İlham alabileceğiniz 10 merdiven modeli

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İlham alabileceğiniz 10 merdiven modeli

umit atdağ umit atdağ
AÇIT MİMARLIK DEKORASYON İNŞ. SAN. TİC. LTD. – İbrahim S. Malikanesi:  tarz Koridor ve Hol,
Loading admin actions …

Evinizde yer alan merdivenler için farklı merdiven tasarımlarından birini tercih edebilir veya merdiveni revize ederek modern merdiven dekorasyonları ile evinizin pırlantası haline getirebilirsiniz. Merdiven tasarımları ve uygulamaları zor bir süreç olduğu için bir uzmandan yardım alabilir veya homify merdiven tasarımları sayfasını ziyaret ederek kendinize uygun bir merdiven modelini tercih ederek uygulayabilirsiniz. Bu gün ilham alabileceğiniz veya birebir uygulayabileceğiniz merdiven modellerini inceliyoruz. Bu modellerden evinize ve tarzınıza uygun olan modeli seçerek  evinizin güzelliğini pekiştirebilir ve evinizde muhteşem bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Büyülü bir köşe

homify:  tarz Koridor ve Hol,

Merdiven altında kalan alanı büyülü bir köşe haline getirmek için örnek uygulamayı birebir evinizde uygulayabilir, renk tercihlerinde farklılıklar yaparak muhteşem bir merdiven dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Beyaz ve kahve rengi uyumlu bir şekilde kullanarak hayranlık uyandıran bir merdiven dekorasyonu yapabilirsiniz.

Özel aydınlatmalar

BABA MİMARLIK MÜHENDİSLİK – Yeşil Vadi Erguvan Evi, İstanbul.:  tarz Koridor ve Hol,
BABA MİMARLIK MÜHENDİSLİK

Yeşil Vadi Erguvan Evi, İstanbul.

BABA MİMARLIK MÜHENDİSLİK

Merdiven basamaklarına şerit ledler kullanarak özel aydınlatmalar yaptığınızda örnek merdiven de olduğu gibi kusursuz bir merdiven oluşturabilir, evinizin ışıl ışıl olmasını sağlayabilirsiniz.

Fonksiyonel merdiven

Merdiven modeli olarak resimdeki gibi işlevsel ve fonksiyonel özellikleri ön planda olan bir merdiven tercih ederek kusursuz ve çok fonksiyonel bir merdiven oluşturabilir ve genel dekorasyon içinde aksesuar teşhir alanı olarak kullanabilirsiniz.

Geometrik modeller

Klasik modeller yerine modern ve farklı geometrik yapılara sahip modeller tercih ederek  evinizde farklılıklar yaratabilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Sarmal merdivenler

Düz merdiven yerine sarmal merdivenler tercih ederek evinizde hem fazla yer işgal etmeyen bir merdiven yapmış olursunuz hem de daha az yer işgal eden bir ulaşım yoluna sahip olarak salonu rahatlatabilirsiniz.

Hayat veren aksesuarlar

Dönel merdivenlerin merdiven boşluklarını dekorasyona kazandırmak için hayat veren şık aksesuarlar kullanmak çok önemlidir. Örnek merdiven boşluğunda kullanılan aydınlatmalar merdivene hayat vermiş ve şık bir tasarımın dekorasyonda kullanılması sağlanmış.

Camın zarafeti

Merdiven malzemesi olarak klasik malzemelerden farklı olarak camı tercih edebilir, camın zarafetinden yararlanarak dekorasyonunuzun güzelliğini artırabilirsiniz. Ayrıca muhteşem bir tasarımla unutulmaz bir merdivene sahip olabilirsiniz.

Doğal dekorasyonlar

Merdiven tasarımlarına canlı yeşil bitkiler eklediğinizde doğal bir dekorasyona imza atmış olacağınız gibi merdiven altlarının daha canlı ve doğal olmasını da sağlayabilirsiniz.

Tasarım estetiği

Evinizde estetiğe önem veren biriyseniz özel tasarımlar ile modellenmiş olan merdivenler tercih edebilir,  renk ve doku uyumu ile muhteşem merdivenlere sahip olabilirsiniz. Granit veya mermer tercihi ile merdiveni zenginleştirebilirsiniz.

Ahşap zarafeti

Merdiven tasarımının zarif ve şık olmasını istiyorsanız ahşap kaplama yapabilir veya merdivenin tamamını ahşap malzeme kullanarak yapabilirsiniz. Bu tercihiniz ile evinizin zarafetini artırmış ve şık bir dekorasyona imza atmış olursunuz.

Bu merdiven modellerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler,

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!