Mutfağınızı özel kılmanın 15 farklı yolu

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Mutfağınızı özel kılmanın 15 farklı yolu

Aydin Sanli Aydin Sanli
Niyazi Özçakar İç Mimarlık – SANABEL KONAKLARI:  tarz Mutfak
Loading admin actions …

Mutfaklar özellikle ev hanımlarının evde en çok vakit geçirdiği bölüm. Böyle olunca mutfakta özel dokunuşlara ihtiyaç var. Mutfağınızın özel görünmesi için 15 farklı yöntemi sizin için belirledik. Gelin hep beraber bu amaç doğrultusunda ne yapılabileceğini görelim. 

Parlak yer döşemeleri

Parlak ve üstündekileri yansıtan yer karoları mutfağı hem canlı hem de oldukça modern gösteriyor. Mutfağınızın zeminlerini parlak karolarla kaplayabilirsiniz.

Renk katın

Mutfaklarda genelde tel renk kullanımına rastlıyoruz. Ancak bu tekdüzeliği kırmak için mutfağınza renkli dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Tıpkı bu mutfakta kırmızı renkle yapılan gibi.

Özel aksesuarlar

Mutfağınızı özel kılacak aksesuarlar bulabilirsiniz. Örneğin bu siyah ve beyazın hakim olduğu mutfağı domates şekilli baharat takımı renklendirmiş. Siz de buna benzer renkli ve şirin aksesuarlarla mutfağınızı renklendirebilirsiniz.

Mutfak adası

Unlimited Design – Aialoft Ayayorgi:  tarz İç Dekorasyon
Unlimited Design

Aialoft Ayayorgi

Unlimited Design

Son dönemde gündemimize giren mutfak adaları mutfağa son derece modern bir görünüm kazandırıyor. İmkanınız vrsa mutfağınıza hem çalışma alanı, hem yemek masası hem de yemek pişirme alanı olarak hizmet veren bir mutfak adası ekleyebilirsiniz.

Ahşapla gelen doğallık

Ahşap mutfakta her zaman işe yarayan bir malzeme. Bu mutfakta da ham ahşap görüntülü tavan ve masa çok hoş bir görünüm yaratmış.

İnoks cihazlar

İnoks mutfak cihazları mutfağınıza oldukça modern bir görünüm sağlayabilir.

Vintage yer karoları

GN İÇ MİMARLIK OFİSİ – GKHNERDGN İç Mimarlık:  tarz
GN İÇ MİMARLIK OFİSİ

GKHNERDGN İç Mimarlık

GN İÇ MİMARLIK OFİSİ

Mutfağınıza eski görünümlü mutfak karolarıyla çok hoş bir etki kazandırabilirsiniz.

Halı

Mutfaklarda halı da hoş bir etki sağlayabilir. Özellikle bu mutfaktaki gibi açık renkli halılar mutfağı daha görünür kılmaya yarıyor.

Tarzınız seçin

Tadilat Şirketleri  – MUTFAK DEKORASYONU :  tarz Mutfak
Tadilat Şirketleri

MUTFAK DEKORASYONU

Tadilat Şirketleri

Mutfağınız oluştururken bir tarz belirlemeniz önemli. Bu mutfakta Vicoria tarzı çizgilerini görüyoruz. Siz de mutfağınızı seçerken hangi tarza uygun bir mutfak istediğinizi belirleyin.

Antika etkisi

EURODECOR  – DORYA:  tarz Mutfak

Antika görünümlü bir avize mutfağınızın tüm havasını değiştirebilir.

Perdeler

Perdeler mutfaklarda şık bir hava yaratıyor. Özellikle çiçekli ve baharı anıştıran perdelerle mutfağınızı canlı bir hale getriebilirsiniz. 

Işıklandırma

ARTHUR&MILLER – ZEN BODRUM:  tarz Mutfak
ARTHUR&MILLER

ZEN BODRUM

ARTHUR&MILLER

Mutfakta aydınlatma da önemli bir unsur. Şahsına münhasır aydınlatma elemanlarıyla mutfağınızda değişik bir etki yaratabilirsiniz.

Bahçe manzarası

Yeni bir ev yapıyorsanız mutfağınızın mümkünse bahçe manzaralı olmasını sağlayın. Sönmez Mobilya imzalı bu mutfakta olduğu gibi bahçe manzarası eşliğinde yemek hazırlamak ve yemek çok keyifli olsa gerek.

Sıra dışı dokunuşlar

Bu mutfaktaki üst dolaplar ve mutfak tezgahı arasındaki hareketli tasarım mutfağa sıra dışı bir etki katmış. Bunu siz de yapabilirsiniz.

Kahve köşesi

Mutfağınızda yeterli yer varsa bir kahve köşesi yapabilirsiniz. Resimdeki gibi çok estetik çizgilere sahip mobilyalarla oluşturulmuş bir kahve köşesi mutfağınıza hoş bir hava katabilir. 

Mutfakla ilgili şu yazımız da ilginizi çekebilir:

Açık mutfak nedir? Eksileri ve artıları nelerdir?

Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!