinizi daha şık görünmesine de katkı sağlarsınız.

Minderler

Occipinti:  tarz Yatak Odası
Occipinti

Trailing Flower Cushion

Occipinti

Evinizde yer alan koltuklar için ve sandalyeler için özel minderler yaparak evinizi daha canlı daha renkli ve daha şık bir ev haline getirebilirsiniz. Resimde yer alan renkli ve desenli minder sade olan sandalye görünümünü daha şık hale getirmiş, daha canlı bir dekorasyon oluşmasına zemin hazırlamıştır.

Stickerlar

Stickerlar genel olarak çocuk odalarında ve mutfaklarda kullanılan duvar süsleridir. Bu süsler evin genel dekorasyonunun daha renkli olmasını sağladığı daha canlı bir dekorasyon oluşmasını da sağlar Aynı zamanda çocuk odasında çocuk gelişimi için gerekli olan renkli dünyayı da resimde olduğu gibi çıkartmalar ile hayata geçirebilirsiniz.

Duvar saksıları

Philipp:  tarz

Bahçe duvarları veya teras duvarları için hayata geçirebileceğiniz bir fikir olan duvar saksıları evinizin daha doğal ve daha renkli bir ev olmasına katkı sağladığı gibi görselliğin artmasına da yardımcı olur. Resimde yer alan ve pet şişelerin asılması ile hayata geçirilmiş olan saksılar evin doğal bir ev olmasını sağladığı gibi görsel bir ev olmasını da sağlamış

Bu kendin yap fikirlerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!