Türk evlerinden size ilham verecek 20 mutfak fotoğrafı | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türk evlerinden size ilham verecek 20 mutfak fotoğrafı

umit atdağ umit atdağ
METROKENT BURSA 3+1 Modern Mutfak Niyazi Özçakar İç Mimarlık Modern
Loading admin actions …

Bu gün mutfak dekorasyonu yapacak hanımlar için Türk evlerinden seçmiş olduğumuz birbirinden özel mutfakları inceliyoruz. 21 farklı Türk mutfağını inceleyerek mutfağınızı dekore ederken dikkat edeceğiniz püf noktalarını görebilir, estetik ve işlevsel bir mutfak için yapmanız gerekenler ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Türk mutfaklarının detaylarına hakim olmak için yakından incelemelisiniz. Homify Türk mutfakları sayfasında yer alan bu birbirinden şık mutfakları yakından inceleyelim.

Fonksiyonel mutfaklar

GN İÇ MİMARLIK OFİSİ – iç mimari tasarım mutfak: modern tarz , Modern
GN İÇ MİMARLIK OFİSİ

iç mimari tasarım mutfak

GN İÇ MİMARLIK OFİSİ

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu mutfak aynı zamanda tüm ihtiyacınıza da cevap verebilecek fonksiyonelliğe de sahip. Renk tercihleri ile harika bir mutfak olmuş.

Aile mutfağı

Modern Mutfak homify Modern

Çocuklu aileler için ideal olan bu mutfak aynı zamanda kalabalık günlerde size daha kolay bir çalışma alanı oluşturacak kadar da işlevsel bir mutfak.

Geniş mutfaklar

Uzun ince bir geometriye sahip olan bu mutfak aynı zamanda minimalist bir tasarıma sahip. zarafeti en üst düzeyde tutulan mutfağın zemini de göz kamaştırıyor.

İhtişamlı mutfaklar

Eklektik Mutfak homify Eklektik

İhtişama ve şatafata düşkün olanlar için özel olarak tasarlanan bu ihtişamlı mutfak avizeleri, zemini ve mutfak adasının retro özellikleri ile oldukça etkileyici bir mutfak.

İngiliz mutfakları

Didem & Serkan Ozbakan Modern Mutfak Bilgece Tasarım Modern
Bilgece Tasarım

Didem & Serkan Ozbakan

Bilgece Tasarım

İngiliz tarzı mutfak dekorasyonlarında bu mutfaklardan kopya çekebilir, country tarzı ile inanı büyüleyen  ve eski bir ingiliz evini andıram bir mutfağa sahip olabilirisniz.

Küçük ve sade

homify Klasik

Küçük bir mutfağınız varsa sade bir tasarım ve doğru renk tercihleri ile resimdeki gibi  zarif ve etkileyici bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Duvar kağıdı asaleti

Klasik Mutfak homify Klasik

Mutfak duvarlarında uygun bütçe ile dekorasyon yapmak için gördüğünüzde tüylerinizi diken diken edecek duvar kağıtları tercih etmeli ve mutfağınızın asaletini ön plana çıkarmalısınız.

Lüks tasarımlar

AHMET ASLI İLHAN EVİ Rustik Mutfak DerganÇARPAR Mimarlık Rustik
DerganÇARPAR Mimarlık

AHMET ASLI İLHAN EVİ

DerganÇARPAR Mimarlık

Mutfağınızda bütçenizi geniş tutarak  lüks bir mutfak dekorasyonu yapabilir,  görsel avizeler ile mutfağın ihtişamını artırabilirsiniz. 

Retro mutfaklar

Modern bir mutfak yerine retro bir mutfak tercih edebilir, resimdeki gibi  kusursuz ve insanı mutlu edecek kadar güzel retro bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Kırmızı tuğla mutfaklar

Modern Mutfak homify Modern

Kırmızı tuğlalar evinize ve mutfağınıza estetik bir görünüm kazandıracağı için kırmızı tuğlalı bir mutfak dekorasyonu yapabilir veya duvar kağıtları ile bu estetiği mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Tasarım estetiği

Luce mutfak&banyo – Luce mutfak&banyo: modern tarz , Modern
Luce mutfak&banyo

Luce mutfak&banyo

Luce mutfak&banyo

Standart ve klasik mutfak yerine estetik bir tasarıma sahip farklı bir mutfağa sahip olmak isterseniz bu mutfak modelini evinizde aynen uygulayabilirsiniz.

Klasik mutfak adaları

DUPONT TÜRKİYE – DuPont™ Corian®: modern tarz , Modern
DUPONT TÜRKİYE

DuPont™ Corian®

DUPONT TÜRKİYE

Mutfak içinde yer alan mutfak adasını klasik bir mutfak adası olarak tercih edebilir,  çekmeceler ile fonksiyonelliği artırılmış mutfak adasına sahip olabilirsiniz.

Özel tasarımlar

Mutfak içinde tavandan zemine kadar özel tasarımlar yaparak  şık ve kullanışlı bir mutfak oluşturabilirsiniz. Görsel açıdan da kusursuz olan bu mutfaklar ile harikalar yaratabilirsiniz.

Sade mutfaklar

Stüdyo Daire Tasarımı Minimalist Mutfak Ceren Torun Yiğit Minimalist
Ceren Torun Yiğit

Stüdyo Daire Tasarımı

Ceren Torun Yiğit

Sade bir yaşam tarzınız varsa resimdeki gibi sade bir tasarım yapabilir, görsel açıdan bir kartpostal gibi görünen şık ve sade bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Duvar rafları

Mutfağınız küçük ölçülere sahip ise modern veya geleneksel mutfak rafları tercih edebilir küçük dezavantajını ortadan kaldırabilirsiniz.

Geniş ve ferah mutfaklar

MUTFAK DEKORASYONU Tadilat Şirketleri Kırsal/Country
Tadilat Şirketleri

MUTFAK DEKORASYONU

Tadilat Şirketleri

Mutfağınızı ferah bir mutfak olarak dekore edebilir, geniş kalmasını sağlayarak oldukça şık ve görsel açıdan mükemmel bir mutfak oluşturabilirsiniz.

Renkli mutfaklar

PEARL EURODECOR Akdeniz

Modern mutfak dekorasyonu ile çok renkli mutfakları birleştirerek hem modern hem de renkli bir mutfağa sahip olabilir, renkli kişiliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Koyu renkli mutfaklar

Açık tonlar ile koyu renkleri birleştirerek evinizde mükemmel mutfaklara sahip olmak çok zor değil. Zevkinize uygun şık bir mutfak ile  evinizi daha özel hale getirebilirsiniz.

Siyah ve beyaz

Zıt renkler olarak bilinen siyah ve beyaz renkleri bir arada kullanarak resimdeki gibi etkileyici bir zemine sahip mutfağa sahip olabilirsiniz.

Bar mutfaklar

Mutfağınızı yarım tuğla duvar ile sınırlandırıp ingiliz bar mutfak modelini evinizde uygulayabilir, tuğla estetiği ile şık bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Bu yerli mutfak örneklerinden siz en çok hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!