Yaşlı genç herkesin hayalini süsleyen 8 şirin ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Yaşlı genç herkesin hayalini süsleyen 8 şirin ev

umit atdağ umit atdağ
NAZAN-THOMAS LINET HOUSE Eklektik Evler ARTIBODRUM MİMARLIK MÜH.İNŞ.TAAH.TİC.LTD.ŞTİ Eklektik
Loading admin actions …

Hepimiz şirin ve bize huzur veren bir evin hayalini kurarız. Hayalimizde sahip olacağımız evin tüm yaşam alanlarını dekore eder, istediğimiz renklerde hayal gücümüz ile muhteşem bir ev ortaya koyarız. Gerçek hayatta ev dekorasyonu hayalimizde yaptığımız gibi kolay olmaz. Ev; başlı başına titiz bir çalışma isteyen, özenli bir araştırma süreci gerektiren  bir unsur olduğu için kolay bir şekilde seçilmez, dekor edilemez. BU zorlu süreci başarı ile tamamlamış göz kamaştıran ve insanların hayallerindeki evlerden daha güzel evler vardır. Homify ev dekorasyonu sayfalarında yer alan bu şirin evler her ayrıntısı her detayıyla insana huzur veriyor.  Bahçe düzenlemesi, tasarımı, mimarisi, yeşil alanları ve doğal yapısı ile bu evler gerçek olamayacak kadar güzel ve estetik yapılara sahip. Bu evleri yakından inceleyerek zevkli tasarımlara, duygu yüklü renk seçimlerine yakından tanık olalım.

Naturel renkler

Hayal ettiğiniz bahçeli ve yeşil çimleri olan bir ev ise resimde bu evin hayata geçirilmiş somut hali yer alıyor. Bir kı evi özelliğine sahip olan ve yeşil çim alanları ile insana mutluluk veren  bu ev doğal renkleri gri çatısı beyaz dış duvarları ile muhteşem bir uyuma sahip. Bodur ağaçlar ve kahve rengi garaj kapısı evin doğal ve şirin bir ev olmasını sağlamış.

Okyanus esintisi

Angora Camping Akdeniz Evler Angora Camping Akdeniz
Angora Camping

Angora Camping

Angora Camping

Kendinizi sahil kıyısında veya okyanus kenarında bir evde hayal ediyorsanız resimde yer alan sahil evini kendi eviniz gibi düşünebilirsiniz. Bu evin her detayı özenle dekore edilmiş, özel bir veranda yapılmış, palmiyeler ile evin doğallığı artırılarak okyanus esintisi oluşturulmuş. Ayrıca kapı renkleri pastel renklerden seçilmiş ve muhteşem bir ev ortaya çıkarılmış.

Çok katlı zarif evler

AHMET ASLI İLHAN EVİ Akdeniz Evler DerganÇARPAR Mimarlık Akdeniz
DerganÇARPAR Mimarlık

AHMET ASLI İLHAN EVİ

DerganÇARPAR Mimarlık

Tek katlı müstakil bir ev yerine  çok katlı ev hayal ediyorsanız resimde yer alan dubleks evi tercih edebilir. Küçük bahçesi özenle düzenlenmiş bahçesi çatısında pvc ile kapatılmış kış odası ile her anlamda bir ev sahibin,in isteklerine cevap veren bu şirin ev insana mutluluk veriyor.

Farklı tasarımlar

Bellapais Modern Villa Modern Evler Benid Mimarlık Bürosu Modern
Benid Mimarlık Bürosu

Bellapais Modern Villa

Benid Mimarlık Bürosu

Klasik tasarımlara sahip evler yerine modern mimarinin getirdiği akım ile tasarlanmış olan ve farklı yapısı ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olan bu ev hayal etiğiniz evden daha güzel ve daha zarif bir ev olarak karşımızda duruyor. Renk seçimleri yeşil bahçesi ve zarif dekorasyonu ile sahip olmak isteyeceğiniz bir ev.

Her anlamda mükemmel

Bu ev hayal edebileceğiniz en güzel ev örneklerinden biri. Muhteşem aydınlatması ile geceleri ışıl ışıl olan, bahçe düzenlemesi ile yeşil alan ihtiyacını karşılayan, garaj alanı ve beton avlusu ile hem oyun alanı hem araç park yeri olarak kullanabileceğiniz fonksiyonel bir alan olarak düşünülmüş. İki katlı verandası ve balkonu ile kış güneşinden faydalanacağınız, yaz aylarında serin havaların tadını çıkaracağını her türlü detay bu evde mevcut.

Kır evleri

Ortay yaşın üzerindeki insanlar genel olarak doğup büyüdükleri gibi bir ev hayal ederler. Kır evleri bu evlere en güzel örnektir. Resimde yer alan muhteşem doğal güzelliğe sahip olan bu ev  kırmızı pencereleri, taş duvarları yeşillikleri ile insanı gençleştiren ve insana huzur veren bir ev olarak karşımızda duruyor.

Taş evler

gümüşlük taş evler Kırsal Evler Gülercan Mimarlık Kırsal/Country
Gülercan Mimarlık

gümüşlük taş evler

Gülercan Mimarlık

Kırsal  bölgelerde yaygın olarak bulunan taş evlerin doğal güzelliklerinden dolayı çekici ve cezbedici özellikleri vardır. Bu örnek evimizde olduğu gibi ahşap veranda çatısı, taş odaları, küçük bahçesi ile hem şirin hem doğal hem de diğer evlere göre ekonomik olması ile her türlü avantaja sahip bir ev. Doğa da yer alması ile de muhteşem bir özelliğe sahip olan bu ev ayrıca küçük havalandırma penceresi ile de doğal havalandırma sistemine sahip.

Köy evi

Doğal taş ev ve doğal taşlar ile bahçe duvarı Tropikal Evler Kayalar İnşaat Ltd şti. Tropikal
Kayalar İnşaat Ltd şti.

Doğal taş ev ve doğal taşlar ile bahçe duvarı

Kayalar İnşaat Ltd şti.

Hayal ettiğiniz köy evlerinden biri olarak karşımızda duran bu ev yarım bahçe duvarı, özel işleme kapısı, ahşap verandası, yeşil sarmaşık bitkileri ile muhteşem bir görselliğe sahip. Köy evi olması özelliği ile de insanı genç ve dinamik tutan bir yapıya sahip.

Bu şahane evlerden siz en çok hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!