İlginç werzalit masa örnekleri | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

İlginç werzalit masa örnekleri

ümit  atdağ ümit atdağ
İskandinav Yemek Odası GRID DESIGN 株式会社 İskandinav
Loading admin actions …

Yaşadığımız alanlar olan evlerimizi yoğun geçen iş gününün ardından geldiğimiz ve ailemiz ile birlikte yemek yediğimiz, ailemizle zaman geçirdiğimiz, dinlendiğimiz, uyuyup ruhumuzu dinlendirdiğimiz kişilere özel mekanlardır. Evlerimizi daha güzel hale getirmek ve geçirdiğimiz zamanları daha keyifli hale getirmek için kişiliğimize özgü, zevkimize uygun ve tarzımızı yansıtacak şekilde dizayn eder ve dekore ederiz.  Ev dekorasyonları içerisinde kullanım alanımıza göre mobilyalar, halılar, perdeler ve masalar yer alır.  Dekorasyonun ana unsurları bir birleri ile uyumlu ve evin içini odaları daha görsel hale getiren, evlerimize estetik ve zarafet kazandıran unsurlar olduklarından çok dikkatli seçilmelidir.  Bu nedenle her bir dekoreayın mobilyasını çok dikkatli seçmeli ve evimize kazandıracağı güzelliği göz önünde bulundurmalıyız. Ev dekorasyonlarının en önemli unsurlarından birisi de masalardır. Masalar, evlerimizde çalışma odalarımızda, yemek odalarında, mutfaklarda, salonlarda ve oturma odalarında evlerin iç hacimlerine göre farklı mekanlarda kendisine yer bulan ve dekorasyonun önemli unsurlarından birisi olan masalar için kullanım amacına göre seçim yapılmalıdır. Ev dekorasyonlarında ana mobilyalar dışında kullanacağımız masalarda çok dikkatli seçilmeli ve dekorasyona gölge düşürmeden aynı zamanda görsellik kazandıracak şekilde zarif masalar tercih edilmelidir. 

Masa seçimlerinde dikkat edilecek birincil unsur dekoratif ve görsel olmasıdır. hem dekoratif hem de görsel olan masalar aynı zamanda da ekonomik olmalıdır. Evimize yapacağımız dekorasyon ekonomik olmak zorunda ise masa olarak dekoratif olan ve ekonomik fiyatlara satılan werzalit masa modelleri tercih edilmeli, ve her odada kullanabileceğimiz  werzalit masalar ile hem kolay bir biçimde dekorasyon yapabilir, hem de dekorasyon yaparken masa konulacak yere göre werzalit masalar koyabilirsiniz. Werzalit masalar yongapan adı verilen ve bir çok iklimde yetişen ağaçların talaş haline getirilip tutkallar ve kimyasal karışımlar ile harmanlanıp kalıp içerisinde dikdörtgeni yuvarlak veya kare şeklinde preslenip ısıtılarak birleştirirlp, tahta, cam, metal gibi malzemeler ile yapılan ayaklar üzerine yerleştirilmesi ile elde edilirler. Werzalit masaların üst yüzeyleri istenilen renkte kaplama kağıtlarının ısıtılıp tutkal ile yapıştırılması ile elde edildiğinden dekorasyonunuza uygun her renkte imal edilebilir ve dekorasyonlarınıza uygun ve görsellik kazandıran werzalit masa sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda werzalit masalar; ayakları metali ahşap, ağaç veya cam olarak imal edilebilir, üst yüzeyleri ise yongapan ağacı yerine cami ahşap, ağaç, metal olacak şekilde birleştirilerek farklı werzalit masa türleri veya türevleri yapılabilir. Bu werzalit masa türleri ile oturma odalarımıza, yemek odalarımıza, salonlarımıza mutfaklarımıza, çalışma odalarımıza kullanımına uygun tek kişilik, iki kişilik, dört kişilik ve 10 kişiliğe kadar werzalit masalar alabiliriz. Bu sayede ihtiyaçlarımızı werzalit masalar ile karşılayabilir, aynı zamanda odalarımızda bulunan boş alanları werzalit masa ile doldurabiliriz. Werzalit masalar günümüzde diğer masa türlerine göre çok ekonomik masalar olduklarından ec dekorasyonları yapılırken dikkat etmek zorunda olduğumuz ekonomik durumumuz nedeni ile çok tercih edilen ve oda dekorasyonlarında mutlaka kendine yer bulan masalardır.

Werzalit masalar ile ev dekorasyonlarınızı güçlendirmek, dekorasyonlarınıza farklılık kazandırmak ve ekonomik dekorasyonlar yapmak için yapmanız gereken kişiliğinize ve zevkinize uygun, dekorasyon tarzınızı yansıtan werzalit masa örneklerinden yararlanarak isteğimizi görsel dekorasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Werzalit masa örnekleri seömek için veya ihtiyaç duyduğunuz werzalit masalar için kendi tasarlayacağınız tasarımları imal ettirebillir, werzalit masa kataloglarında bakarak istediğiniz werzalit masa örneğini bulabilir veya homify masa örneklerinin yer aldığı  dekorasyon örneklerini inceleyerek werzalit masaları veya werzalit tarzı masa örneklerini inceleyip kişiliğinizi yansıtan bir masa örneği ile evlerinizi süsleyebilirsiniz.

