El becerisi olan herkesin yapabileceği 8 bahçe kulübesi

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

El becerisi olan herkesin yapabileceği 8 bahçe kulübesi

umit atdağ umit atdağ
Samples Modern Bahçe Martin Hall Design Modern
Loading admin actions …

Bahçesi olan  evler estetik açıdan tamamlanması açısından bahçelerin içinde şık ve el becerisi isteyen kulübeler ile desteklenmelidir. Bir bahçenin  her açıdan mükemmel olması için eksiksiz ve kusursuz bir şekilde düzenlenmesi, dizayn edilmesi gereklidir. Bir bahçenin  içinde kulübe inşa etmeniz bahçenizin güzelliğinin en üst düzeye çıkarılmasını sağlayacaktır. Seçeceğiniz kulübe  türü ve görselliği de bahçenin görselliğini ortaya koyacak ve oturum alanı olarak kullanabileceğiniz bir kulübenin yanında tasarımı ile bahçenizin görselliğini ve şıklığını artıracaktır. Homify  bahçe dekorasyonları içinde yer alan bahçe kulübelerinden beğendiğinizi, tarzınıza uygun olanı veya bahçenizin kültürü ile uyumlu olanı seçerek bahçenizin hayranlık uyandıracak , büyüleyici bir güzelliğe sahip olmasını sağlamak sizin el becerinize bağlıdır.

Bahçe içinde bahçe

Bahçenizin içinde resimdeki gibi bir kulübe tasarımı yaparak bahçenizin içinde bir bahçe oluşturabilirsiniz. Balkon ve teraslarda uygulanan duvar saksılarını kulübe tasarımı içine yerleştirip görsel açıdan kusursuz ve yeşil olarak bahçe ile uyumlu ahşap saksılara sahip bir kulübeyi  yapmak size kalıyor. Tasarımından anlaşılacağı gibi kolay bir şekilde yapacağınız bu kulübe ile bahçeniz mükemmel görünecektir.

Bahçe içinde yaşam alanları

Bahçenizin içinde kış aylarında da kullanabileceğiniz, hobi ve uğraş odaları için resimdeki gibi bir kulübe tasarımı yaparak bahçenizin eksiksiz bir bahçe olmasını sağlayabilirsiniz. Tasarımının eksiksiz bir şekilde yapılması kış aylarında doğal gün ışığı almasını sağlayan bu kulübeyi evinizde bulunan araç gereçleri kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Çocuk oyun odaları

Victorian Minik Ev Klasik
Minik Ev

Victorian

Minik Ev

Bahçeli evleri en büyük özelliklerinden biri çocukların bahçe de özgürce oynayabilmeleridir. Bahçe içine yapılacak olan  kulübeye çocuk odası konsepti verildiğinde resimdeki gibi şık ve ilgi merkezi olan bir kulübeye sahip olabilirsiniz. Basit bir şekilde yapabileceğiniz bu kulübe ile hem çocuk oyun odası hem de bahçe dekoru olarak kullanabileceğiniz fonksiyonel bir kulübeye sahip olacaksınız.

Farklı tasarımlar

Ingarden Limited: modern tarz , Modern
Ingarden Limited

Rattan Garden Cabana, Weatherproof Wicker Shade Room and Sun Loungers

Ingarden Limited

Bahçeniz içinde  yapacağınız kulübeler için klasik tasarımlar yerine resimdeki gibi hem şık hem  ilgi çekici hem de farklı mimarilere sahip olan kulübeler tercih etmeniz yerinde olacaktır. Tasarımı kadar uygulaması da kolay olan bu kulübe de Selçuklu mimarisinin özelliği olan kubbe uygulaması yapılarak farklı bir mimariye sahip olması sağlanmış.

Bahçenin köşkü

Summer house and Zen garden Modern Bahçe Martin Hall Design Modern
Martin Hall Design

Summer house and Zen garden

Martin Hall Design

Bahçenize yapacağınız kulübe uygulaması için resimdeki gibi köşe konsepti tercih ederek bahçenizin bir saray veya köşk bahçesi olmasını sağlayabilirsiniz. Köşeye yapacağınız şeffaf kulübe bahçenizde yeni bir yaşam alanı oluşturacaktır. Kulübe önüne yapacağınız estetik düzenleme ile evin en güzel alanının bahçe kulübesi olmasını sağlayabilirsiniz.

Bar konsepti

One of our range of outdoor bars Rustik Bahçe shaun.roper Rustik
shaun.roper

One of our range of outdoor bars

shaun.roper

Bahçenizde kulübe olarak farklı tarzlara yönelmek istiyorsanız resimdeki gibi bar konseptine sahip yarı açık bir kulübe  yapabilirsiniz. Bu kulübe ile standartın üzerine çıkarak farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Özel tasarıma sahip tabureler ile bahçenizde keyif yapabileceğiniz bir kulübeye el beceriniz ile imza atabilirsiniz.

Çiftlik evi modeli

Ahşap Oyun Evi Prenses - Yakın Görünüm Klasik Bahçe Sakura Ahşap Klasik
Sakura Ahşap

Ahşap Oyun Evi Prenses – Yakın Görünüm

Sakura Ahşap

Bahçenizin daha şık olmasını ve estetik görünmesini istiyorsanız resimdeki gibi kulübe çevresini çitler ile çevirerek muhteşem bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Bu sayede hem bahçe içinde ihtiyaç duyacağınız kulübeyi inşa etmiş olursunuz hem de bahçe içinde çok şık bir peyzaj örneği oluşturarak evinizin muhteşem ve zarif görünmesini sağlayabilirsiniz.

Denize nasır

Bahçenizde bulunan kamelyayı çok şık bir şekilde revize ederek  bir kulübe haline getirebilirsiniz. Örnek resimde yer alan kamelya çevresi şık bir şekilde kulübe şeklinde çevrilmiş ve yarı açık bir kulübeye dönüştürülerek şık bir görünüm kazandırılmış. Benzer bir uygulamayı bahçenizde kolayca yaparak bahçenizin zarif olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu bahçe kulübesi modellerini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!