FingerHaus GmbH: tarz İç kapılar

Evinizi güzelleştirecek 20 şık iç kapı modeli

Meral Eser Meral Eser
Google+

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Evin çehresini değiştiren kapılar, uygulanacak stil ve tarza göre karakteristiği belirler. Ev dekorasyonuna dekoratif unsurlarla karakteristik katmak ve yenilik yapmak isteyenler için birbirinden güzel iç kapı modelleri derledik. Hangi stil ve tarza göre kapı modeli seçeceğinize karar veremiyorsanız, bu kapı modellerinden ilham ve fikir alabilirsiniz.

1. Ahşap zarafeti ve temiz hatlar

Modern Doors Ltd: tarz Pencere & Kapılar
Modern Doors Ltd

Ravenna Oak Internal Door Prefinished

Modern Doors Ltd

Ahşabın modern stil yorumuyla yalın ve sade çizgilerle her eve yakışacak bir kapı modeli. Ahşap yüzeylerin her stil ve tarza uyan renk ve doku alternatifleri, kapı modelleri için de ilham verebilir.

2. Çift kanatlı kapı

FingerHaus GmbH: tarz İç kapılar
FingerHaus GmbH

MEDLEY 210 A – Extra breite Tür

FingerHaus GmbH

Çift kapı açık alanlar ve geniş duvarlar için idealdir. İhtiyaç duyulduğunda iki kanat açılarak daha geniş ve ferah bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

3. Geometrik formlar

Daha modern bir kapı modeli tercih edenler içini sade çizgilerle geometrik formları öne çıkaran kapı modelleri tercih edilebilir.

4. Malzeme ve tasarım ilişkisi

Adamson Doors: tarz Pencere & Kapılar
Adamson Doors

Adamson Doors

Adamson Doors

Uyum ve ahenk yakalamak istiyorsanız, iç kapı modelleri ile mobilyalar arasında tasarım ilişkisini doku ve renklerle öne çıkarabilirsiniz.

5. Ceviz ağacı farkı

Modern Doors Ltd: tarz Pencere & Kapılar
Modern Doors Ltd

Portici Walnut Glazed Door

Modern Doors Ltd

Özenle tasarlanan taş duvar dekorları ile ceviz ağacından kapı modeli natürel dokularla muntazam uyum sağlıyor. Ayrıca, homify'da mimarlar tarafından dizayn edilen, birçok farklı stil ve tarzda ev dekorasyonu örnekleri bulabilir, ilginizi çeken dekor fikirlerini değerlendirebilirsiniz

6. Modern

Lignum Möbelmanufaktur GmbH: tarz Pencere & Kapılar
Lignum Möbelmanufaktur GmbH

Edle Schiebetüren aus Kirschbaumholz

Lignum Möbelmanufaktur GmbH

Sürgülü sistemlerle daha geniş açıklıkları kapatabilir ya da ihtiyaca göre açabilirsiniz. Bunu yaparken kanat açısı mesafe zemin alanı kaplayacağından, sürgülü kapı sistemleri ile ekstra döşeme zemini alanı kazanırsınız.

7. Fransız kapı modelleri

Örnek görselde görüldüğü üzere Fransız kapı modelleri son zamanlarda ilgi görüyor. Çift kanat avantajı ile hem klasik hem de modern evlere yakışan alternatifler arasında yer alıyor.

8. Sanata yer açın

Ev dekorasyonunda fark yaratmak isteyenler için mobilya, halı ve perdelerle uyumlu, duvar ve döşeme zeminleri ile renk ve doku ilişkisi kuran sanatsa çizgiler barındıran kapı modelleri ilginizi cezbedebilir.

9. Sürgülü kapı sistemleri

Lamco Design LTD: tarz Yatak Odası
Lamco Design LTD

Segmenta sliding door wardrobe – Pictured here in Bronze mirror and frosted bronze mirror.

Lamco Design LTD

Geniş ebatlarda açıklıklara kapı dizayn etmek için her zaman sürgülü kapı sistemleri idealdir.

10. Çok amaçlı ve eğlenceli

Kapı modellerinin eğlenceli olmayacağını söyleyen kim? Çok amaçlı kara tahta zeminli kapı modelleri hem renk katar, hem de eğlence unsuru olarak değerlendirilebilir.

11. Vintage dizayn

Anticuable.com: tarz Pencere & Kapılar
Anticuable.com

Antigua puerta recuperada

Anticuable.com

Vintage modellerle ev dekorasyonuna sıcak bir atmosfer katabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda dönemsel izler taşıyan kapı modelleri ile ilgilenenler için.

12. Duvar içi sürme kapı sistemleri

The Market Design & Build: tarz Pencere
The Market Design & Build

A different way to open up…

The Market Design & Build

Duvara tamamen aynı hizada olduğundan bu kapı diğerlerinde göre sıradışı bir sisteme sahip. Küçük ve dar alanlarda zemin alanı kazandırır.

13. Buzlu cam

FingerHaus GmbH: tarz Cam kapılar
FingerHaus GmbH

Frei geplantes Kundenhaus – Glastür

FingerHaus GmbH

Hem estetik hem de ihtiyaca göre kapandığında ferah bir görünüm sağlamasını istiyorsanız buzlu cam kapı modelleri ilginizi çekebilir.

14. Klasik izler

Hareketli geniş kapı kanadıyla geçiş sağlanırken, ihtiyaç duyulduğunda dar kanadın açılarak geçişin sağlandığı klasik stil izler taşıyan kapı modelleri ile ilgilenenler için.

15. Rustik kapılar

Ahşabın yoğunlukla kullanıldığı rustik öğelerle dekore edilen bu ev, huzur veren atmosferi ve natürel dokularıyla fark yaratıyor.

16. Şaraphane tipi kapı modeli

Ofis ya da stüdyo daireler için, ihtiyaç duyulduğunda açılan geniş kapılar, kapatıldığında adeta bir duvar görevi görür. Bu tip görkemli geniş kapılar için sürgülü sistemler en idealidir.

17. Modern ve rustik öğeler bir arada

Sakurayama-Architect-Design: tarz Pencere
Sakurayama-Architect-Design

House with the bath of bird

Sakurayama-Architect-Design

Farklı stil ve tarzları bir araya getirerek kapı modelleri ve ev dekorasyonunda orjinal modeller ve ürünleri bir araya getirebilirsiniz. Basit ve sade çizgilerle modern stil öğeler, ahşabın zarafeti ile rustik öğeleri bir araya getirmek mümkün.

18. Gümüş detaylar ve parlak zeminler

Klasik stil zarafetini yansıtan dekorasyon ile gümüş rengi kapı modeli uyum ve ahenk sağlıyor. Metalik boyalarla kapı zeminleri ve ihtiyaca göre mobilya ürünleri ayrıca boyanabilir.

19. Ahşap sürgülü kapı

Dekoratif öğelerle döşeme zemini rengine yakın ahşap sürgülü kapı modeli ile adeta bir kapının varlığını hissetmeyecek, natürel dokuları ile şık bir dekor olarak kullanabileceksiniz.

20. Transparan kapılar

Lilian H. Weinreich Architects: tarz Banyo
Lilian H. Weinreich Architects

Master Bathroom looking towards to Dressing Area

Lilian H. Weinreich Architects

Görünmez ya da gizli olmalarını sağlayacak materyaller bir araya gelerek transparan kapı modellerini tercih edebilir. Daha ferah görünüm oluşturabilir ve saydam yüzeylerle derinlik katabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca 'Davetkar girişler için 10 cazip kapı modeli' yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu kapı modellerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!