Çok büyük hissettiren 11 küçük ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Çok büyük hissettiren 11 küçük ev

umit atdağ umit atdağ
Minimalist Evler Müllers Büro Minimalist
Loading admin actions …

Küçük ama çok fonksiyonlu aile evleri her zaman insanların sahip olmak istedikleri ev modelidir. Ancak bütçe açısından daha uygun bütçelere inşa edebileceğiniz ev modelleri günümüzde daha çok rağbet görüyor. Küçük ev popülaritesine farklı bir boyut kazandıran, rahatlığı ile sizleri şaşırtan bu ev modelleri günümüzde giderek yaygınlaşıyor.  Planlama, uygulama ve işlevsellik bakımından hayran kalacağınız bu ev modelleri homify küçük ve işlevsel evler sayfasında yer alıyor.  Geri dönüşüm malzemelerinin yoğun bir şekilde kullanıldığı bu evleri incelediğinizde çok şaşıracaksınız.

İhtiyacınız olan her şey

Bu ev modelinde ihtiyaç duyacağınız her  şey karşılık buluyor. Tüm fonksiyonları ile size konforun yanında rahatlık sunan bu evin bütçesi de oldukça minimal bir bütçeye sahip. Paneller ile kendi enerjisini üreten bu küçük ev aslında bir büyük ev kadar özelliklere sahip.

İç mekan perspektifi

İç mekan dizaynı oldukça akıllıca yapılmış ve her özellik size konfor sunacak şekilde yerleştirilmiş.  Mutfak, oturum alanı, yemek masasının fonksiyonel oluşu kocaman bir ev hissi oluşturuyor.

Küçük ve kusursuz

The Tiny Eklektik Yatak Odası The Upcyclist Eklektik

Bu ev modelimizde oldukça minimal ölçülerde hayata geçirilmiş,  ahşap olması, taşınabilir olması ve konfor sunması özelliği ile görenlerin kalbini fethediyor. İstediğiniz zaman kolay bir şekilde taşınabilir, manzaraya karşı konumlanabilirsiniz.

İskandinav tarzı

Küçük bir ev istiyorsanız iskandinav tarzı bir ev tercih edebilir,  zarafeti, estetik özellikleri ve tarzı ile farklı bir eve sahip olabilirsiniz. Bu evlerin bir diğer özelliği de  cam duvarlar ile doğanın içinde olmanızı sağlıyor.

Kore tarzı

Modern Evler homify Modern

Kore evleri geleneksel olarak minimal ölçülere sahip evlerdir. Bu tarz bir ev tercih ederek küçük olduğu halde oldukça ferah ve geniş hissedeceğiniz bir yaşam alanına sahip olabilir, farklı bir mimari ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Doğal ve ferah

Timber Clad Exterior Facit Homes Modern
Facit Homes

Timber Clad Exterior

Facit Homes

Küçük bir ev tercih edecekseniz doğal malzemelerden yapılmış, ferah ve doğa ile iç içe olmanızı sağlayacak cam duvarlar tercih etmeli, tarzınızı ortaya koyarak küçük olmasına karşın büyük özelliklere sahip bir ev sahibi olmalısınız.

Geleneksel evler

Geleneksel bir ev tercih edebilir, geleneksel motifler ve özellikleri yaşamınızda devam ettirebilirsiniz.  Küçük ve şık bir dış cephe ile evinizin kalitesini ön plana çıkarabilir, geniş olması için küçük evlerde kullanılabilir mobilyalar tercih edebilirsiniz.

Modern ve beyaz

Küçük evleri dekore ederken veya yeni bir ev inşa ederken modernizmi elden bırakmamalı modern ve şık bir tasarıma sahip modelleri beyaz renk ile birleştirmelisiniz. Modern ve beyaz olduğu için gören herkesi şaşırtacak bu ev modelleri sizi de mutlu edecektir.

Basit ve şık

Kutu gibi küçük bir evim olsun sözünü hayata geçirebilir, kutu gibi dikdörtgen bir eve sahip olabilirsiniz. Bir havuza ve bahçeye sahip olan kutu gibi bir ev her ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte olacaktır.

Konteyner evler

Küçük ev tasarımları için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem de konteyner ev modelleri olacaktır. Konteyner gibi entegre ev modüllerini bir araya getirerek istediğiniz tarzda ve şekilde bir eve sahip olabilirsiniz.

Minimalist ve zarif

Minimalist bir ev tercih ederek küçük ve minimalist tasarımı ile görenleri büyüleyecek bir eve sahip olabilir, ferah bir yaşam ile daha mutlu yaşayabilirsiniz. Arındırılmış minimalizm ile etkileyici bir ev inşa edebilirsiniz.

Bu derlemedeki evlerden siz en çok hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!