bobo kids:  tarz

Her evde işe yarayacak çok fonksiyonlu 6 mobilya modeli

Meral Eser Meral Eser
Google+
Loading admin actions …

Çok fonksiyonlu mobilya modelleri ile zemin alanı tasarrufu sağlamaya ne dersiniz? Geniş ve büyük bir eve sahip olmasanız da, akılcı çözümlerle çok fonksiyonlu mobilyalar kullanarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Mobilyaları çok amaçlı kullanabileceğiniz gibi, alanları görevlerine göre ayırırken kullanabilirsiniz. Bu yazımızda her evde işe yarayacak 6 mobilya modelini bir araya getirdik. Ekstra depolama alanlarına yer açmak için duvara monte raf ve dolap çözümlerini gözden geçirebilirsiniz. Ev dekorasyonuna özen gösterenler için mobilya ürünleri evinize uygun ve ihtiyaçları muntazam karşılayacak şekilde dizayn edilebilir. İşte sizlere çok fonksiyonlu mobilya örnekleri için ilham verecek 6 şahane öneri!

Dolap ve yatak bir arada

Sofistike ve modern yaklaşımlarla kompakt bir çözüm. Ahşabı minimalist yaklaşımlarla yatak ve dolap sistemlerini bir araya getirerek çok amaçlı değerlendirmek mümkün.Tüm bir duvarı kaplayacak şekilde inşa edilen yatağın alt kısmına çekmece yapılırken kalan kısım da dolap olarak değerlendirilmiş.Bir duvar boyunca uzanan kompakt ranza modeli yatakla birlikte giysi dolabını da kapsıyor. Tüm duvarı boşluksuz olarak kaplaması mevcut alanı en iyi şekilde kullandığını gösterir.

Beyaz ahşap ev modülü

Cuckooland: modern tarz Çocuk Odası
Cuckooland

KIDS TREEHOUSE BEDROOM BUNKBED in White

Cuckooland

Gençlere eğlenceli fikirler verecek yatak odası tasarımları oldukça fazla sayıda değişkenlik gösteriyor. Örneğin ahşap ev modülünün beyaza boyanması, görsel açıdan klasik havasını tamamen değiştiriyor. Mavi beyaz renklerinin modern stil mobilya tercihleriyle yorumu gözlere şenlik bir atmosfer yaratıyor. Genç odası dekorasyonu ile uyumlu aksesuarlar, tablolar ve modern lambalar tercih edilmiş. Gençlerin kıpır kıpır enerjisiyle uyumlu bir oda tasarımı. Aslında klasik dokular olarak bilinen kırmızı tuğla duvar ve ahşap materyali, günümüz dekorasyon modellerinde modern stil yeniden dizayn ediliyor.

Ayna dolap

My Italian Living: modern tarz Koridor, Hol & Merdivenler
My Italian Living

'Welcome' Contemporary hallway shoe storage with mirror by Birex

My Italian Living

Derinlik katan unsurlarla ayna kapaklar küçük ya da dar koridorlarınızı daha geniş gösterecektir. Ayakkabılar için muntazam kapalı raf sistemi dizayn edilen örnekte duvar dekoru ile şıklık katan unsurlar göze hitap ediyor.

Pastel renklerle ikiz yatak odası

bobo kids: modern tarz Çocuk Odası
bobo kids

Twin beds at bobo kids

bobo kids

Yatak modellerinin ve boyutlarının değiştirilebileceği dizaynda kardeşler için de naif seçenekler mevcut. Özellikle ikizlerin odalarını ayırmama tercihleri olabiliyor. Böylesi bir platformda, gençlerin zevkleri doğrultusunda dinlendirici atmosfer oluşturulabilir. Özellikle pastel renklerin ve pudra beyaz renklerinin yatıştırıcı ve dinlendirici bir hava katacağını söyleyebiliriz. Özellikle canlı ve çarpıcı renk kullanımlarından kaçınmak isteyenler için; pastel renkler, pudra rengi, pastel mavi tonları ve beyaz, kaliteli bir uyku çekmenizi sağlıyor.

Paravan niteliğinde ahşap paneller

Özellikle salonu kullanım amaçlarına göre bölerken bölücü duvara gerek kalmadan paravan niteliğinde Tv ünitesi kullanılıyor. Tv alanı için konforlu bir koltuk modeli arayanlara Chesterfield versiyonu şıklık ve cazibe katabilir. Ayrıca, homify'da dekoratörler tarafından dizayn edilen farklı stil ve tarzda birçok örnek bulabilir, ilham alabilirsiniz.

Kompakt sistemler

Özellikle küçük ve dar evler için depolama ihtiyacı önemli unsurların başında geliyor. Giysi dolabı niteliği taşıyabilecek bu örnek, kutu gibi tasarımıyla tek bünyede birçok ihtiyacı karşılıyor. Kontrast oluşturan renkleriyle bulunduğu alanda dikkat çeken bu odacık, modern çizgisi ile dikkat çekiyor. Askılık ve açık raf sistemlerinin bulunduğu odacıkta ayrıca bir merdiven mevcut. Zemin alanından tasarruf etmek isteyenler için hem özgün hem de ev dekorasyonunda fark yaratan bir mobilya!

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca 'Daha sade bir ev için kurtulmanız gereken 6 şey' yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu mobilya modellerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: modern tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Ücretsi̇z danişmanlik talep edi̇n

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!