AMI ENVIRONMENT DESIGN/アミ環境デザイン: asyatik tarz tarz Evler

Burçlara göre 12 muhteşem ev

Aydin Sanli Aydin Sanli
Loading admin actions …

Konu astroloji olunca karşımıza, bir yanda burçlara yürekten inanan insanlar, öte yanda ise tamamen şüpheyle yaklaşanlar çıkar. Ama ne olursa olsun, birçok kişi de denk geldiğinde günlük burç tahminine bakmadan geçemez. Kabul etmek gerek ki, içlerinde bazı rahatsız edici ayrıntılar olsa da, burçlar gerçekten hayatınızın bazı noktalarında belirleyici rol oynar. Örneğin karakterinizde, ya da tutkularınızda, ya da alışkanlıklarınızda. Biz de bu durumu göz önüne alarak, bugün astrolojik bir yazı yazmaya karar verdik. Burçlara göre 12 farklı ev modeli sunacağız. Bakın bakalım, bu evler gerçekten de burcunuzun zevklerini yansıtıyor mu?

1 – Boğa

Boğa burcu nefsine düşkün ve hatrı sayılır derecede güçlü bir burç olarak bilinir. Bu yere güçlü şekilde oturan ev de diğer burçlardan daha çok boğa burcuna yakışıyor. Boğaların zarif çizgilere sahip bu modern evi   çok seveceğini düşünüyoruz.

2 – Koç

Koç burçlar kuşağının en parlak burcudur. O yüzden koçların meraklı gözlerin dikkatini çekecek bir eve ihtiyacı var. Bu yüzden orijinal ve her şeyin ötesinde ışıklı bir ev, koçlar için en uygun tercih. Tıpkı bu, başarılı aydınlatmayla ışıl ışıl parlayan ahşap ev gibi.

Evinizde fark yaratacak aydınlatma çözünlerine ulaşmak için TIKLAYIN!

3 – Yay

Yaylar sürekli bir yerde kalmaktan hoşlanmayan, seyahat etmeyi şehvetle seven tiplerdir. Her gittikleri yerde geçici bir süre kalmayı tercih ederler. Bu yüzden de yaylara uygun bir evin hem pratik hem de fonksiyonel olması büyük önem taşır. Bu ev bir yay için biçilmiş kaftana benziyor.

4 – İkizler

İkizler burçlar kuşağının zeki ve aydın kişileri olarak karakterize edilir. O yüzden ikizlere uygun bir evin, havadar, aydınlık ve aynı zamanda da berrak element su içermesi gerekir. Dış cephesi büyük oranda camla kaplı bu ev de tüm bu özelliklere sahip. Olağanüstü aydınlatmasıyla göz alıyor.

5 – Akrep

Akrepler gizemli ve yalnız olabilir ve kah görünüp kah kaybolurlar. Bu yüzden, akrepler içi uygun evin herkesten uzak, mahremiyet sağlayan bir ev olması gerekir. Resimdeki ev, komşulardan uzak olması nedeniyle gerekli mahremiyeti sağlayabilecek gibi duruyor.

6 – Yengeç

Yengeçler korumacı ve sevecen karakterdedirler. Misafir ağrılamayı seven yengeçler, geleneksel ve konforlu bir ortamda rahatça yaşayabilir. Bu klasik çizgiler taşıyan ev, yengeçlere uygun olarak misafirlere sıcak bir karşılama sunuyor.

7 – Aslan

Architoria 3D: klasik tarz tarz Evler
Architoria 3D

Дом в классическом стиле

Architoria 3D

Aslan gücün ve otoritenin burcudur. O yüzden, güçlerini gösterecek evler onlar için birebirdir. Geniş, lüks, azametli ve aydınlık evler tercih sebebidir. Bu evi dışarıdan gören birinin ev sahibinin güçlü olduğunu tahmin etmesi zor değil sanırız.

8 – Başak

The Virgin is a sign that symbolizes purity. The natives are characterized as perfectionist and meticulous people who cultivate a predilection for the minimalist style, the purified lines.

9 – Terazi

Teraziler, başarabilseler de başaramasalar da, her alnda dengeyi yakalamanın peşinde koşarlar. Bu yüzden, yaşam alanları onların ruh hali üzerinde çok etkili bir unsurdur. Denge arayışında biri için de tek bir tarzın baskın olmadığı bir ev en uygunudur. Doğanın dengeleyici ortamı içindeki eklektik tarza sahip bu ev, terazilere çok uygun diye düşünüyoruz.

10 – Oğlak

Oğlaklar ayaklara yere sağlam basan, ancak öte yandan güçlü tutkulara sahip insanlardır. Bu yüzden, oğlaklar için sağlam malzemeden yapılmış, yere sağlam oturan ama estetiğe sahip evler uygundur. Resimdeki ev de bu özellikleri fazlasıyla taşıyor.

11 – Kova

Kova, burç kuşağının en sosyal ve sevilen burcudur. Bu nedenle, misafir ağırlayabilecekleri ama bu misafirlerin rahatça sosyalleşebileceği evler onlara uygundur. Resimdeki evin bahçeyle olan ilişkisi, içerinin duvarlarla bölünmüş olmaması sosyalleşmeye son derece uygun bir ortam hazırlıyor.

12 – Balık

AR Design Studio: modern tarz Evler
AR Design Studio

AR Design Studio- The Boat House

AR Design Studio

Doğal olarak, balık burçları su olmadan yapamaz. Havuz, göl, nehir, deniz, ya da en azından bir süs havuzu balıklar için olmazsa olmazdır. O yüzden, balık burcu için bu göl evini seçtik.

Peki burcunuza göre salon dekorasyonu konusunda ipuçları almak ister misiniz? Cevabınız evet ise buyurun tıklayın!

Sizce bu ev burcunuza uygun mu?
Casas inHAUS: modern tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Ücretsi̇z danişmanlik talep edi̇n

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!