Evin gençlerinin hayran kalacağı 10 fotoğraf! | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Evin gençlerinin hayran kalacağı 10 fotoğraf!

Homify Homify
Berkshire Modern Çocuk Odası Gregory Phillips Architects Modern
Loading admin actions …

Ev dekorasyonunda genelde geri sıralara atılan odalardan biri de genç odasıdır. Çocukluktan sıyrılan ve artık yetişkin bir birey olma yolunda ilerleyen evin gençlerine hak ettikleri özelliklerde bir oda sunmak için çok da düşünmeye gerek yok. Eğer siz de genç odası dekorasyonu için kolları sıvama kararı aldıysanız size evin gençlerini hayran bırakacak birkaç dekorasyon örneği tanıtabiliriz. Ülkemizden ve dünyadan derlediğimiz bu 10 örnek tasarım size yapacağınız dekorasyon için ilham verebilir. 

Genç odası ve yatak odası dekorasyonu için farklı fikirler bulabileceğiniz örnekler görmek isterseniz aşağıdaki yazılara da göz atabilirsiniz. 

Genç odaları için marangozunuza yaptırabileceğiniz 13 mobilya fikri

Çocuk ve genç odaları için 12 özgün fikir

1. Modern, renkli ve kullanışlı bir genç odası

CHILDREN ROOM DESIGNS Modern Çocuk Odası BWorks Modern
BWorks

CHILDREN ROOM DESIGNS

BWorks

Gençlerin ilgisini daha çok çeken stillerin başında modern ve minimal tarzlar geliyor. Desen ve renk kalabalığından uzak, yalın, şık ve modern tasarımlar genç odaları için en uygunu diyebiliriz.Bu tasarımda kullanılan mobilya ve aksesuarlar odaya hem ferahlık hem de şıklık kazandırmış.

2. Stilinden taviz vermeyen gençler için

Klasik çizgiler ve mid-century esintilerle oluşturulmuş bu şık genç odasında ilham verecek çok detay var. Evin stil bütünlüğünü tamamlayacak şekilde tasarlanmış odada fonksiyonellik de başrol oynuyor.

Dekorasyonda dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise iyi planlanmış aydınlatma oluyor. Aydınlatma çözümleri hakkında uzman tavsiyelerine ihtiyacınız varsa aydınlatma uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. 

3. Gençlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir oda

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey Modern Çocuk Odası BUUN MOTTO ARCHITECTS Modern
BUUN MOTTO ARCHITECTS

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey

BUUN MOTTO ARCHITECTS

Genç odası dekorasyonunun kullanıcısının zevk ve ihtiyaçlarına hitap etmesi son derece önemlidir. Gençlerin ilgisini çekecek dekorasyon özelliklerini barındıran odalar yarışta bir adım önce olacaktır. Tıpkı bu tasarım gibi! Ferah ve kullanışlı alanı, işlevsel mobilyaları, hobi ve ilgi alanlarına yönelik ekipmanları ile kusursuz bir genç odası. 

4. Göz alıcı manzarasıyla benzerlerinden ayrılan bir oda

Genç odasında bulunması gereken özelliklerin yanı sıra büyüleyici güzellikte bir manzarası da olan bu oda, genç yaşlı herkesin sahip olmak isteyeceği yapıda. Modern tasarımıyla dikkat çeken, kullanışlı, ferah ve stil sahibi bu dekorasyondan siz de kendi eviniz için ilham alabilirsiniz.   

5. Başarılı bir renk dengesi

Broad Walk Children's Bedroom Modern Çocuk Odası Roselind Wilson Design Modern
Roselind Wilson Design

Broad Walk Children's Bedroom

Roselind Wilson Design

Bu dekorasyonda uygulanan renk dengesi armonik renkler ve monokromatik tonlardan oluşuyor. Canlı, modern, şık ve bir o kadar da sıcak bir ortam oluşturan bu denge odanın iç mekan tasarımına ve mobilyalarına oldukça iyi uyum sağlamış.  

6. Ahşap malzemenin değerini bilen bir dekorasyon

Genç odası tasarımlarında görmeye alışkın olmadığımız bir tema olsa da vintage izler taşıyan bu stil çok başarılı bir uyum oluşturmuş. Zevk sahibi bir genç böyle bir odaya sahip olduğu için çok sevinecektir. 

7. Hobi ve ilgi alanları için yeterli alanı olan odalar

Genç odası dekore ederken kullanıcının hobi ekipmanlarına yer sağlayacak büyüklükte alanlar kullanmakta yarar var. Ayrıca bu hobi ekipmanları odanın dekorasyonuna da büyük güzellik kazandıracaktır. 

8. Geniş ve iyi dekore edilmiş bir multimedya odası her gencin hayali olabilir.

Incredible Loft Cinema Conversion Modern Multimedya Odası New Wave AV Modern
New Wave AV

Incredible Loft Cinema Conversion

New Wave AV

Evinizde multimedya odası olarak kullanılabilecek bir oda varsa bu dekorasyonu daha yakından incelemenizi tavsiye ederiz. Oyun, film ve benzeri aktiviteler için özel olarak dekore edilmiş bu oda yalnızca gençlerin değil evdeki herkesin ilgi odağı olacaktır. 

9. Oyun odası

The Ultimate Sophistication Minimalist Multimedya Odası Finite Solutions Minimalist
Finite Solutions

The Ultimate Sophistication

Finite Solutions

Tıpkı multimedya odası gibi tamamen hobi ve aktivitelere ayrılmış bir oyun odası da dekore edilebilir. Masa ve board oyunları ile dekore edilen odada mini bar, multimedya köşesi gibi alanlar da bulundurulabilir. Evde keyifli zaman geçirmek için daha iyi bir alan oluşturulamaz. 

10. Masa oyunları meraklıları için dekorasyonda ilgi çekici uygulamalar.

Contemporary Replacement Dwelling, Cubert Modern Multimedya Odası Laurence Associates Modern
Laurence Associates

Contemporary Replacement Dwelling, Cubert

Laurence Associates

Bilardo masasını bir dekorasyon ögesi olarak hiç düşünmemiş olabilirsiniz ancak bu tarz hobi ve aktivite ekipmanları kullanım amacının yanı sıra dekoratif özellikler de taşıyacaktır. Evinizin şık bir köşesinde bulunan böyle bir masif bilardo masası eve zengin bir görüntü kazandırabilir. 

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!