Bir iPhone'dan daha düşük maliyetli 11 dekor fikri ve ilham veren örnekler

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Bir iPhone'dan daha düşük maliyetli 11 dekor fikri ve ilham veren örnekler

Meral Eser Meral Eser
Erika Winters® Design:  tarz Teras,
Loading admin actions …

Küçük dokunuşlarla büyük fark yaratabilirsiniz. Sadece ışıklandırma unsurlarıyla ya da tek duvar dekoru ile bir evin atmosferini değiştirmek mümkün. Bu yazımızda bir iPhone ücretinden daha düşük maliyetle yapılabilecek 11 dekor fikrini bir araya getirdik. Günümüzde revaçta olan akıllı telefonlara verilen ücretler aşikar. Sadece bir akıllı telefona verilen para ile evinizde yapılacak değişiklikleri gözden geçirelim.

1. Ön kapı kapı alanını vurgulayan ahşap giydirme cephe

İlk izlenim önemlidir. Evin girişini daha davetkar hale getirmeye ne dersiniz? Giriş kapısı alanını vurgulayan şahane bir duvar dekoru ile daha davetkar bir giriş dizayn edebilirsiniz. Ayrıca döşeme zemini için farklı stil ve tarzlarda doku ve renk uyumlarını ön plana çıkarabilirsiniz.

2. Dekoratif bitki saksılarıyla şık bir giriş

Antre ya da giriş holü için daha davetkar hale getirecek şık bir aydınlatma ile dekoratif çiçek ve bitki saksılarına ne dersiniz? Uygulanacak stil ve tarza göre dekoratif bitki saksı modellerini inceleyebilirsiniz.

3. Mutfak tezgahı ile fark yaratan unsurlar

Mutfağınızda yenilikler yapmak istiyorsanız hem işlevsel hem de estetik unsurlarla mutfağınızı daha da güzelleştirecek ve ekstra yemek alanı için uygun alan oluşturacak bir mutfak tezgahı ve bar alanı dizayn edebilirsiniz.

4. Estetik unsurlarla mutfak malzemelerinin sergilendiği açık raflar

Kahve fincanlarından diğer dekoratif mutfak ürünlerine işlevsel amaçlı kolaylıkla erişebileceğiniz raf sistemleri dizayn edebilir, ayrıca objeleri açık raflarda sergileyebilirsiniz.

5. İç bahçe için yeni bitkiler

Doğa ile iç içe olamıyorsanız bitki ve çiçekler için uygun bir alan dizayn edebilirsiniz. Hem görsel açıdan hem de ferah bir görünüm oluşturmak adına iç bahçe dizayn edebilir, ihtiyaca göre duvar dekorlarını dikey bahçe için değerlendirebilirsiniz.

6. Perde ve halı unsuru

Talisma:  tarz Oturma Odası,

Artık eskiyen perde ve halılarınızı yenileyebilir, uygulanacak stil ve tarza göre mevsimine göre baharı davet eden renk ve desenlerle yeni ürünlere göz atabilirsiniz. Perde ve halı modeli bir oturma odasını büyük oranda değiştirebilir.

7. Tv ünitesi için işlevsel fikirler

Tv ünitesi için işlevsellik katan kırmızı ve beyaz açık raf sistemleri, evin diğer alanları ile uyumlu stil ve renklerde tercih ediliyor. Ayrıca, homify'da dekoratörler tarafından dizayn edilen birçok farklı stilde proje bulabilir, ilham veren fikirler edinebilirsiniz.

8. Sanatsal objelerle yaratıcı fikirler

Evinizde sanata yer açın. Dekoratif objelerin yanı sıra sanatsal öğelerle sehpalarınızdan duvar dekorlarına bambaşka bir görünüm kazandırablirsiniz.

9. Teras için fonksiyonel ve estetik unsurlar

Erika Winters® Design:  tarz Teras,
Erika Winters® Design

Choapan Decor by Erika Winters®Design

Erika Winters® Design

Teras kapatma modelleri ile daha kullanışlı bir teras dizayn edebilirsiniz. Ayrıca teras ve balkon duvar dekorlarını daha şık hale getirecek duvara monte çiçeklik ve aplikler kullanarak sıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

10. Aydınlatma aksesuarları ve nişlerle bambaşka bir atmosfer

Sadece aydınlatma aksesuarları ile bir evin atmosferini tamamen değiştirmek mümkün. Ayrıca şık ışıklandırma unsurları ile dekoratif nişler dizayn edebilir, taş ya da tuğla duvar zarafeti ile fark yaratabilirsiniz.

11. Galeri için şık ışıklandırma unsurları

homify:  tarz Koridor ve Hol,

Giriş holü ya da koridorlar için son derece şık bir galeri alanı dizayn etmeye ne dersiniz? Hem davetkar bir giriş hem de etkileyici bir geçiş alanı olarak galeriler için duvar dekorlarını tablolarla süsleyebilir, doğru ve ölçülü ışıklandırma unsurları ile renkleri ön plana çıkarabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Oturma odası dekorasyonu için etkili 13 ekonomik fikir’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Siz hangi fikri tuttunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler,

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!