Herkesin hoşuna gidecek fikirleriyle modern bir ahşap ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Herkesin hoşuna gidecek fikirleriyle modern bir ahşap ev

Meral Eser Meral Eser
Modern Çalışma Odası Canexel Modern
Loading admin actions …

Günümüzde geniş ve ferah evlere sahip olmak neredeyse bir lüks. Konfor sunan bir ev dekorasyonu hayatımızı kolaylaştıran fonksiyonel detaylarla fark yaratır. Bu yazımızda 1100 metrekarelik bir alana yerleşen araziye konumlanan geniş ve şahane bir ev projesini derledik. Zarafet unsurlarını ahşabın sıcak dokusu ve natürel renk uyumlarında yakalayabilirsiniz. Modern stil öğelerle dekore edilen şahane ev 164 metrekare bir alana yerleşiyor. Daha fazla beklemeden evin iç ve dış mekan görsellerini inceleyelim.

Çalışma odası

Modern Çalışma Odası Canexel Modern

Duvar dekorları ile şık hale getirilmiş çalışma odasına bakıyoruz. Burada kapı kasası ve kanatlarından mobilyalara kadar beyaz renk öğeler kullanılmış, beyazla kontrast yaratacak malzeme dokuları tercih ediliyor. Nötr gri duvar ise beyaz ve siyah resim çerçeveleri ile oluşturulan samimi duvar dekorunu estetiğiyle öne çıkarıyor.

Ahşap sistemler ve sıvalı beyaz bir cephe

Modern Evler Canexel Modern

Öncelikle bu cepheden bakıldığında ahşap bir ev modeli olduğu direkt anlaşılmıyor. Beyaza boyanan sıvalı cepheler taşıyıcı sistemler hakkında net bir fikir vermiyor. Ancak biraz daha yakından bakarsanız cephede ahşap detayları yakalayabilirsiniz. Beşik çatı modeli ise evin cephesi ile kontrast yaratacak, renk ve dokuları ön plana çıkaracak koyu renklerde tercih edilmiş. Pergola sistemleri ile teras alanı şık bir şekilde dizayn ediliyor. Genel olarak bakıldığında modern stil usüllere göre özenle tasarlanan bir proje.

Yüksek tavanlı şık salon

Modern Oturma Odası Canexel Modern

Açık plan dizayn edilen şık ve konforlu bir salon görmekteyiz. Yüksek tavanlı lüks ve konforlu salonda krem ve kahverengi tonları kullanılıyor ve dolayısıyla natürel renklerin uyum ve ahengi söz konusu. Otuma alanı ile bahçenin doğrudan ulaşımı ile yaz aylarını ferah ve bahçe manzarası eşliğinde geçirmek mümkün. Yüksek tavanlı salonda şömine keyfi ile nefis bahçe manzarası eşliğinde ev sahipleri bu evden çıkmak istemeyecek.

Modern mutfak

Modern Mutfak Canexel Modern

Aydınlık ve ferah bir atmosfere sahip mutfakta salon alanı ile aynı maun rengi parke kaplama kullanılmış. Modern stil öğelerle döşenen mutfakta eğimli tavanda doğal ışığı muntazam alan simetrik pencereler dizayn edilmiş. Mutfak dolapları ve duvar rengi göz yormayan yalın çizgilerle tasarlanmış. Ahşap zemin dokuları ile huzur veren sıcak bir atmosfer sağlanıyor.

Ebeveyn yatak odası

Klasik Yatak Odası Canexel Klasik

Yatak odası dekorasyonunda evin geri kalanında olduğu gibi ahşap parke zemin kaplaması kullanılmış. Genel olarak dinlendirici göz yormayan renklerle döşenmiş. Ahşap parke zeminini öne çıkaracak yalın çizgilerle tasarlanan huzur veren bir yatak odası. Duvara gömme depolama sistemleri ise akılcı tasarlanarak oda düzeni sağlanıyor.

Giyinme odası

Klasik Giyinme Odası Canexel Klasik

Açık raf sistemleri ve çekmecelerle şık bir giyinme alanı dizayn ediliyor. Beyaz ahşap kullanılan bu alanda doğal ışığı muntazam alan bir pencere de mevcut. Beyaz rengin kullanımı küçük ve dar alanlarda şık ışıklandırma unsurları ile derinlik katar. Ayrıca, homify'da iç mimarlar tarafından dizayn edilen birçok farklı stilde evlerin projesi bulabilir, ilham veren fikirler bulabilirsiniz.

Çocuk odası

Klasik Çocuk Odası Canexel Klasik

Bir merdiven aracılığıyla oyun ve dinlenme alanına ulaşılıyor. Çocuklar için keyifli oyun alanları dizayn etmek onların mutluluğunu doğrudan etkiler. Beyaz klasik bir ahşap beşik modeli tercih edilmiş. evin diğer alanlarında olduğu gibi burada da beyaz mobilya ve dolap sistemleri kullanılarak uyum ve ahenk yakalanıyor.

Sevimli dostlar için bir yuva

Modern Koridor, Hol & Merdivenler Canexel Modern

Geniş ve ferah evde sevimli dostlar da unutulmuyor! Duvar nişini modern çizgisiyle bir yuvaya dönüştüren tasarım minik dostların gözdesi haline geliyor. Merdiven altı gibi ölü alan olarak değerlendirilen boşlukları akılcı çözümlerle tasarlayabilir ve işlevsel hale getirebilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Bakınca insanı mutlu eden 8 ev’ yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu ahşap ev projesini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!