Paletten mobilyaya

Aydin Sanli Aydin Sanli
Loading admin actions …

Uzun süredir paletten yapılmış mobilyalara rastlıyoruz. Paletten yapılan masalar, sehpalaa, kanepeler, yataklar sadece çevreyi korumakla kalmıyor ayrıca yaratıcılığın sınırlarını da zorluyor. Genellikle ev sahiplerinin kendileri tarafından yapılan palet mobilyalar, bu nedenle kendilerine has bir özellik sergiliyor. Hiçbir mobilya seri üretim ürünler gibi birbirinin aynı değil. Bugün sizlere kendilerine has palet mobilyalardan bir seçki hazırladık. Umarız TV sehpasından, mutfak dolabına, yataktan kanepeye kadar bu palet mobilyaları beğenirsiniz. 

Bahçe mobilyası

Sitzmoment Palettenmöbel: endüstriyel tarz tarz Balkon, Veranda & Teras
Sitzmoment Palettenmöbel

Der Einsitzer in seinen verschiedensten Variationen

Sitzmoment Palettenmöbel

Resimde gördüğünüz bahçe mobilyaları tamamen paletten üretildi. İki sandalye ve bir sehpadan oluşan set yaratıcılığın sınırlarını zorlamış. Böyle bir seti, bahçenizde, balkonunuzda ve terasınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kanepe ve sehpa

Spreisslwerk: endüstriyel tarz tarz Oturma Odası
Spreisslwerk

Sofa und Couchtisch aus Palettenholz und Metallfass

Spreisslwerk

Eski palet ve teneke varillerden üretilen bir kanepe ve sehpa görüyorsunuz. Sıra dışı tasarımları ve yaratıcı çevre koruma çözümlerini sevenler için bire bir. Eserde homify uzmanı Spreisslwerk'in imzası var. 

TV sehpası

Bu çekmeceli ve tekerlekli TV sehpası da tamamen paletlerden elle yapılmış. ve oturma odalarına hoş bir hava katacak. Rustik ve göz alıcı tarzıyla herkesin dikkatini çekeceğine hiç kuşku yok. 

Sehpa

Bu güzel orta sehpasının altında Palettenmöbel.biz'in imzası var.  Sehpada gazete ve dergilerinizi koyacağınız bölüm de unutulmamış. Ayrıca iki adet de çekmecesi bulunuyor. 

Oturma grubu

Arrows GmbH: endüstriyel tarz tarz Balkon, Veranda & Teras
Arrows GmbH

Palettenlounge LOUNGElet 3er Kombi

Arrows GmbH

Böyle bir mobilyayı paletlerden yaptığınıza kimseyi inandıramazsınız değil mi? Oysa bu köşe takımı tam 10 paletten oluşuyor. Bu kolayca birbirinden ayrılıp şekil değiştirebilen köşe takıma sizin oturma odanıza da yakışmaz mıydı? Oturma odanıza olmasa bile terasınıza muhakkak yakışacağından şüphemiz yok. 

Yemek masası

Hardy Design imzalı bu yemek masası kuşkusuz hangi evde olsa dikkatleri üzerine çeker. Masada bulunan dört çekmece sayesinde daha fazla depolama alanı da sağlanmış oluyor. Hardy yemek masasından, oturma gruplarına pek çok şey yapıyor. Ama hepsini de palet kullanarak yapıyor. 

Yatak

Gerner Logistik und Paletten: eklektik tarz tarz Yatak Odası
Gerner Logistik und Paletten

Doppelbett aus 12 Einwegpaletten

Gerner Logistik und Paletten

Gerner Logistic isimli uzmanımız masadan, sandalyeye paletten pek çok farklı mobilya üretiyor. Bu gördüğünüzde firmanın ürünlerinden biri. On iki adet paletten oluşan bu çift kişilik yatak çok konforlu bir dinlenmeyi garanti ediyor. 

Gardırop

M. : eklektik tarz tarz Koridor, Hol & Merdivenler

M. Blechschmidt'te alışık olunmayan biçimlerde palet gardıroplara rastlayabilirsiniz. Bu gardıroplarda ağaç dalları askı olarak kullanılıyor. Son derece yaratıcı. Sizce de öyle değil mi?

Mutfak mobilyası

palettenbett.com: rustik tarz tarz Mutfak
palettenbett.com

Europaletten-Küchenschrank und Hängeregal

palettenbett.com

Uzmanımız plattenbet.com'un ürün skalasında sadece şık palet yataklar yok. aynı zamanda şifoniyerden, komodine, şarap haznelerinden masalara kadar pek çok mobilya var. Bu çok kullanışlı mutfak masası da uzmanımızın listesindeki ürünlerden biri. 

Daha fazla yaratıcı mobilya fikri için:

Yerli tasarımcılardan yaratıcı mobilyalar

Paletten yapılma bu mobilyalardan siz en çok hangisini beğendiniz? Fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.
Casas inHAUS: modern tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!