Türkiye'den uygun fiyatlı 7 prefabrik ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'den uygun fiyatlı 7 prefabrik ev

umit atdağ umit atdağ
Ka Mühendislik (Bodrum) – KONYA çığ evi: {:asian=>"Asya", :classic=>"klasik", :colonial=>"sömürge", :country=>"kırsal tarz", :eclectic=>"eklektik", :industrial=>"Sanayi", :mediterranean=>"Akdeniz", :minimalist=>"minimalist", :modern=>"modern", :rustic=>"rustik", :scandinavian=>"İskandinav", :tropical=>"tropikal"} tarz ,
Loading admin actions …

Prefabrik ev, diğer ev türlerine göre kolay şekillenebilen, istenildiği kadar odanın yer aldığı, tesisatlarının kolay bir şekilde kurulduğu ev sistemidir. Bu açıdan betonarme ev yerine daha kısa süre de inşa edilen prefabrik evler tercih etmek her zaman avantaj oluşturur. Bu avantajları bilindiği için günümüzde prefabrik evler tercih edilmekte ve gittikçe yaygınlaşmaktadır. Bu gün Türkiye'den çok uygun bütçeli prefabrik evleri ve özelliklerini inceliyoruz. Bu prefabrik evler  uygun bütçeli olmalarının dışında  rahat olması, konforlu olması ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermesi ile aradığınız ev modeli haline gelmiş. Uzun ömürlü olması ısı yalıtımının daha iyi olması ve size tasarruf yapma imkanı sunması nedeniyle de tercih edebileceğiniz prefabrik ev modellerini birlikte inceleyelim.

İki katlı dubkeks

homify:  tarz Evler, Modern

Bu prefabrik ev modelimiz iki katlı olarak tasarlanmış ve geniş bir bahçe içinde oldukça etkileyici görünen bir dış cepheye sahip. Geniş ve şık yeşil bahçesi, verandası, çatı katı ve geniş odaları ile 70 bin liraya mal edilen bu ev hayalini kurduğunuz aile evinin yerini alıyor. Bu eve sahip olarak aileniz ile huzurlu ve mutlu bir hayat geçirebilirsiniz.

Sade ve küçük

Kolay Prefabrik Evler – Tek Katlı Prefabrik Ev 40 m2 (1+1) Dış Cephe Betopan Yalı Baskı Kaplama :  tarz Evler, Klasik
Kolay Prefabrik Evler

Tek Katlı Prefabrik Ev 40 m2 (1+1) Dış Cephe Betopan Yalı Baskı Kaplama

Kolay Prefabrik Evler

Kırsal alanda yaşamak için tasarlanmış olan bu minimalist ev modeli isteğe bağlı olarak şehirde de kullanılabilir. Küçük ölçülerdeki bu ev iki oda, bir mutfak, banyo ve tuvalete sahip. Küçük olsa da ideal yaşam koşullarına sahip olan bu evi tercih edebilir ve sade yaşamınızı devam ettirebilirsiniz.

Dış cephe estetiği

Hannprefabrik – Hannprefabrik dubleks villa: {:asian=>"Asya", :classic=>"klasik", :colonial=>"sömürge", :country=>"kırsal tarz", :eclectic=>"eklektik", :industrial=>"Sanayi", :mediterranean=>"Akdeniz", :minimalist=>"minimalist", :modern=>"modern", :rustic=>"rustik", :scandinavian=>"İskandinav", :tropical=>"tropikal"} tarz ,
Hannprefabrik

Hannprefabrik dubleks villa

Hannprefabrik

Uygun bütçeli bir inşa etmek ve zarif bir dış cepheye sahip olmasını sağlamak için yapmanız gereken prefabrik ev tercih etmektir. Prefabrik evler  maliyet avantajının yanında  estetik açıdan da sizlere kusursuz bir dış cephe imkanı sağlıyor. Örnek ev modelimizin dış cephesi özel bir şekilde tasarlanmış ve yeşil, siyah beyaz renkler ile adeta kusursuz bir güzellik ortaya çıkarılmış.

Küçük iki katlı ve şık

Küçük bir araziniz varsa resimdeki gibi küçük ve iki katlı olacak şekilde şık bir ev tercih edebilir arazinizde maksimum verim alarak ihtiyacınızı karşılayacak prefabrik bir eve sahip olabilirsiniz. İki katlı ve şık bir prefabrik ev sizlere rahat bir yaşamın yanı sıra çok uygun bir maliyet ile ev sahibi olma imkanı da sunuyor. Renk tercihi tamamen size kaldığı gibi tasarımda da etkili olabilirsiniz.

Prefabrik aile evleri

Prefabrik bir ev her alanda ihtiyacınızı karşılayacağı gibi aile evi olarak da tercih edebileceğiniz bir ev modelidir. Ailenizin ihtiyaçlarını karşılayacağı alanları istediğiniz gibi karşılayacak olan bu aile evi modelinde olduğu gibi ailenizin mutlu bir yaşam sürmesini sağlayabilir, garajı ve terası olan şık bir eve uygun maliyet ile sahip olabilirsiniz.

Çiftlik evleri

Evinizin zarif bir kır evi olmasını istiyorsanız resimdeki gibi kır evi olarak tasarlanıp inşa edilmiş, 82 bin liraya mal edilmiş olan bu evi tercih etmelisiniz. Bu prefabrik ev fiyatı, içeriği ve tasarımı ile size kırsal yaşamın tüm avantajlarını sunuyor. Verandası, balkonu, geniş pencereleri ile doğal bir hayat sizleri bekliyor.

Estetik tasarım

Hannprefabrik – Hann prefabrik ev 4 (betopan):  tarz , Endüstriyel
Hannprefabrik

Hann prefabrik ev 4 (betopan)

Hannprefabrik

Prefabrik evlerde tasarım çok kolay olduğu için çok şık ve estetik bir tasarım yapabilir, zarif olduğu kadar da görenleri etkileyen resimdeki ev modeli gibi etkileyici bir prefabrik eve sahip olabilirsiniz. Kırmızı çizgileri ve verandası ile size mutlu ve huzurlu bir yaşam sunan bu evimiz aynı zamanda misafirlerinizi de istediğiniz gibi ağırlama imkanı veriyor.

Bu prefabrik ev modellerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler, Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!