Manzarasıyla hayalleri süsleyen 11 farklı yaşam alanı

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Manzarasıyla hayalleri süsleyen 11 farklı yaşam alanı

Homify TR Homify TR
Aldo Rampazzi Studio di Architettura:  tarz Teras
Loading admin actions …

Çocukluğumuzdan beri hayallerimizi süsleyen evin nasıl bir ev olacağı sorulduğunda maddelerimizden biri pek tabii ki güzel bir manzaradır. Şahane bir manzaraya bakan salonlar, oturma odaları, mutfaklar ya da başka yaşam alanları pencereden dışarı baktığımızda içimizi ferahlatır, kendimizi dışarıdaki doğal güzelliklerle bütünleşmiş hissederiz. Herkesin en sevdiği manzara biçimi de farklıdır elbette, bazısı şehir manzarası tercih eder, bazısı orman, bazısı da deniz. Manzaralı evlerde de dekorasyonun da manzarayla uyumlu bir şekilde yaratılması gerekir. İşte birbirinden güzel manzarasıyla büyüleyen 11 farklı ev ve manzaralarıyla uyumlu örnek dekorasyonları.

Huzurlu doğayla iç içe

Hem dağ hem de deniz manzarasıyla ıssız doğayla bütünleşen bu muhteşem yaşam alanı manzaranın huzurlu doğasıyla uyumlu bir dekorasyona sahip. Manzaraya karşı ve salonun merkezine iki farklı oturma alanı oluşturulmuş ve tüm salonda sakin ve minimal bir tarz benimsenmiş.

Büyüleyici mavilik

ARTHUR&MILLER – Novo Maison Bodrum:  tarz Oturma Odası
ARTHUR&MILLER

Novo Maison Bodrum

ARTHUR&MILLER

Arthur&Miller tarafından tasarlanan bu mükemmel deniz manzaralı proje ise Bodrum'da yer alıyor ve Gündoğan Koyu'nun eşsiz ve büyüleyici manzarasına hakim bir yamaca konumlanmış. Evin dekorasyonunda ise deniz ve şehir manzarasının birleşimine uygun modern ve şık bir dekorasyon anlayışı benimsenmiş.

Konforlu ve Bodrum manzaralı

homify:  tarz Teras

Bodrum'da yer alan bir diğer büyüleyici villada ise Hakan Helvacıoğlu imzası var ve masmavi Bodrum manzarasıyla öne çıkıyor. Manzaraya bakan terasta ise konforlu bir yaşam alanı yaratılmış.

Uçurumun kıyısında okyanusun içinde

Modscape Holdings Pty Ltd:  tarz
Modscape Holdings Pty Ltd

Cliff House by Modscape Concept internal

Modscape Holdings Pty Ltd

Sıradaki ev ise hem sonsuz okyanus manzarasıyla hem de tasarım ve mimari geleneklerini yerle bir eden sıra dışı ve göz alıcı tasarımıyla dünyanın en çok dikkat çeken evlerinden biri. Avustralya'nın güneybatı sahilinde yer alan ve adeta okyanusun içinde yer alan bu ev bir uçurumun kıyısına inşa edilmiş. Evi genel olarak Uçurumun kıyısındaki ev isimli yazımızda da incelemiştik.

Nehir kıyısında yatak odası

Panoramik bir manzaraya sahip olan bu şahane yatak odasının bulunduğu ev ise Güney Kore'de yer alıyor ve Feng Shui ilkelerine göre tasarlanmış. Bukhan Nehri kıyısında yer alan bu muhteşem manzarasıyla büyüleyen yatak odasının tasarımı da sade bir klasiklikte dizayn edilmiş.

Şehir, dağ ve deniz bir arada

Engel & Völkers Bodrum – Engel & Voelkers Bodrum:  tarz Oturma Odası
Engel & Völkers Bodrum

Engel & Voelkers Bodrum

Engel & Völkers Bodrum

Yine Bodrum'dan şehir, dağ ve deniz manzarasının birleştiği harika cephesiyle göz dolduran bir ev ve teras dekorasyonu. Taş evin doğal dokusuyla uyumlu bir iç dekorasyona sahip olan proje Engel & Völkers Bodrum imzası taşıyor.

Minimal ve doğal

Minimal ve modern bir tasarımla içeride de göz alıcı bir görünüm yaratılan bu yaşam alanına dışarıdaki yeşil ve doğal manzaraya uyumlu doğal malzemeli iç mimari detayları damgasını vuruyor. 

Konforlu şıklık

Escapefromsofa – OLABELLA // RESIDENTIAL PROJECT:  tarz Teras
Escapefromsofa

OLABELLA // RESIDENTIAL PROJECT

Escapefromsofa

Uçuk mavi şıklığı ve konforlu yapısıyla dikkat çeken koltukların sade sehpa ve aksesuarlarla harmanlandığı bu şık teras mükemmel bir şehir ve deniz manzarasını içine çeker bir yapıya sahip. Tasarımda ise Escapefromsofa imzası bulunuyor. 

​Manzaraya karşı banyo

ARTHUR&MILLER – ZEN BODRUM:  tarz Yatak Odası
ARTHUR&MILLER

ZEN BODRUM

ARTHUR&MILLER

Yine şehir ve deniz manzarasının birleşerek mükemmel bir atmosfer yarattığı bir konumda bulunan bu banyonun en dikkat çekici ve göz alıcı özelliği küvetin manzaraya karşı konumlanmış olması. Küvetinizin içinde günün yorgunluğunu atarken gözlerinize de tatil yaptırabilirsiniz.

Koy manzarasında gösterişli yemek alanı

HANDE KOKSAL INTERIORS – House C3 - C3 Evi:  tarz Yemek Odası
HANDE KOKSAL INTERIORS

House C3 – C3 Evi

HANDE KOKSAL INTERIORS

Yalıkavak'ta konumlanan ve Hande Köksal Interiors tarafından dizayn edilen bu büyüleyici yemek odası da geniş bir balkona ve balkonun ötesindeki şahane koy manzarasına bakıyor. 

Karların içinde bir yaşam

Manzara denilince akla ilk olarak hep yeşil dağlar, orman, deniz gibi yaz manzaraları geliyor değil mi? Oysa böyle karlar içindeki bir manzara da kışın kusursuz doğal güzelliğinizi evinizin içine taşıyan rüya gibi bir yaşam alanı yaratıyor. 

Bu manzaralı ev ve villaları siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!