Ev dekorasyonunda pembenin 11 tonu

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda pembenin 11 tonu

Homify TR Homify TR
Boutique de Arquitectura (Sonotectura + Refaccionaria): tarz Mutfak
Loading admin actions …

Kırmızı ve beyazın birleşiminden oluşan pembe yaşam alanlarına kırmızı kadar sert olmayan bir canlılık katarak hem ortamı yumuşatıyor hem de sakinleştirici ve mutluluk verici yapısıyla pozitif enerjiyi arttırıyor. Saflığın, sevimliliğin, rahatlığın ve şıklığın sembolü olan pembe renk, evlerin dekorasyonunda hakim olan renk olarak kullanılmasa bile aksesuarlar ve küçük ayrıntılar vasıtasıyla incelikli dokunuşlarla evlere renk ve neşe katıyor. Bu yazımızda da sizlerle pembe dokunuşlarla yaratılan rüya gibi dekorasyonları ziyaret edeceğiz.

Rahatlatıcı ve huzur veren etki

YILDIZ MOBİLYA – London country genç odası: tarz Çocuk Odası
YILDIZ MOBİLYA

London country genç odası

YILDIZ MOBİLYA

Pembe rengin en önemli özelliklerinden biri tabii ki rahatlatıcı ve huzur verici bir etkiye sahip olmasıdır. Bu yüzden yatak odalarında kullanılan pembe de insanın daha mutlu ve huzurlu bir uyku uyumasına neden olur. Yıldız Mobilya tasarımlarından biri olan bu şık ve sade yatak odasında da hem yatak başında hem perdelerde hem de duvar kağıdı deseninde kararında ve açık bir ton kullanılarak bu sakin ve huzurlu ortam yaratılmış. 

Hareketli ve eğlenceli

Origami Mobilya – Bakü Projesi Genç Odası Tasarımı: tarz Çocuk Odası
Origami Mobilya

Bakü Projesi Genç Odası Tasarımı

Origami Mobilya

Genç kız odalarının vazgeçilmez renklerinden biri elbette pembedir. Origami Mobilya tarafından dizayn edilen bu genç odasında da koyu ve canlı bir pembe tonuyla hareketli ve eğlenceli bir dekorasyon tarzı benimsenmiş. 

Hem eğlenceli hem ağırbaşlı

Alım Mobilya – Angel Youth Bedroom Set: tarz Çocuk Odası
Alım Mobilya

Angel Youth Bedroom Set

Alım Mobilya

Tasarımında Alım Mobilya imzası taşıyan bu genç odasındaki mobilyalarda kullanılan mora çalan pembe tonu ve daha açık tonlardaki aksesuarların bir araya gelmesi sayesinde hem hareketli, hem eğlenceli, hem de sakin ve ağırbaşlı bir oda dekorasyonuyla karşılaşıyoruz. 

Pembe ayrıntılar

Pons Home Design – Pembe Mutfak Rafı: tarz Mutfak
Pons Home Design

Pembe Mutfak Rafı

Pons Home Design

Yazıya başlarken de söylediğimiz gibi yaşam alanlarınızda pembe ağırlıklı bir dekorasyon olmasa bile küçük ayrıntılarla pembenin o pozitif enerjisini etrafa yayabilirsiniz. Pons Home Design tarafından tasarlanan bu küçük ve pembe mutfak rafı da mutfaklarınızı biraz daha huzurlu ve neşeli kılmaya yeter.

Bambu serisi perdeler

Perde Sepeti – Pembe Mor Bamboo Zebra Perde: tarz Pencere & Kapılar
Perde Sepeti

Pembe Mor Bamboo Zebra Perde

Perde Sepeti

Mekâna hareketlilik katan ağaç kabuğu görünümlü bambu serisi perdeler ise yaşam alanlarınıza pembe tonlarını katmak için mükemmel bir seçenek. 

Klasiğin pembeyle buluşması

Origami Mobilya – Salon Tasarımı: tarz Oturma Odası
Origami Mobilya

Salon Tasarımı

Origami Mobilya

Pembenin yalnızca modern, neşeli ve uçarı yaşam alanlarına yakışacağını düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz. Bu örnek tasarımda karşılaştığımız tam anlamıyla klasik ve son derece karizmatik ve ağırbaşlı bir tarzda dizayn edilmiş salonun merkezindeki pembe renkli klasik tasarımlı koltuk da bunun en başarılı örneklerinden biri. 

Şık mutluluk

Nuevo Tasarım – Klasik villa projesi: tarz Çocuk Odası
Nuevo Tasarım

Klasik villa projesi

Nuevo Tasarım

Yine klasik tarzda dekorasyonuyla dikkat çeken ve içindeki pembe ayrıntılarla klasik şıklığına mutluluk veren bir enerji ekleyen bu yatak odası dizaynı ise Nuevo Tasarıma ait. 

Daha huzurlu, daha romantik

Yatak odalarındaki sakin ortamı daha huzurlu ve romantik bir hale getirmek için de bazen tek bir aksesuar bile yeterlidir. Bu pembe abajur da ister klasik ister modern, bütün yatak odalarına yakışacak bir ürün.

Canlı tonlarda pembe mutfak

Mutfağınızda pembe tonları kullanmak istiyorsanız uçuk pembeden ziyade daha koyu ve canlı tonları tercih etmelisiniz, çünkü mutfak evin en aktif ve hareketli yerlerinden biridir. Bu mutfakta kullanılan pembe tonu da bu hareketliliğe enerji verecek kadar canlı ve neşeli. 

Bahar havası

ARTMODEL – Pembe Çiçekler Duvar Kağıdı (DVC-11): tarz Duvar & Zemin
ARTMODEL

Pembe Çiçekler Duvar Kağıdı (DVC-11)

ARTMODEL

Eğer yaşam alanınızı dizayn ederken aşırı renklerden kaçındıysanız ve bu yüzden de biraz hareketlilik ve renkliliğe ihtiyaç duyuyorsanız bunu sağlamanın en iyi yollarından biri de pek tabii ki duvar kağıtlarıdır. Artmodel'in tasarladığı bu pembe çiçekli duvar kağıdının içinde bulunduğu her odaya mutluluk katacağı çok açık. (Renkleri ve desenleriyle mutluluk veren duvar kağıdı örneklerini Rengarenk duvarlarla enerjik yaşam alanları isimli yazımızda da incelemiştik.)

Pozitif enerji yayan bir koltuk

Mobitool Modüler Mobilya – Mobitool Modüler Mobilya: tarz Oturma Odası
Mobitool Modüler Mobilya

Mobitool Modüler Mobilya

Mobitool Modüler Mobilya

Mobitool Modüler Mobilya ürünlerinden biri olan bu pembe ve çiçek desenli L koltuk da modern ve çağdaş tasarımlı salonlara çok yakışacak bir model. Hem renginden, hem konforlu modelinden hem de desenlerinden ötürü mekâna öyle güçlü bir pozitif enerji yayıyor ki bu koltuğun bulunduğu bir oturma odasında depresyona girmek imkansız olmalı.

Pembenin farklı tonlarından siz en çok hangisini beğendiniz?
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!