Balkon ve verandalar için enfes fikirler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Balkon ve verandalar için enfes fikirler

umit atdağ umit atdağ
İskandinav Bahçe homify İskandinav
Loading admin actions …

Havalar ısınmaya başladığında kendinizi dışarı atıp nefes almak isteyecek ve gideceğiniz ilk yer veranda olacaktır. Bu nedenle evinizde yer alan verandayı veya bahçeyi çok şık bir şekilde dekore etmeli ve mükemmel bir yaşam alanı ortaya çıkarmalısınız. Güneşin ve sıcak havanın olumsuz etkisini avantaja çevirerek bir dinlenme alanı veya dostlarınızı misafir edebileceğini bir ağırlama alanı yapabilmek için homify veranda modellerinin yer aldığı sayfamızı ziyaret etmeli ve birbirinden mükemmel veranda fikirlerinden yararlanmalısınız. Bu gün sizler için bir araya getirdiğimiz kusursuz veranda fikirlerini inceleyerek verandanız için en ideal dekorasyonu tercih edebilirsiniz.

Reenkler

Verandayı çevreleyen duvarları yeşil bitkiler ile donatabilir, bitkiler arasında doğal renklere sahip duvar kağıtları ekleyerek verandayı bir renk cümbüşü haline getirebilirsiniz. Veranda içinde yükseltilmiş bir duvar yaparak mükemmel bir dekorasyon yapabilirsiniz.

 renk

Konfor

Rahatlık her yaşam alanında olduğu gibi veranda içinde de çok önemlidir.  Veranda dekorasyonu yaparken konforu ön planda tutmalı,   resimdeki gibi alanı farklı bölümlere ayırarak konforu en üst düzeyde tutmalısınız. Yemek alanı oturum alanı gibi bölümler verandayı bir ev gibi kullanmanızı sağlayacaktır.

,

Mobilyalar

Veranda dekorasyonunda bir diğer önemli etken de tercih edilecek mobilyalardır. Veranda için doğal malzemelerden yapılmış şık tasarımlara sahip olan mobilyalar tercih etmek sizin için kusursuz bir veranda dekorasyonunun ilk adımı olacaktır. Çiçekler ile donatacağınız veranda size keyifli bir yaşam imkanı sunacaktır.

Asma koltuklar

Veranda içinde klasik mobilyalar yerine asma koltuklar veya beşikler kullanabilir resimdeki gibi gören herkesin büyüleneceği bir veranda ortaya çıkarabilirsiniz. Uyumlu bir orta masa ile  asma koltukları destekleyebilirsiniz.

Ahşap mobilayalar

Veranda içinde kullanacağınız mobilyaları doğal ahşap malzemelerden yapılmış mobilyalar olarak tercih edebilir,  verandanın doğallığını artıracağınız gibi konsept olarak da mükemmel bir veranda yaratabilirsiniz.

Kapalı veranda

Gazebo with intergrated garden store Klasik Bahçe Garden Affairs Ltd Klasik Ahşap Ahşap rengi
Garden Affairs Ltd

Gazebo with intergrated garden store

Garden Affairs Ltd

Eğer evinizde bir veranda yoksa veranda gibi etrafı kapatılmış olan bir alan oluşturabilir,  samimi ve sıcak bir oturma grubu ile kapalı bir veranda yaratabilirsiniz. Üst örtüsünü ahşap malzemelerden yaparak doğal bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Şık ve zarif

İskandinav Bahçe homify İskandinav

 Bazı evlerde veranda olmadığı için bahçe içinde özel bir tasarım yapılarak resimdeki gibi  oldukça şık ve aynı zamanda yarı kapalı bir veranda yapılabilir. Yeşil çim alanın kenarında yer alan bu yarı açık veranda evin zarafetini de artırmış.

Geometrik taş formlar

Evinizde bir veranda alanınız varsa resimdeki gibi farklı konseptler geliştirebilir, geometrik taş formlar oluşturarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Geometrik taş formlar aynı zamanda bahçenizin de zarafetini artıracak ve evinizin mükemmel bir verandaya sahip olmasını sağlayacaktır.

Özel aydınlatmalar

Evinizin verandası veya bahçesinde özel bir aydınlatma sistemi kullanarak hem daha işlevsel hem de daha zarif bir verandaya sahip olabilirsiniz.  Sade bir tasarım ile kusursuz hale getirebileceğiniz veranda aynı zamanda dinlenme alanınız olacaktır.

Küçük ve güzel

Evinizin bahçesi küçük olsa da özel bir çalışma ile küçük ve güzel bir veranda ortaya çıkarabilirsiniz. Duvar dibi yeşil alanlar ile verandayı yeşil hale getirebilir ve kusursuz bir verandaya sahip olabilirsiniz.

Bu balkon ve veranda fikirlerini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!