Novodeco: tarz Mutfak

Önce sonra: Korkunç bir dairenin şahane bir daireye dönüşmesi!

Özlem K. Özlem K.

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Evinizin radikal bir değişikliğe ihtiyacı varsa ve komple tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız, bugün sayfamızda tanık olacağımız devdeğişim ilam verici olabilir. Baştan aşağı değişen, eskiliğinden ve kasvetli atmosferinden eser kalmayan bu daire, bir evin nasıl dönüşebileceğine muhteşem bir örnek. İyi bir mimar ve işinin uzmanı inşaat ve tadilat firmaları sayesinde, siz de gönlünüzdeki eve kavuşabilirsiniz.

Önce: Balkon

Novodeco: tarz Bahçe
Novodeco

ANTES – PATIO

Novodeco

Balkonun eski hali içler acısı; adeta bir çöplük gibi; atıl, bakımsız.

Sonra: Çamaşır odası

Novodeco: tarz Mutfak
Novodeco

DESPUÉS – LAVANDERÍA

Novodeco

Mutfağın yan kısmındaki balkona çıkan koridor ise çamaşır odası olarak değerlendirilmiş.

Önce: Mutfak

Novodeco: tarz Mutfak
Novodeco

ANTES – COCINA

Novodeco

Evi mutfaktan başlayarak gezelim. Eski tip fayanslarla kaplı mutfağın boyutu iyi, fazla küçük sayılmaz acak bu onu kasvetli olmaktan kurtaramamış. Buraya aydınlık bir mutfak lazım.

Sonra: Mutfak

Novodeco: tarz Mutfak
Novodeco

DESPUÉS – COCINA

Novodeco

Tamamen yenilenen, eskiden eser kalmayan modern ve ferah bir mutfak görüyoruz. Duvar yıkılarak açık plana dönüştürülmüş, beyaz renk ağılıklı kullanılış ve kırmızı renkli tezgahlar mekana canlılık getirilmiş. En önemlisi de, dairenin çatı katında olmasının avantajı kullanılarak içeriye doğal gün ışığı sokan bir tavan penceresi açılmış.

Sonra: Balkon

Novodeco: tarz Bahçe
Novodeco

DESPUÉS – PATIO

Novodeco

Çamaşır odasından çıkılan balkon kapalı olması sayesinde çamaşır kurutma için kullanılıyor. Sevimli bitkiler ile bu alanın da dekorasyondan eksik bırakılmadığı ortada.

Önce: Oturma odası

Novodeco: tarz Yemek Odası
Novodeco

ANTES – COMEDOR

Novodeco

Oturma odasının zemin kaplaması çoğumuza tanıdık gelecektir. Eskiden sıklıkla kullanılan bu yer karolarının modası artık geçti. Aynı şekilde krem rengi duvarların da. Odanın aydınlatması da oldukça kötü.

Önce: Mobilyalar

Novodeco: tarz Oturma Odası
Novodeco

ANTES – SALÓN

Novodeco

Dekorasyona adına iyi bir çalışma yapılmış olduğunu söyleyemeyiz. Düşüncesizce alınan eşyalar bir araya konmuş, hepsi bu.

Sonra: Modern ve ferah

Novodeco: tarz Oturma Odası
Novodeco

DESPUÉS – SALÓN

Novodeco

Oturma odası olması gerektiği gibi beyaza boyanmış. Küçük mekanlarda beyaz renk kullanmak en iyi sonucu verir, yanılma payı bırakmaz. Modern çizgilere sahip konforlu koltuklarda ise kırmızı renk tercih edilmiş. 

Sonra: Yemek odası

Mutfakla oturma odası arasında kalan kısım yemek odası. Bu alana buzlu cam tablalı, krom ayaklı modern bir yemek masası ve benbeyaz sandalyeler yerleştirilmiş. 

Önce: Yatak odası

Novodeco: tarz Yatak Odası
Novodeco

ANTES – HABITACIÓN MATRIMONIO

Novodeco

Yatak odasının boyutu da çok küçük değil ancak renk seçimleri berbat. Zaten dekorasyon namına da hiçbir şey yapılmamış.

Sonra: Yatak odası

Novodeco: tarz Yatak Odası
Novodeco

DESPUÉS – HABITACIÓN MATRIMONIO

Novodeco

Giysi dolabının olduğu boşluk, olması gerektiği gibi boydan boya bir gömme dolap ile değerlendirilmiş. Beyaz ve gümüşi gri kombinasyonu mekana ferah ve zarif bir hava katmış. yenilenen asma tavanın dört bir köşesinden yapılan aydınlatma mekanda homojen bir ışık saplamış. 

Önce: Banyo

Novodeco: tarz Banyo
Novodeco

ANTES – BAÑO

Novodeco

Bu mekanda da eski tip desenli fayanslar var. Bu desenli fayanslar sevimli olmakla birlikte mekanı son derece boğucu hale getirmişler.

Sonra: Banyo

Novodeco: tarz Banyo
Novodeco

DESPUÉS – BAÑO

Novodeco

Banyonun yeni hali adeta lüksün tanımı gibi! Mekana spa havası veren ahşap işçiliği, mermer zemin, asma klozet ve depolama olanağı sunan hilton lavabo ile çağdaş, şık bir banyo oluşturulmuş. Tıpkı mutfaktaki gibi, burada da tavan penceresi açılmış.

Banyo tadilatları ilginizi çekiyorsa, ’Eski bir banyonun şık ve göz alıcı dönüşümü’ başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu daire dönüşüm projesini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!