Aklınızı alacak 15 ahşap ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Aklınızı alacak 15 ahşap ev

umit atdağ umit atdağ
Rusticasa:  tarz Ahşap ev,
Loading admin actions …

Günümüzde şehirden kaçanların sığınak noktası haline gelen  ahşap kır evleri artık herkesin sahip olmayı hayal ettiği ev modelleri arasına girmiştir.  Bu gün herkesin sahip olmak isteyeceği, şaşırtıcı güzellikteki ahşap evleri inceliyoruz. Yer yüzünde inşa edilmiş en güzel ahşap evleri sizler için bir araya getirdik. Bu evlerde ihtişam, görsellik, estetik, kusursuz olma ve fonksiyonellik bir arada bulunuyor. Bu kadar özellikli ve bu kadar etkileyici olan bu dekoratif doğal ahşap evlerini inceleyerek kopya çekebilir veya bu evlerden birine sahip olabilirsiniz. Homify ahşap evler sayfasında yer alan bu birbirinden güzel ahşap evleri birlikte inceleyelim.

Görsel tasarım

Ahşap ev inşa ederken görsel tasarımı ön planda tutmalı ve örnek evimizde olduğu gibi insana pozitif enerji veren dış cephe tasarımına sahip bir ev inşa etmelisiniz.

Çok fonksiyonlu

Ahşap evleri de normal evler gibi tasarlayabilir, çok fonksiyonlu fonksiyonel evler olarak kullanabilirsiniz. Bu evimizde entegre bölmeleri ile çok fonksiyonlu bir ahşap ev olarak örnek alınabilir.

Geleneksel evler

ahşap evler yüzyıllardır barınak olarak kullanıldıkları için geleneksel evler halini almıştır. Bu geleneksel ahşap ev örneğimiz  yaz kış sizi rahat ettirecek özelliklere sahip.

Doğanın incisi

Doğa ile iç içe yaşamak için resimdeki gibi doğal ve şık bir ahşap ev tercih edebilirsiniz. Bu evimiz rengi ve doğallığı ile uzun ve mutlu bir hayat sürmeniz için oldukça ideal bir ev.

Kütük evler

Ahşap evler gibi kütük evler de sizlere rahat ve konforlu ev olarak mutlu bir yaşam sunabilir. Kütükler yalıtım açısından oldukça avantajlı oldukları için kütük evler tercih edilebilir.

Modern mimari

Mimari özellikleri ön planda olan evler gibi ahşap evlerde modern bir mimariye sahip olabilir. Modern tasarımlar ile ahşap bir araya geldiğinde resimdeki gibi hayranlıkla bakacağınız bir ev ortaya çıkıyor.

Kot farkı

Ahşap evlerde kot farkı avantaja çevrilerek bodrum kat olarak kullanılabiliyor. Ahşap ev olarak bodrum katı olan şık bir ev tercih ederek gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Teras ve veranda

Ahşap ev tasarımlarına veranda ve teras ekleyerek yaz akşamlarında doğanın ve serin havanın tadını çıkarabilirsiniz. Verandası  olan bu evi kendinize model olarak alabilir ve kopya çekebilirsiniz.

Havuzlu evler

Ahşap evleri modern evler gibi düşünebilir ve tasarlayabilirsiniz. Modern havuzlu ahşap evler inşa ederek yaz aylarında keyifle  sıcak havaların tadını çıkarabilirsiniz.

Modern ahşap evler

Modern tasarımlara sahip lüks ahşap evler tercih ederek evinizi ihtişamlı bir ev olarak inşa edebilir ve ihtişamın tadını çıkarabilirsiniz. Havuzu ve balkonu olan bu evler size ihtişamı yaşatacaktır.

Taş ve ahşap evler

Betonarme  evleri ahşap evlerle harmanlayarak  çok şık evler inşa edebilirsiniz. Örnek evimizi model alarak kendinize göre yaşanabilir bir ev inşa edebilir ve bahçesinde çocuklarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Entegre evler

Evinizi entegre bölmeler şeklinde düşünebilir, ahşap entegre evler ile hayatın tadını daha rahat yaşayabilirsiniz. Entegre bölmelerden oluşan evinizin tüm ölçülerini dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz için her şey sizin elinizde.

Ahşap merdivenler

Evinizi yerden belirli bir yüksekliğe inşa ettiyseniz resimdeki gibi  ahşap basamaklar ile evinizi  pekiştirebilir, ahşap bütünlüğü ile hayranlık uyandıran bir eve sahip olabilirsiniz.

Hardal sarısı

Ahşap evleri dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. İstediğiniz rengi tercih edebileceğiniz gibi hardal sarısı renklere sahip bir ahşap ev inşa edebilirsiniz.

Küçük ve şık

Ahşap evleri dilediğiniz genişlikte yapabileceğiniz gibi küçük ve şık evler şeklinde de inşa edebilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Bu ahşap ev modellerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler,

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!