Anadolu'nun dört bir yanından 13 gösterişli salon

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Anadolu'nun dört bir yanından 13 gösterişli salon

nihal e. nihal e.
homify:  tarz Oturma Odası,
Loading admin actions …

Değişen dekorasyon trendleri ile birlikte artık ülkemizde de çağdaş, farklı ve özgün çok sayıda ev bulunuyor. Bugünkü yazımızda ülkemizin farklı şehirlerinden 13 salona konuk olacağız. Hazırsanız başlayalım.

​1- Sivas’tan lüks bir daire

Vavien İç Mimarlık imzasını taşıyan bu ev Country House adlı projeye ait. Sivas’ta yer alan dairenin salonu açık tonların ağırlıkta olduğu şık bir dekorasyona sahip. Oturma grubunun yanında yemek takımı da bulunuyor.

​2- İzmir’de şahane villa

İzmir’de bulunan muhteşem bir villaya ait olan fotoğraf Mimkare İç Mimarlık imzasını taşıyor. Tavanı ve rahat koltuk takımı bembeyaz olan oturma odasının duvarları ise siyah renkli.

​3- Kayseri’den çağdaş bir ev

Şimdi de Kayseri’de yer alan modern bir daireye geçiyoruz. Çağdaş bir televizyon ünitesine sahip salonda kontrast amacıyla koyu renkli koltuk tercih edilmiş. Proje İndeksa İç Mimarlık’a ait.

​4- Kocaeli’den huzur dolu bir salon

homify:  tarz Oturma Odası,
homify

Maşukköy Evleri

homify

Açık mutfak modeline sahip evin ışıklandırması oldukça huzurlu bir atmosfer yaratmış. Zeminde kullanılan ahşap malzeme ise ortamdaki sakinliği arttıran etkenlerden biri.

​5- Ankara’da göz alıcı bir daire

Nuevo Tasarım – Ankarada bir ev:  tarz Oturma Odası,
Nuevo Tasarım

Ankarada bir ev

Nuevo Tasarım

Nuevo Tasarım projesi olan bu daire ülkemizin önemli şehirlerinden Ankara’da yer alıyor. İki katlı olmasından dolayı yüksek tavan avantajını gösterişli lambalarla çok iyi bir biçimde değerlendirmiş. Yumuşak renkli geniş koltuk takımı ise oldukça konforlu.

​6- Bursa’da güzel bir villa

Diğer örneklere oranla daha sade fakat özgün bir tarzı olan bu oturma odası Bursa’da inşa edilen bir villadan. Toprak renginde mat deriden koltuklar desenli minderlerle şık hale gelmişler. Mantarları andıran üç adet yuvarlak sehpa ise yaratıcı bir fikir.

7- Konya’da avrupai villa

Tulya Evleri – Oturma Odası:  tarz Oturma Odası,
Tulya Evleri

Oturma Odası

Tulya Evleri

Halısız koyu renkli ahşap parkelerle kontrast oluşturan bembeyaz koltuk takımı hoş bir ikili meydana getirmiş. Oturma odası öyle geniş ki şömine yanında bej rengi bir koltuk daha bulunuyor.

​8- Ankara’da ahşap ev

Kuloğlu Orman Ürünleri – AHSB - AHŞAP EV MODEL B:  tarz Oturma Odası,
Kuloğlu Orman Ürünleri

AHSB – AHŞAP EV MODEL B

Kuloğlu Orman Ürünleri

Ankara’dan bir diğer salon örneği bu defa bir ahşap ev projesine ait. Geniş pencereleri sayesinde oldukça aydınlık olan oturma odasında ahşap sıcaklığı açık mavi renkli L biçimindeki bir koltukla tamamlanmış.

​9- Bursa’dan aydınlık bir daire

Bursa’da bulunan bu modern ve geniş evde iki adet oturma odası bulunuyor. Biz daha küçük olan odayı seçtik. Üzerinden çiçek deseni geçen soluk mavi renkli L şeklindeki koltuk küçük odalar için kullanışlı bir model. Böylece tam köşeye denk gelebilir.

​10- Antakya’da ferah oturma odası

AYAYAPITASARIM – VİLLA-2:  tarz Oturma Odası,

Sırada Antakya’da bir eve konuk oluyoruz. Geniş ve ferah salon iki adet oturma grubunu sığdırabilecek büyüklükte. Arka kasımda beyaz üstüne lacivert çizgili minderlerin olduğu şık bir takım bulunuyor. Önde ise kadife kumaştan bej rengi rahat koltuklar var.

​11- Kayseri’de görkemli salon

Resimde gördüğünüz şaşırtıcı güzellikteki salon Kayseri’de inşa edilen çağdaş bir villadan. Oldukça büyük olan yapıda birden fazla oturma odası bulunuyor. Bu salonlardan birine sarı ve siyah renkli koltuklardan oluşan göz alıcı bir dekorasyon yapılmış.

​12- Antalya’da saray gibi bir ev

homify:  tarz Oturma Odası,

Antalya’da lüks ve şatafatlı bir evin nispeten ‘sade’ odalarından birindeyiz. Televizyonun bulunduğu duvar dokusu diğer duvarlardan ayrılıyor. Gri renkli L biçimindeki koltuk standart durabilir ilk anda ama kenarlarındaki turuncu çizgiler farkını belli ediyor hemen.

​13- İzmir’de gösterişli oturma odası

Son örneğimiz yine İzmir’den bir oturma odası. Baştan sona bej rengine bürünmüş dekorasyonda öyle lüks detaylar var ki dengeyi sağlamak için renk oyunlarından uzak durulmuş. Özellikle kare biçimindeki bir delikten uzanan avize salona özgünlük katıyor.

Bu yazıyı beğendiyseniz ’Düşük bütçeyle inşa edilebilecek 7 müstakil ev’ başlığına göz atabilirsiniz.

Bu salon örneklerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler,

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!