Rustik bir ev isteyenlere ilham verecek 37 şahane fotoğraf

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Rustik bir ev isteyenlere ilham verecek 37 şahane fotoğraf

homify.com.tr homify.com.tr
Rustik Evler HUGA ARQUITECTOS Rustik
Loading admin actions …

Hem olağanüstü estetik güzelliği, hem de zamana karşı dayanım gücüyle dünyanın farklı coğrafyalarında tercih edilen temel yapı malzemelerinden biridir taş. Türkiye'de de gerek Ege kıyılarında, gerekse Doğu ve Güneydoğu'da, gerekse de başka bölgelerde geleneksel taş mimarisinin birçok güzel örneğine rastlamak mümkün. Taş sadece estetik olarak değil sağladığı doğal izolasyon ve dayanıklılığıyla da ev inşa etmek isteyenlerin değerlendirmesi gereken bir malzeme. 

Bu yazıda ise İspanya'da bulunan ve gerek rustik stili, gerekse de müthiş cazibesiyle insanı etkşleyen bir taş eve konuk oluyoruz. Rustik dış görünüşüne rağmen modern unsurların da içine yedirildiği ve günümüzde bir ailenin duyabileceği tüm ihtiyaçları karşılayan Huga Arquitectos imzalı ev herkese ilham verecek türden bir güzellik sunuyor. Hazırsanız bu şahane taş evdeki turumuza başlayalım.

Bu taş ev projesini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!