Edirne'den sıcak bir ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Edirne'den sıcak bir ev

Aydin Sanli Aydin Sanli
homify: modern tarz , Modern
Loading admin actions …

homify ailesi tüm Türkiye'ye yayılıyor. Ülkenin her yerinden yeni uzmanların katılımıyla büyüyen homify'da sizlerle dekorasyon örnekleri ve mimari projeleri paylaşmaya devam ediyoruz. homify ailesine en son katılan uzmanlardan biri de Edirne'de faaliyet gösteren Vizyon Mimarlık ve Dekorasyon.  Mimar Ezgi Yetkiner'in çizdiği projeleri hayata geçiren firmanın büyük bir mağazası da bulunuyor. Firma bu mağazada temsilciliğini yaptığı ürünleri Edirnelilerin beğenisine sunuyor. 

Bugün homify'da Vizyon Mimarlık imzası taşıyan bir daireye yakından bakacağız. Hazırsanız başlayalım. 

Yalın oturma odası

homify: modern tarz , Modern

Tavan yüksekliği fazla olmayan dairenin daha geniş gösterilebilmesi için duvarlarda beyaz renk tercih edilmiş ve ışıklandırmada da florasan ışıklar kullanılmış. Televizyonun bulunduğu duvarda doğal sıvasız taş kullanılmış ve ortama rustik bir etki katılmış. Ayrıca bir TV ünitesi kullanılmayan oturma odasında bu görevi rustik duvarda alçıyla oluşturulan bölüm görüyor. Koyu kahverengi köşe takımı bordo iki tekli koltukla kombinlenmiş. Yumuşak dokulu kumaşlarla kaplanmış oturma grubu çok konforlu görünüyor. Oturma odasının en dikkat çekici parçası ise modern çizgilerdeki zigon sehpa seti. Beyaz yüzeyli sehpaların iskeletinde metal kullanılmış. 

Yemek odası

homify: modern tarz , Modern

Evin tamamında beyazın hakimiyetini görüyorsunuz. Duvarlar gibi yemek masasında da beyaz tercih edilmiş. Lake mdf masaının sandalyeleri de beyaz. Az önce gördüğümüz rustik etkili duvarın burada da tekrar ettiğini görüyoruz. 

Bambu akvaryumu

homify Tropikal

Evin en ilgi çeken taraflarından biri doğayla olan ilişkisi. Yemyeşil bir bahçeye sahip olan evin içinde de yeşil ve bitki kullanımına yer verilmiş. Bu bambu akvaryumu da çok ilginç bir fikir olarak eve orijinal bir etki sağlamış. Renkli cam panelin ardında çok sayıda bambu duruyor.

Çocuk odası ve oyun alanı

homify: modern tarz , Modern

Buraya baktığınızda sanki bir kreşte olduğumuzu düşünebilirsiniz. Ancak burası evin çocuğunun oyun alanı. Zaten fotoğrafta da küçük hanımı odanın keyfini çıkarırken görüyoruz. Bir adet kara raflı dolap ve bu dolapla takım çalışma masasının olduğu odada bir adet de çocuk yemek masası bulunuyor. 

Bembeyaz bir mutfak

homify: modern tarz , Modern

Mutfakta duvarların yanı sıra zeminler de beyaz renkte. Evin şu ana kadar gördüğümüzü bölümlerinde zemin için koyu renkli karolar kullanılmıştı. Ancak mutfakta da açık koyu dengesi tezgahta ve alt dolaplarda kullanılan siyahla sağlanmış. Parlak lake boyayla boyanan üst mutfak dolaplarının yanı sıra tezgahta da beyaz renk tercih edilmiş. 

Bahçe manzarası

homify: modern tarz , Modern

Burada mutfağı başka bir açıdan görüyoruz. Mutfağın bir tarafı komple camla kaplı. Hatta pencerelere tavana doğru yükseliyor ve mekanının son derece aydınlık olmasına katkı sağlıyorlar. Dışarıdaki bahçe ise yemyeşil dokusuyla insanın içini açıyor. Bu açıdan mutfaktaki plastik yüzeyli ve metal aksamlı yemek masası ve sandalyelerini de görmek mümkün. Siyah ve beyaz uyumuna yardım eden masa son derece şık görünüyor. Tavana monteli davlumbaza değinmeden de geçemeyeceğiz. Davlumbaz mutfağa modern bir hava katmış. 

Yaldızlı lavabo

homify: modern tarz , Modern

Beyaz ve siyah uyumu banyoda da tekrarlanmış. Banyonun en dikkat çekici parçası ise şüphesiz gümüş parlaklığındaki lavabo teknesi.

Bu daire hoşunuza gittiyse bu yazıya bakmanızı da öneririm:

Kayseri’de göz alıcı daire

Bu dairenin iç dekorasyonunu siz nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!