Klasik konutlardan sıkılanlar için küçük ama farklı 9 ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Klasik konutlardan sıkılanlar için küçük ama farklı 9 ev

umit atdağ umit atdağ
Modern Evler homify Modern
Loading admin actions …

Günümüzde endüstrileşen inşaat sektörü aynı tip evler inşa edilmesini sağladığı için günümüzde klasik evler oldukça yaygın bir hale geldi. Bu tür evlerde yaşamak veya bu tür evleri görmek istemeyenler için klasik konutlardan farklı olan  ev modellerini bir araya getiriyoruz. Küçük olan bu evler tasarımları, mimarileri ve  dış cephe görselleri olarak oldukça farklı.  Küçük olmasına karşın sizi kendisine çeken ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bu evler farklı özellikleri ile ön plana çıkıyor.Klasik konutlardan  her yönü ile farklı olan, tasarımı ile  göz kamaştıran bu evler homify modern mimarilere sahip evler sayfasında yer alıyor. Bu evleri yakından inceleyelim.

Işıl ışıl küçük bir ev

homify Asyatik

Bir evin yeterli gün ışığı alması, ışıl ışıl olması o evin ferah olmasını sağladığı gibi klasik evlerden bir adım önde olmasını da sağlıyor. Bu modelde olduğu gibi geniş pencere ve yeşil çim bahçe ile evin ışıl ışıl ve aydınlık bir ev olması sağlanmış. Gri kiremitler ve çatı aydınlatma ışıklıkları evin modern olmasına katkı sağlamış.

Kutu gibi ama ferah

Küçük evler genel olarak standart bir mimariye sahip olsa da bu evimiz kutu gibi geometrik bir mimariye sahip.Entegre modüllerden oluşan bu ev  kapısı, ahşap detayları ve geniş penceresi ile oldukça farklı bir ev. Dış cephe renklendirmeleri de evin çekici olmasına katkı sağlamış.

Modern bir kulübe

Schoolmasters eco house Modern Evler build different Modern
build different

Schoolmasters eco house

build different

Geçmişte görmeye alıştığımız kulübeler günümüzde  modern kulübeler şeklinde dekore ediliyor. Örnek evimiz kulübe mimarisine sahip olmasına karşın, çatısı, modern teknolojisi, renkleri, bahçesi ile 21 yy teknolojik kulübesi haline gelmiş. Deniz kenarında böyle bir eve sahip olmayı kim istemez.

Farklı geometriler

Evlerimizi dikdörtgen veya kare şeklinde yaptığımız için farklı geometrilere sahip mimariler bize hep ilginç gelmiştir. Bu evimiz bir salyangoz yuvası mimarisine sahip olduğu gibi farklı uygulamalar ile oldukça zarif ve aydınlık bir ev haline getirilmiş. Tamamen salyangoz yuvasından esinlenilmiş olması evi daha çekici hale getirmiş.

Sade ve teknolojik

Kendi kendine yetebilen evler yaygınlaştığı için günümüzde özellikle küçük evler  teknoloji ile donatılarak  kendi enerjisini üretebilen evler haline getirildi. Bu evimiz küçük ve tatlı bir ev olmasına karşın teknolojisi ile gören herkesi büyülüyor.  Dış cephe tasarımı ile etkileyici bir güzelliğe sahip olan bu ev hepimizin sahip olmak isteyeceği bir ev modeli.

Taş evler

Modern Evler homify Modern

Küçük bir evin çekici bir özelliği olması için dekorasyonunun , tasarımının kusursuz olması veya bu evimiz gibi taş bir ev olması gereklidir. Taş evin her açısı ayrı bir güzel olduğu için  bu evimiz de hem havuzu hem mimarisi ile çekici ve zarif bir ev olarak karşımızda duruyor.

Geleneksel taş ev

Modern evlerden veya klasik evlerden sıkılanlar için resimde yer alan geleneksel taş ev oldukça ideal bir ev. Bu evler entegre şekilde yapılabildiği gibi birbirinden bağımsız evler şeklinde de yapılabilir.Şirin küçük bir bahçe, taş bahçe duvarı, küçük bir bahçe kulübesi ile oldukça şirin bir eve sahip olabilirsiniz.

Modern cam binalar

Küçük bir eve sahip olup aydınlık ve ferah bir evde yaşamak istiyorsanız modern cam binalar olarak inşa edilen bu evleri tercih edebilirsiniz. Dört tarafı cam olan bu evler her cepheden ışık aldığı için gün boyu ışıl ışıl ve ferah bir yaşam imkanı sunuyor.

Ahşap evler

Rustik Balkon, Veranda & Teras homify Rustik

Özellikle doğanın içinde bir yaşam hayal eden  enerjik ruh haline sahip insanlar için bu evimiz oldukça ideal bir ev olarak karşımızda duruyor. Ahşap malzemeden yapılan ve  ışıl ışıl olan bu evimiz, verandası, terası şehir merkezine kolay ulaşım imkanı ile insanı cezbediyor.

Bu konut projelerini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!