Emin olun, hiç böyle mutfaklar görmediniz! | homify

Emin olun, hiç böyle mutfaklar görmediniz!

Homify Homify
KH System Möbel GmbH Rustik Mutfak
Loading admin actions …

Mutfak dekorasyonu için kolları sıvamadan önce mutfağınızın her detayı için size yeni fikirler verebilecek çok sayıda örnek incelediğinizden emin olmalısınız. Ne kadar çok sayıda farklı tasarım inceleme şansınız olursa o kadar çok kullanışlı fikir biriktirebilirsiniz. Homify ekibi olarak sizlere birbirinden güzel yüzlerce mutfak dekorasyonu tanıttık ve bu yazımızda da güzellikleri ile aklınızı alacak 20 model sunacağız. Hayalinizdeki mutfak dekorasyonu için ihtiyaç duyacağınız bütün fikirleri bu örneklerde bulabilirsiniz. Kişilik sahibi, stiliyle dikkat çeken ve fonksiyonel bu mutfaklara bayılacaksınız. 

Mutfak dekorasyonu sırasında göz önünde bulundurmanız gereken detaylar hakkında fikir ve öneriler bulmak için ’Mutfaklardaki ölü köşeleri kullanmak için 8 fikir’ başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz. 

1. Küçük alanlar için ideal, kompakt bir mutfak tasarımı. Bir mutfakta aradığınız bütün özellikler bu tek parça tezgahta gizli.

Mutfağınız küçükse üzülmeyin, modüler tasarım uzmanları ve mutfak planlayıcıları en küçük alanlara bile eksiksiz tasarımlar sığdırabiliyorlar. Size özel çözümler için uzmanlarımızdan danışmanlık alabilirsiniz.  

2. Stili ve farklı depolama çözümleri ile öne çıkan bu mutfaktan kopyalayabileceğiniz çok şey var.

Endüstriyel ekipmanların tercih edildiği mutfakta duvara uygulanan ızgara askı sizce de harika bir fikir değil mi? Elinizin altında olsun istediğiniz bütün mutfak gereçlerini bu ızgaraya asarak muhafaza edebilirsiniz.

3. Beyaz dolaplar, siyah tezgah ve cıvıl cıvıl aksesuarlarla döşenmiş bu mutfak iskandinav özellikleri sevenler için ideal.

4. Retro ögelerin modern özellikler ile birleştirildiği bu mutfak herkesin ilgisini çekebilir.

5. Mutfak adasının üstünü raf ve dolap olarak kullanmak oldukça işlevsel bir fikir. Siz de bu modelden örnek alabilirsiniz.

6. Farklı ve şık aksesuarları ile dikkat çeken bu mutfak dizaynından da örnek alabileceğiniz birçok detay var.

7. Saraylara layık bir mutfak tasarımı için bu özel çekmece modellerini mutlaka değerlendirin. Siyah ve altın uyumu da bu mutfağa büyük bir özellik katmış.

8. Mutfağınızda bahçeye açılan kapılar varsa bu alanı birçok farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Mutfağınıza güzellik ve evinize değer katacak yarı açık mutfak çözümlerini göz önünde bulundurun.

9. Kırsal bir mutfak dekorasyonu için bu tasarımda size ilham verecek yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.

10. Geometrik şekillerin ve renklerin tasarımınızda mutlaka yer almasını istiyorsanız bu mutfağa yakından bakın.

Edenbridge Johnny Grey Eklektik Mutfak
Johnny Grey

Edenbridge

Johnny Grey

11. Akıllıca tasarlanmış bölmeler bir mutfak çekmecesini işlevsel hale getirecek en önemli özelliktir. Mutfağınızın her köşesini bu tarz akıllı çekmecelerle dekore edebilirsiniz.

12. Duvar dekorasyonunun bir mutfağı ne kadar değiştireceğini görmek istiyorsanız bu mutfağı daha yakından inceleyebilirsiniz.

Geometry Pixers Modern Mutfak
Pixers

Geometry

Pixers

13. Kırsal stilin özelliklerini taşıyan bu muhteşem mutfak size masal gibi dekorasyon önerileri verebilir.

14. Loft dizayn özelliklerini sevenler için bu mutfak ideal olabilir. Siz de mutfağınızı doğal taş uygulamalar ile güzelleştirebilirsiniz.

Tuğla Duvar Uygulama Doğaltaş Atölyesi Rustik Mutfak Tuğla
Doğaltaş Atölyesi

Tuğla Duvar Uygulama

Doğaltaş Atölyesi

15. Şık bir duvar kağıdı ve bembeyaz bir dekorasyon ile tamamlanmış bu mutfak hayalleri süsleyecek kadar güzel.

16. Önemsiz bir detay gibi görünen mutfak tabureleri mekanın havasını baştan sonra değiştirebilir, tıpkı bu dekorasyonda olduğu gibi.

17. Ferahlığı ile dikkat çeken bu şahane tasarım iskandinav stilin öne çıkan birçok özelliğini barındırıyor. Daha kullanışlı ve şık bir mutfak için bu örnekten ilham alabilirsiniz.

Country Kitchen homify Kırsal Mutfak
homify

Country Kitchen

homify

18. Bahçeye açılan geniş cam kapıların siyah pervazları sizce de bu mutfağa kişilik kazandırmamış mı? Göz alıcı bir iskandinav güzeli.

The Islington N1 Kitchen by deVOL deVOL Kitchens Klasik Mutfak Yeşil
deVOL Kitchens

The Islington N1 Kitchen by deVOL

deVOL Kitchens

19. Kusursuz bir mutfak dekorasyonunda mutlaka olması gereken bölmeli kiler dolaplar ve çok sayıda depolama alanını bu ferah tasarımda görebilirsiniz.

Cornforth White Shaker Kitchen homify Klasik Mutfak
homify

Cornforth White Shaker Kitchen

homify

20. Böyle bir duvar dekorasyonu her mutfağa karakter kazandırabilir.

Milk and chocolate Pixers Modern Mutfak
Pixers

Milk and chocolate

Pixers
Bu mutfakları siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS Modern Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!