Daha konforlu bir balkon için Türk evlerinden 11 fikir

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Daha konforlu bir balkon için Türk evlerinden 11 fikir

umit atdağ umit atdağ
Group Enerji Yapı Dekorasyon – Dectropic Balkon Teras Ahşap Yer Karosu 30x30cm:  tarz Teras,
Loading admin actions …

Balkonlar; evlerin nefes alan organı, ruhunuz sıkıldığında negatif enerjinizi deşarj edeceğiniz yaşam alanlarıdır. Bu nedenle her evde bir balkon olmalı ve bu alanlar muhteşem bir şekilde dekore edilmelidir. Bir balkon düzenlemesi yapacaksanız veya yeni bir balkon inşa edecekseniz mutlaka birbirinden muhteşem balkon örneklerinin yer aldığı sayfamızı ziyaret etmeli, balkonlar ile ilgili fikir edinmeli veya örnek balkonlardan kopya çekmelisiniz. Bu gün farklı bir tarza sahip olan Türk evlerinden balkon örneklerini bir araya getiriyoruz. Bu örnekler ile evlerinizde harika balkonlar yapabilir, birebir kopya çekerek hayran bırakacak kadar güzel yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Türk evlerinden balkon örneklerini tüm ayrıntıları ile inceleyerek evinizde inşa edeceğiniz bir balkonda olması gereken özellikler ve tarzınızı nasıl yansıtacağınız konusunda tecrübe sahibi olabilir, misafirlerinizi ağırlayacağınız  bahar aylarında keyif yapacağınız muhteşem bir balkona sahip olabilirsiniz.

Taht dekorasyonu

homify:  tarz Teras,

Köy evlerinin vazgeçilmez unsuru olan tahtlar artık balkonlar içinde vazgeçilmez oluyor. Balkon ölçülerine göre uygun demir tahtlar ile hem oturum alanı hem de yaz aylarında uyuyabileceğiniz uygun alanlar oluşturabilirsiniz. Taht için metal veya ahşap kullanmak sizin tercihinize kalıyor.

Renkli ve zarif

homify:  tarz Teras,

Balkon dekorasyonu için renkli bir dünya tercih edebilir, parlak ve canlı renklerden oluşan oturma grupları ve koltuklar ile balkonu farklı bir dünya haline getirebilirsiniz. Ayrıca balkona yapacağınız  korkulukları da istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Aksesuarlar

homify:  tarz Teras,
homify

​Önal & Haike Öncebe Evi

homify

Balkonlarda kullanacağınız aksesuarlar için  titiz seçimler yapmalı, örnek balkonda olduğu gibi etkileyici özelliklere sahip masa ve sandalye takımının yanına şık ve zarif tercihler ile mükemmel bir dekorasyona imza atmalısınız.

Özel tasarımlar

homify:  tarz Teras,

Balkon mobilyaları için özel tasarımlara sahip  oturma grupları, beşikler yaptırabilir, tasarımlarını kendinizin yapacağı şık oturma gruplarını doğru bir yerleşim ile resimdeki gibi özel bir balkon haline getirebilirsiniz.

Sadelik ve zarafet

Sade bir balkon dekorasyonu yapmak istiyorsanız resimdeki gibi en az mobilya ile en şık tasarımı oluşturabilir,  beyaz renklerin hakimiyetinde mükemmel bir seyir balkonu ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekler

AYTÜL TEMİZ LANDSCAPE DESIGN – CENGİZ ÖZEK-TERAS PEYZAJ PROJE&UYGULAMA // CENGIZ OZEK - TERRACE LANDSCAPE PROJECT&APPLICATION:  tarz Teras,
AYTÜL TEMİZ LANDSCAPE DESIGN

CENGİZ ÖZEK-TERAS PEYZAJ PROJE&UYGULAMA // CENGIZ OZEK – TERRACE LANDSCAPE PROJECT&APPLICATION

AYTÜL TEMİZ LANDSCAPE DESIGN

Balkon içinde yapacağınız dekorasyon tarzı ne olursa olsun canlı çiçekler ile desteklemeli, resimdeki gibi bir çiçek köşesi yapmasanız da mükemmel ve etkileyici bir doğallık oluşturarak doğal bir yaşam alanı oluşturmalısınız.

Ahşap estetiği

Group Enerji Yapı Dekorasyon – 30X30 CM GEÇMELİ AKASYA AHŞAP YER KAROSU :  tarz Teras,
Group Enerji Yapı Dekorasyon

30X30 CM GEÇMELİ AKASYA AHŞAP YER KAROSU

Group Enerji Yapı Dekorasyon

Balkon dekorayonunda ahşapları mutlaka kullanmalı ve ahşap estetiğini balkonunuzda oluşturmalısınız. Ahşap sandalye, masa veya zemin döşemesi tercih ederek küçük bir balkonu resimdeki gibi harika bir yaşam alanına çevirebilirsiniz.

Ağaç motifleri

badem ağacı – Reflections Camp:  tarz Teras,
badem ağacı

Reflections Camp

badem ağacı

Balkon etrafında yer alan canlı ağaçlar ile uyumlu bir bütünlük oluşturması açısından  kuru ağaç dalları kullanarak bir korkuluk yapabilir, zeminde ahşaplar kullanarak bütünlüğü pekiştirebilir, estetik açıdan kusursuz bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Cam balkonlar

Eğer sade bir balkonum olsun istiyorsanız kapalı cam balkonlar tercih edebilir, hijyenik ve sadece güneşin girebildiği temiz bir balkona sahip olabilirsiniz. Bu alanı aynı zamanda kış odası olarak da kullanabilirsiniz.

Ahşap oturma grupları

Ada İnşaat – Katlanır Cam Balkon Sistemleri:  tarz Teras,
Ada İnşaat

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Ada İnşaat

Sade bir balkon dekorasyonu yapacaksanız resimdeki gibi koyu renkli ahşap oturma grupları tercih edebilir, geniş hareket edeceğiniz alanlar bırakarak şık bir balkona sahip olabilirsiniz.  Cam duvarlar kış ayları için ideal tercih olacaktır.

Turkuazın çekiciliği

Balkon mobilyaları tercih ederken turkuaz rengin çekiciliğini ön plana almalı, örnek dekorasyon gibi insanı kendisine çeken şık bir balkon oluşturmalısınız. Beyaz ile muhteşem bir uyum sergileyen turkuaz her alanda tercih edebilirsiniz.

Bu balkon modellerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler,

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!