TV ünitesi dekorasyonu için 8 kusursuz fikir | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

TV ünitesi dekorasyonu için 8 kusursuz fikir

umit atdağ umit atdağ
Eklektik Oturma Odası ONE!CONTACT - Planungsbüro GmbH Eklektik
Loading admin actions …

Her evde tv izlemek gün içinde en fazla yapılan eylem olduğu için tv odası veya salonda televizyon,  tv ünitesi dekorasyonu aile bireylerinin rahat ve konforlu bir şekilde tv izleyeceği şekilde yapılacağı gibi  salon dekorasyonunu en üst seviyede olacak şekilde yapılmalıdır.  Tv karşısında yer alan oturma grupları, koltuklar ve tv ünitesi bir bütün olarak düşünüldüğünde estetik ve zarif bir dekorasyon yapmak maharet isteyen bir iştir. Tv ünitesi dekorasyonu ise çok farklı bir dekorasyondur. Hem televizyonu en ideal açıda sabitleyecek hem de ünite içerisinde veya etrafında yer alan objeleri ve mobilyaları çok  şık gösterecek bir dekorasyon yapmak için  sizlere birbirinden farklı dekorasyon fikirleri içinde yer alan tv ünitesi dekorasyonlarını sunuyoruz. Bu gün aklınızı başınızdan alacak, görenlerin hayran kalacağı kadar güzel olan tv ünitesi dekorasyonlarını inceliyoruz. Bu örnekleri dikkatli bir şekilde inceleyip birebir evinizde kopyalayabilirsiniz.

Çatı katı tv odası

Evinizde çatı katı odalarını kullanmak istiyorsanız eğimli bir çatısı olan odada dekorasyon yapmak için en kısa duvarı tercih etmelisiniz. Bu tercih hem tv ünitesinin kolayca dekore edilmesini sağlayacak hem de duvarın tamamının tv alanı olmasını sağlayarak estetik bütünlüğü sağlayacaktır. Örnek uygulama da olduğu gibi şık bir yerleşim lanı ile bu alan evinizin en güzel odası olacaktır.

Özel duvar uygulaması

Salonunuz ince ve uzun bir yapıya sahip ise resimdeki gibi özel bir duvar uygulaması yaparak salonunuzun güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Duvar boyunca konsol ile uyumlu tonlara sahip ahşap bir kaplama yapıp üzerine televizyonu sabitlemek duvar dekorasyonunuzu çok şık olmasını sağlayacaktır. Alt kısımda uyumlu tonlardaki konsol ise duvarın tamamlayıcı unsuru olacaktır.

Basit ve şık tasarım

Minimalist bir dekorasyon yapmak istiyorsanız basit ve şık bir tasarıma sahip olan bu dekorasyonu tercih edebilirsiniz. Açık mavi tonlarda ve basit bir tasarıma sahip olan ünite beyaz duvar nünde çok zarif durmuş.

Fütüristik tasarım

ROAS Mimarlık – Perspektif - Salon: modern tarz , Modern
ROAS Mimarlık

Perspektif – Salon

ROAS Mimarlık

Fütüristik bir dekorasyon yapmışsanız tv ünitesi de fütüristik bir tasarıma sahip olmalıdır.  Bu sayede hem dekorasyon kendi içerisinde bir bütün olacaktır hem de evinizde yapmış olduğunuz  fütüristik tasarım en üst noktada kusursuz bir güzelliğe sahip olacaktır.

Rahat ve ferah tasarım

Geniş ve ferah bir salon dekorasyonu yapmışsanız resimdeki gibi rahat ve ferah bir tasarıma sahip geniş ekran bir tv ünitesi ile salon dekorasyonunu desteklemelisiniz. Bu sayede hem rahat rahat tv izleyebilirsiniz hem de tv ünitesi salonda yokmuş hissini oluşturabilirsiniz.

Niş alanlar

Televizyonun salon içinde fazlalık oluşturmasını istemiyorsanız resimdeki uygulamayı birebir kopyalayarak evinizde niş bir tv alanı oluşturabilir ve alonun bir duvarı gibi görünen tv ünitesine sahip olabilirsiniz.

Stil sahibi tasarımlar

Full House Renovation with Crittall Extension, London Eklektik Oturma Odası HollandGreen Eklektik
HollandGreen

Full House Renovation with Crittall Extension, London

HollandGreen

Evinizde stil ve karakter sahibi bir tv ünitesi tercih edecekseniz beyaz duvar ile bütünleşik bir tasarıma sahip işlevsel bir tv ünitesi tercih edebilirsiniz. Bu tv ünitesi ile eviniz maksimum konfora sahip olacaktır.

Tv manzarası

Casa Varatojo Modern Oturma Odası Atelier Data Lda Modern
Atelier Data Lda

Casa Varatojo

Atelier Data Lda

Evinizin bir odası veya salonu muhteşem bir doğa manzarasına bakıyorsa ve bu manzara cam bir duvara sahipse  tv veya tv ünitesini cam duvara monte ederek muhteşem doğa manzarasına sahip bir tv ünitesi dekorasyonu yapmış olursunuz. Salon içerisinde yer işgal etmeyecek şekilde minimal ölçülere sahip tv ünitesi evinizi daha konforlu hale getirecektir.

Bu tv ünitesi modellerini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!