Aynen kopyalayabileceğiniz 16 şık balkon dizaynı fikri | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Aynen kopyalayabileceğiniz 16 şık balkon dizaynı fikri

Meral Eser Meral Eser
İskandinav Balkon, Veranda & Teras Осейко Алексей и Виктория İskandinav
Loading admin actions …

Balkonlar, ortak kullanım alanları arasında sıcak ayların vazgeçilmezlerinden biridir. Havadar alanların kullanım sıklığı arttığı bu zamanlarda, küçük balkonları daha işlevsel hale getirecek bazı örnekler derledik. Oturma alanlarının bir uzantısı, ya da ferah bir dinlenme alanı olarak ihtiyaca göre dizayn edebilirsiniz. homify'da mimarlar tarafından dizayn edilen birçok örnek bulabileceğiniz gibi ilham veren balkon modellerinden fikir alabilirsiniz. İşte sizlere aynen kopyalayabileceğiniz 16 şık balkon dizaynı fikri!

1. Yatak çizgilerle duvar dekorlarına hareket getiren, renklerin ahengiyle işlevsel oturma alanları dizayn edilen küçük bir balkon.

İskandinav Balkon, Veranda & Teras OBJECT İskandinav

2. Ahşap parke zemini ile sıcaklık katan, kontrast renklerin tercih edildiği modern bir balkon.

3. Yatak odasının bir uzantısı olan ve bütünlük sağlayan ferah balkonda, ağırlıklı olarak beyaz ve kahverengi tonları kullanılıyor.

​4. Konfor sunan bir modern kanepe kullanılan şık bir balkon. Manzarayı kesmemesi açısından yüksek cam korkuluklar kullanılıyor.

5. Enfes manzarası eşliğinde içeceklerinizi yudumlayıp internette dolanabileceğiniz bu balkonda, bar tabureleri ile modern stil çizgiler hakim. Yapay çim zemini ile kontrast bar tabureleri kullanılarak form öne çıkıyor.

6. Basit ve yalın çizgilerle soft renklerin kullanıldığı bu balkonda, öğleden sonra güneşin keyfini çıkarmak isteyenlere ferah bir alan sunuyor.

7. Ferahlatıcı bir görünüm sağlamak için saksılarınızı duvarlara taşıyabileceğiniz, ilham veren bir balkon örneği.

8. Balkonun geri kalan kısmında da ahşap taşıyıcı iskeletle uyum sağlayan bir masa ve modern çizgiler taşıyan sandalyeler kullanılıyor.

9. Ferforje parmaklıklarla göze hitap eden döşeme zemini kaplaması estetik unsurlarla basit çizgileri bir araya getirmek isteyenler için ilham verebilir.

10. Balkonu örten malzemenin sarı tonları ile sıcak bir atmosfer oluşuyor. Geniş cam pencere ile kaplanan bu balkon adeta oturma odasının aydınlık bir bölümünü teşkil ediyor.

11. ​Tamamen ahşap malzeme ağırlıklı tasarlanan bu balkon, korkuluklarında yalın çizgiler barındırıyor ve ahşap döşem zemini kullanılıyor. Güneşlenmek için ideal bir atmosfer sağlanıyor.

12. Japonya'yadan küçük ama aydınlık bir balkon. Beyaz duvarlarla kontrast oluşturacak büyük bir saksıda ağaç ve ahşap zemin kaplama huzur veren bir atmosfer oluşturuyor.

13. Cam ve kutu profillerle dizayn edilen modern korkuluklarla zarif çizgiler taşıyan masa ve sandalyeler kullanılan şık bir balkon.

Modern Balkon, Veranda & Teras homify Modern

14. Köşe ve kenarları değerlendirmek isteyenler için ahşap malzemelerle konfor sunan bir oturma alanı ve uyum sağlayan bir sehpa modeli dizayn edilmiş.

New construction of a terrace in Pedralbes, Barcelona Asyatik Balkon, Veranda & Teras Daifuku Designs Asyatik
Daifuku Designs

New construction of a terrace in Pedralbes, Barcelona

Daifuku Designs

15. Beyazlara bürünen bu balkonda kontrast renklerle şık mobilya ve aksesuarlar kullanılmış. Kitap okumak için ideal bir köşe.

İskandinav Balkon, Veranda & Teras homify İskandinav

16. Zarif çizgilerle ahşap lambri kullanılan bu balkonda sıcak bir atmosfer oluşturulmuş. Nötr grilerle sandalye, sehpa ve balkon korkulukları dizayn ediliyor.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Balkonda laminat kullanmayı hiç düşündünüz mü? 10 ilham verici örnek’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu balkon fikirlerini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!