Evinizi değiştirmek için uygulaması 150 TL'den fazla tutmayacak 8 fikir

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Evinizi değiştirmek için uygulaması 150 TL'den fazla tutmayacak 8 fikir

umit atdağ umit atdağ
Cushions Sian Elin İskandinav
Loading admin actions …

Yeni yıl, yeni umutlar olduğu için hayatımızda bir takım değişikler anlamına da gelir. Bu değişiklikler evimizden başlayarak hayatımızın tamamında karşımıza çıkar. Özellikle evimizde yapacağımız ve bütçe olarak bizi etkilemeyecek olan değişiklikler hem evimizin dekorasyonunda hem de hayatımızda farklılıklar yaratacaktır. Bu gün 150 Tl gibi bir maliyetin altında kalarak evinizde yapabileceğiniz fikirleri inceliyoruz. Bu değişiklikler çok uygun maliyetlere sahip olduğu için bütçenizi sarmayacağı gibi evinizde de harikalar yaratacaktır. Homify ev fikirleri sayfasında yer alan örnekler arasından seçilmiş olan ve herkes tarafından beğenilecek bu fikirleri evinizde uygulayarak kısa süre de şirin mi şirin hayran kalınacak bir ev ortaya çıkarabilirsiniz.

Giriş renkleri

Eve girdiğinizde karşılaştığınız ilk alan evin giriş bölümüdür. Bu bölüm sizi her gün karşılayan ve her gün önünden geçtiğiniz bir alan olduğu için bilinç altınızda yer edinmiştir. Yeni yıla yeni umutlar ile girdiğimiz şu günlerde  evinizin giriş alanını değiştirerek çok şık bir giriş alanı oluşturabilirsiniz. Maliyet olarak minimal rakamlara yapabileceğiniz bu değişiklik size huzur verecektir.

Stickerlar

Evinizde duvar kağıdı kullanıyorsanız duvar kağıtlarını yenilemeli, duvar kağıdı kullanmıyorsanız duvar üzerinde farklılık oluşturacak stickerlar kullanmalısınız. Çıkartmalar evinizin ve odanızın havasını değiştireceği için çok düşük bütçelere çok şirin bir eve sahip olabilirsiniz.

Şirin aksesuarlar

Harch Wood Couture: modern tarz , Modern
Harch Wood Couture

Harch Tablet Holder

Harch Wood Couture

Evinizde genel konsepti değiştirmeden farklılıklar yaratmak için şirin aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Kindle çerçevesi, süs objesi gibi süs aksesuarlarından dilediğiniz seçerek evinizin şirinliğini ve görselliğini minimal bütçelere artırabilirsiniz. Bu durum size de huzur verecektir.

Mutfak tekstili

Hepimizin evinde mutfak önlükleri, yemek masası örtüsü, peçeteler ve el bezleri yer alır. Yıl boyunca kullandığınız ve alıştığınız bu tekstil ürünleri yerine  daha şık ve eni modasına uygun tekstil ürünleri tercih etmeniz hem mutfağınızı hem de sizi değiştirecektir. Bu tekstil ürünleri oldukça maliyetsiz ürünler olduğu için bütçenizi de sarsmayacaktır.

Banyo aksesuarları

Banyo dekorasyonları kişisel olarak özel dekorasyonlar olduğu için yeni yıla girdiğimiz bu günlerde küçük değişiklikler yaparak yeni yılda kendinizi değiştirmeniz açısından önemlidir. Basit banyo aksesuarlarını yeni yıl modasına veya kişisel tarzınıza uygun bir şekilde değiştirerek hem hayatınızda hem de evinizde değişiklikler yapmış olursunuz.

Perdeler

JUNIQE: modern tarz , Modern

Banyo içerisinde yapacağınız köklü değişikliklerden biri de banyo perdelerinin değiştirilmesi olacaktır. Banyo perdeleri banyoya can veren dekorasyon unsurlarından biri olduğu için yapacağınız değişiklik radikal bir değişiklik olacaktır. Yeni yıl modasına uyarak  canlı renk ve desenlere sahip bir perde tercih etmeniz banyonuzu daha görsel bir banyo haline getirecektir.

Yüzey kaplama

Modern Banyo homify Modern Cam

Banyonuzda şık bir dekorasyon yapmak ve eski dekorasyonunuzu para harcamadan değiştirmek istiyorsanız 50 euronun altında yapabileceğiniz değişikliklerden biri de kiremit yüzeyli duvar kağıtlarını alıp banyonuzda kullanabilirsiniz. Bu yöntem ile evinizde kiremit yüzeyli duvarlar oluşturabilirsiniz.

Dekoratif yastıklar

Cushions Sian Elin İskandinav
Sian Elin

Cushions

Sian Elin

Evinizde salonda veya oturma odasında kullandığınız oturma gruplarının bir parçası olan minderler göz aşinalığı oluşturduğu için size artık eski görünecektir. Bu yastıkları ve minderleri dekoratif minderler ile değiştirmeniz hem canlılık açısından hem de alonun görselliği açısından evinizi güzelleştirecektir. 

Bu dekorasyon fikirlerini siz de beğendiniz mi?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!