Boks architectuur: modern tarz Oturma Odası

Çarpıcı ve göz alıcı bir kır evi

umit atdağ umit atdağ
Loading admin actions …

Bir kır evinin ne kadar çarpıcı ve göz alıcı dekore edilebileceğini merak ediyorsanız bu yazımızı mutlaka incelemelisiniz.  Farklı mimarisi, aykırı tasarımı ile sizi etkileyen bir güzelliğe sahip olan bu evi Ir Sanne Delme başkanlığında bir uzman ekip  projelendirip hayata geçirmiş.   Akıllı çözümler sunan bu evi yakından inceleyerek  tasarım farklılıklarını ve ustaca yapılan dekorasyonu evinizde uygulayabilmek  için fikir edinebilirsiniz. Homify kır evleri sayfasında yer alan iç tasarımı ile mükemmel olan bu evi yakından inceleyelim.

Siyahın asaleti

Boks architectuur: eklektik tarz tarz Evler
Boks architectuur

zwarte gepotdekselde delen

Boks architectuur

Evin dış cephesi  özel yalıtım malzemelerinden  yapılmış ve asaleti ile bilinen siyah renge boyanarak mükemmel bir dış cephe tasarımı yapılmış.  Çatı da kullanılan kırmızı kiremitler  siyah ile bütünleştiği  dış cephenin çatı katı pencerelerinde beyaz pervazlar ile mükemmel bir bütünlük oluşturulmuş.

Cam estetiği

Evin arka cephesi bahçeye baktığı için  bu cephe de estetiği güzel olan cam kullanılmış  ve resimdeki gibi  kusursuz bir arka cephe meydana getirilmiş. Beyaz  ahşaplar ile cam birlikte  tercih edilerek  insanı etkileyecek kadar şık bir dekorasyona imza atılmış. Bu sayede bahçe estetiği salon ve diğer odalardan kolayca görülebilir hale getirilmiş.

Oturma odası

Evin oturma odasında modern bir dekorasyon yapılarak  şık bir şömine yapılmış. Kış aylarında şömine keyfini bahçeye karşı yapabileceğiniz bir yerleşim planı ile oldukça etkileyici bir dekorasyon yapılarak evin bir kır evinden öte modern bir şehir evi gibi olması sağlanarak şehir ile kır sentezi oluşturulmuş.

Ferah yatak odası

Yatak odasında kusursuz bir dekorasyon yapılmış ve gün doğumunun yatak odasına yansıması sağlanmış. Geniş pencereler ile  ferah ve ışıl ışıl bir yatak odası ortaya çıkarılırken aynı zamanda  sadelik ve modern akım ön plana çıkarılmış. Beyaz renk tercih edilerek ferahlığın her ayrıntıya sinmesi sağlanmış.

Banyo

Çatı katında yer alan odalardan biri banyo olarak dekore edilmiş ve karanlık kasvetli bir banyo yerine ışıl ışıl bir banyo oluşması sağlanmış. Beyaz renk bu alanda da tercih edilerek kusursuz ve ferah bir banyonun yanında hayran kalınacak dinlenme alanı olarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kır evi banyosu yapılmış.

Bu kır evi projesini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: modern tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Ücretsi̇z danişmanlik talep edi̇n

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!