Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Her zevke hitap eden 13 harika aile evi

Homify TR Homify TR
Google+
澤村昌彦建築設計事務所:  tarz Evler
Loading admin actions …

ABD, Kanada, Avustralya, Kuzey Avrupa ve İskandinav ülkelerinde oldukça uzun bir zamandır hakim ev modeli olan müstakil aile evleri, ülkemizde de gün geçtikçe artan bir ilgiye konu olmaya başladı. Bir parça geç de olsa, çok katlı binalardan bir veya iki katlı müstakil evlere çevrilen bu ilgi bir hayli sevindirici. Ailece vakit geçirilebilecek bir bahçesi olan, mahremiyet yönü güçlü ve insan doğasına aykırı aşırı yoğun apartmanlarla kıyaslanamayacak bir rahatlık sunan müstakil evler, bir anlamda medeniyet ve refah göstergesi olarak da kabul ediliyor. Bu yazımızda sizler için birbirinden güzel 13 müstakil aile evinden oluşan harika bir derleme hazırladık. Farklı zevklere hitap eden bu müstakil evlerin ortak özellikleri ise ferah ve konforlu bir aile evinde olması gereken tüm özellikleri taşıyor olmaları. 

Küçük aileler için sevimli bir alternatif

woodsun:  tarz Evler

Bir buçuk katlı olarak da tarif edilen oldukça dikkat çekici bir mimariye sahip bu küçük müstakil ev, geniş bahçesiyle de oldukça hoş bir alternatif olarak öne çıkıyor. Yoğun ahşap kullanımıyla sıcak bir görüntü veren bu evin nispeten küçük aileler için ideal olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Meraklı gözlerden uzakta

Besana Studio:  tarz Evler
Besana Studio

Propuesta de fachada exterior 1

Besana Studio

Doğrudan cadde üzerinde bulunan bu lüks villanın bahçesi yüksek duvarlarla çevrili ve tüm meraklı gözleri uzakta tutan duvarları aynı zamanda oldukça şık bir görüntü sergiliyor. 

Harika bir klasik

株式会社 ヨゴホームズ:  tarz Evler
株式会社 ヨゴホームズ

デンマークで古くから愛される スカーゲンの家

株式会社 ヨゴホームズ

Beyaz dış cephesi ve klasik döşenmiş üçgen formlu çatısındaki kırmızı kiremitleri ile tam anlamıyla harika bir klasik ev. Fazla geniş olmayan bir ailenin bütün ihtiyacını rahat rahat karşılayacak kadar alanı mevcut.

Klasiğe modern bir yorum

Yine klasik çizgileriyle dikkat çeken bu evde ise özellikle ön cephede ve bahçe düzenlemesinde modern bir yorumun da eklendiği gözlerden kaçmıyor. Ahşap detayları ve ön cephesindeki geniş cam kapıları ile manzaraya hakim konumdaki ev, aynı zamanda kış ayları için de fazlasıyla hazırlıklı görünüyor.

Küçük ama etkileyici

CS Arquitectos:  tarz Evler
CS Arquitectos

Kairos Apartaestudios

CS Arquitectos

Ancak iki kişilik bir aileye yeterli olacak bir büyüklüğe sahip olsa da, tarzıyla etkileyici bir görüntü sergileyen bu mini müstakil ev de küçük aileler için hoş bir alternatif.

Doğayla iç içe

Doğadan vazgeçemeyen ve her zaman doğayla iç içe olmak isteyen aileler için bu muhteşem ahşap ev mükemmel bir seçenek. Orman manzarasıyla olduğu kadar çevresini saran mera ile de harika bir ortam gerçekten.

Eklektik tarz, sarsıcı üslup

Oldukça farklı tarzların harmanlandığı bu ilginç müstakil evde, dikkat çekici detaylar her köşe başında sizi bekliyor dersek herhalde abartmış olmayız. Tarzından taviz vermeyenler için harika bir müstakil ev.

Kübik ve modern

Köşeli ve modern hatlarıyla dikkat çeken bu ev, pek çok insanın zevki için biraz fazla gri görünebilir. Ancak gri her zaman sıkıcı değildir. Çağdaş mimari ilginizi çekiyorsa bu tarz bir ev de sizin için ideal olabilir.

Akdeniz sıcaklığı

Moran e Anders Arquitetura:  tarz Evler
Moran e Anders Arquitetura

Retrofit – Residência Alphaville

Moran e Anders Arquitetura

Ön cephesi bir hayli korunaklı olmasına karşın ilginç bir şekilde bir Akdeniz mimarisi sıcaklığı yayan bu ev, en geniş ailelerin bile ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte.

Kentten ve kırdan parçalar

Aslında kent merkezine yakın bir noktada ve cadde üzerinde bulunan bu ev, tarzıyla da ilginç bir şekilde bir kır evini andırıyor. Bu karışımın ortaya sevimli bir ev çıkardığını teslim etmek gerekiyor.

Görkemli bir mimari

Özellikle ikinci katı ve çatı konstrüksiyonu ile hayranlık uyandıran görkemli bir mimariye sahip olan evin bahçesi de oldukça şık.

Güçlü bir tarz

Yola bakan cephesiyle güçlü ve heybetli bir görüntü sergileyen bu müstakil evin arka bahçesi ise aile bireylerinin keyifle vakit geçirmesi için özel olarak tasarlanmış.

Ormana komşu bir eve ne dersiniz?

The Wee House Company:  tarz Evler
The Wee House Company

Two Bedroom Bespoke Wee House

The Wee House Company

Bu harika müstakil evin en kıymetli özelliği bir ormana komşu olması olabilir. Ama en dikkat çekici özelliği hiç şüphesiz beyaz çatısı ve lacivert dış cephesinin oluşturduğu muazzam kontrast. Oldukça iddialı bir tercih ama uygulama son derece başarılı.

Siz hangisini beğendiniz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!