 

Mutfaklar için masa örnekleri

Ev dekorasyonunuz için özel alanlar olan mutfak dekorasyonlarında ihtiyaç duyduğunuz masala için altı kişilik werzalit tarzında yapılmış ayakları metal olan yemek masası tercih edebilirsiniz. Werzalit masa; üzerine doğal ahşapların yer aldığı ve ahşapların doğallığını koruması amacıyla verniklenerek daha görsel hale getirilip beyaz sandalyeler ile desteklenerek görselliği ön plana çıkarılmıştır.

Yuvarlak werzalit masalar

Evimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz masa türü olarak yemek masaları mutfaklarımıza görsellik kazandırmakta ve yemek masası ihtiyacımızı gidermektedir. Örnek resimdeki gibi yuvarlak bir werzalit yemek masası ile hem az yer kaplayarak mutfak dekorasyonu yapmış hem de ahşap malzemelerden yapılmış bir werzalit masa ile ekonomik fiyatlara bir masa sahibi olmuş oluruz. Werzalit masa seçimini resimdeki gibi koyu renklerden seçip beyaz plastik sandalyeler ile renkli bir dekorasyon yapmış olursunuz.

Renkli werzalit masa türleri

Mutfaklarınızda geniş alanlarınız var ise örnek resimdeki gibi bir dört kişilik geniş bir masa tercih edebilir, mutfaklarınızı doldurabilirsiniz. Seçeceğiniz masa örneğinin renklerini mutfak dekorasyonlarına uygun renklerde veya kişiliğinizi yansıtan renklerde seçerek mutfaklarınızı  daha görsel bir hale getirebilirsiniz.

Dekoratif werzalit masalar

Endüstriyel Yemek Odası homify Endüstriyel

Mutfaklarınız veya salonlarınız için tercih edeceğiniz masalar için werzalit masalar tercih edebilir, dekorasyonunuzu daha dekoratif bir hale getirmek isterseniz örnek resimdeki gibi farklı bir werzalit masa örneği tercih ederek sandalyelerinizi farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem mutfak ve salonlarınıza zarafet kazandırmış hem de  renk cümbüşü yaparak  mutfaklarınıza nefes aldırabilirsiniz.

Cam werzalit model masalar

Werzalit masaları seven ve bu masaları dekorasyonlarında kullanmak isteyenler için güzel bir cam masa örneği ile dekorasyonlarını görselleştirebilirsiniz. Werzalit masa modelinin aynısı ayakları metal olacak şekilde kutu profillerden yapılmış masa tablası olarak kırılmaz cam kullanılarak şeffaf ve görsel bir masa elde edilmiş. Cam werzalit masa ile evlerinizi güzelleştirebilir ev dekorasyonlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Estetik werzalit masalar

Evinizde kendinize özel bir köşe yapmak, çay saatlerinizde dostlarınızla iki satır sohbet edecek özel çay köşesi yapmak isterseniz resimdeki gibi bir örnek dekoratif werzalit ahşap masa ile yapabilirsiniz. Beyaz laminant malzemeler kullanılarak yapılan ve sandalyeleri de renkli minderler ile renklendirilmiş masa ve sandalye takımını kullanarak görsel bir köşe oluşturabilirsiniz.

Ahşap masa örnekleri

Mutfakları süsleyen ve yemek saatlerinde etrafında toplandığınız özel yemek masalarını kullanmak yerine resimdeki gibi  werzalit masa tarzında üretilmiş  metal kutu profiller ile ayakları ve çerçevesi yapılmış, kalın ağaçlardan masa tablası yapılarak iki ahşap sandalye ve bir ahşap tabure kullanılarak dekore edilmiş ve görselleştirilmiş bir masa kullanabilirsiniz. Bu sayede hem piknik masası havası vermiş hem de yemek masası sahibi olmuş olursunuz.

Üç ayaklı ahşap werzalit masalar

Evlerinizde werzalit masa türlerini kullanmak veya werzalit masa tasarımı ile bire bir aynı tasarımlarda yapılmış ahşap masalar kullanarak yemek masasını romantik bir masa gibi dekore edebilir, kırmızı renkteki sandalyeler ile  masa takımınızı daha görsel hale getirmiş olursunuz. Mutfaklarınıza yemek masası, salonlarınıza dekoratif amaçlı bir masa olarak tercih edebileceğiniz masa ile renkli ve zarif bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Mutfak adasına bitişik masalar

Werzalit masa türevi olarak imal edilen masalar ahşap halde mutfak adalarını bitişik olarak dekore edilerek  mutfakları  dekoratif hale getirebilir ve fonksiyonel bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Mutfak dekorasyonu yapmak için örnek resimdeki gibi bir masa örneği kullanabilirsiniz.

Küçük werzalit masalar

Salonlarımızı daha renkli hale getirip daha canlı bir dekorasyon yapmak istiyorsanız örnek resimdeki gibi bir masa kullanarak daha zarif ve daha renkli bir salon dekorasyonu yapabilirsiniz.  Masanızı sandalyeler gibi yeşil renklerde seçebilir veya zevkinizi yansıtan ve dekorasyonlar ile uyumlu renklerde tercihler yaparak daha canlı ve farklı bir havaya sahip aykırı bir salon tasarımı yapabilirsiniz.

Bu werzalit masa örneklerini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!