Kıyafetlerinizi saklamak için 10 alternatif fikir

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Kıyafetlerinizi saklamak için 10 alternatif fikir

umit atdağ umit atdağ
İskandinav Giyinme Odası ZE|Workroom studio İskandinav
Loading admin actions …

Elbiselerin depolanması, muhafaza edilmesi ve korunması çok önemli ve bir o kadarda zor bir iştir. Hepimiz klas giyinmek, ütülü ve düzgün elbiseler ile toplumsal alanlarda gezmek isteriz. Bu isteğimizi gerçekleştirmek için evimizde elbiselerimizi muhafaza edeceğimiz alanlar oluşturmak zorundayız. Bu gün homify gardırop fikirleri içinden alternatif elbise muhafaza alanlarını bir araya getirerek şimdiye kadar görmediğiniz kıyafet saklama yöntemleri ile tanışacaksınız. En iyi depolama yöntemlerini evlerinizde, giyinme odalarınızda, yatak odalarınızda  uygulayarak  evinizin dekoratif olarak zenginleşmesini sağlayacağınız gibi alternatif elbise depolama alanlarına da sahip olacaksınız.

Ayna büyüsü

Ultra gloss chocolate bedroom suite Modern Yatak Odası Urban Myth Modern
Urban Myth

Ultra gloss chocolate bedroom suite

Urban Myth

Evinizde ve özellikle yatak odanızda dekoratif alanlar oluşturan  aynaları farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Aynaları gardırop kapakları olarak kullanarak hem gardıroplarınızın daha estetik kapılara sahip olmasını sağlarsınız hem de  elbiselerinizin büyülü bir ortamda muhafaza edilmesini sağlarsınız.

Prenses odası

Master Dressing Room Modern Giyinme Odası Studio Duggan Modern
Studio Duggan

Master Dressing Room

Studio Duggan

Giyinme odanızı bir prensesin odası şeklinde dekore ederek kıyafetlerinizi prenses odasında yer alan aynalı dolaplarda muhafaza edebilirsiniz. Böylece hem giyinme odanızın cazibesini artırmış olursunuz hem de kıyafetlerini seven biri olarak kıyafetlerinizi daha sağlıklı muhafaza edeceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz.

Basit ve sofistike

Clapham Common Flat 2 İskandinav Yatak Odası YAM Studios İskandinav
YAM Studios

Clapham Common Flat 2

YAM Studios

Evinizde, her hangi bir oda veya yatak odasında elbiselerinizi muhafaza edeceğiniz ve muhafaza ederken bir dekorasyon unsuru olarak da kullanabileceğiniz basit ve sofistike askılık evinizin daha doğal görünmesini sağlayacağı gibi farklı görünmesini de sağlayacaktır. Ahşap malzemeden tercih edilen askılık basit tasarımı ile hem muhafaza alanı hem de dekorasyon aksesuarı olarak kullanılabilir.

Fonksiyonel alanlar

Elbiselerinizi muhafaza edeceğiniz ve kolay  erişim sağlayarak hayatınızı kolaylaştıracağınız alanlardan birisi de merdiven altında kalan boş alanlardır. Bu alanları hem dekorasyonunuza kazandırmak hem de elbise muhafaza alanı olarak kullanarak elbiselerinizi koruyacağınız bir alana sahip olabilirsiniz. Giysi ve ayakkabılık olarak kullanabileceğiniz bu alan evinizin fonksiyonel olarak kullanacağınız bölgesi olacaktır.

Askılar

Calvill Endüstriyel Bakır/Bronz/Pirinç

Evinizde kullanacağınız askılar hayatınızı kolaylaştıracağı gibi elbiselerinizi de kolayca muhafaza etmenize yardımcı olacaktır. Ev içinde her alana asabileceğiniz askılıklar sayesinde elbiselerinizi evinizin her odasında veya her alanında muhafaza edebilecek ve kendinize kolaylık sağlayacaksınız.

Elbise rafları

Giysilerinizi depolamak için ayrılmış bir alanınız yoksa elbise rafı veya duvar rafı tercih edebilirsiniz. Şık çağdaş ve modern raflar ile elbiselerinizi katlanmış bir şekilde muhafaza edeceğiniz gibi  askılıklar kullanarak elbiselerinizi sağlıklı şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Giyinme odaları

Evinizde kullanabileceğiniz boş odalarınız varsa odayı giyinme odası şeklinde dekore edebileceğiniz gibi sadece elbise odası olarak da dekore edebilirsiniz. Böylece  evinizde elbiselerinizi sağlıklı bir şekilde muhafaza edeceğiniz şık ve çağdaş raf ve askılıklara sahip olabilirsiniz.

Geniş ve davetkar

Dar alanlara yapabileceğiniz alternatif elbise muhafaza alanlarının benzerini geniş alanlara da yaparak davetkar elbise saklama ve muhafaza alanları oluşturabilirsiniz. Örnek elbise rafları ve dolabı örneğini evinizde geniş bir alanda hayata geçirerek sağlıklı bir şekilde elbiselerinizi muhafaza edebilirsiniz.

Çağdaş elbise odaları

evinizde özel bir odanız yoksa evinizin her hangi bir alanını çağdaş bir elbise odasına çevirebilirsiniz.  Evinizin bir odasının köşesini camlı bir duvar ile çevirerek  bu alanı bir elbise odasına çevirerek elbiselerinizi hem sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz hem de odanızın dekorasyonunun daha çağdaş olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Şık ve sade tasarımlar

Elbiselerinizi düzenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek için yatak odalarınıza yaptıracağınız gardıropları şık ve sade tasarımlara sahip olacak şekilde yaptığınızda yatak odanızın dekarosyonunun muhteşem olmasını sağlayacağınız gibi alternatif muhafaza alanlarına da sahip olabilirsiniz.

Giysilerinizi saklamak için bu fikirleri siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!