Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden 9 ekonomik ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden 9 ekonomik ev

umit atdağ umit atdağ
alfa mimarlık – Can YAPI:  tarz Evler, Modern
Loading admin actions …

 Bir ev inşa etmek veya satın almak maliyet açısından bakıldığında bir çok faktörü bulunan bir iştir. Bu nedenle ev inşa etmeden veya satın almadan önce sıkı bir maliyet araştırması yapmak ve en uygun maliyetle bir eve sahip olmak gereklidir. Uygun ve ekonomik bir ev için  evin inşasında kullanılan malzemeler, evin yeri ve lokasyonu önemli olmaktadır. Bu gün Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden ekonomik ev modellerini inceliyoruz. Ekonomik ev modelleri için kullanılan malzemelerden  evin bulunduğu bölgeye kadar bir çok faktör ince elenip sık dokunmuş ve en uygun maliyetli evler inşa edilmiş. Bu ev modellerinden birine sahip olabilir veya kendi evinizi inşa etmeden önce bu ev modellerinden birini tercih ederek kopya çekebilirsiniz. Homify ekonomik ev modelleri sayfasında yer alan bu evleri birlikte inceleyelim.

Ahşap özellikli evler

Bir evin ekonomik olması için kullanılan malzemelerin orman ürünlerinden olması gereklidir. Ahşap ve türevi malzemeler kullanılarak yapılan evler betonarme ev modellerine göre daha uygun fiyatlı evler olmaktadır. Ayrıca evlerin  doğallığı da betonarme ev modellerine göre çok daha fazla olur. Renk konseptleri dikkate alındığında hem ekonomik hem de daha şirin evlere sahip olabilirsiniz.

Prefabrik villalar

homify:  tarz Evler, Modern

Prefabrik evler diğer ev modellerine göre em ekonomik ev modelleridir. Ev mimarisini kendiniz tasarladığınız için istediğiniz bir eve çok ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bu ev modelinde olduğu gibi çok katlı ve prefabrik bir eve ok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Tek katlı şirin evler

Kolay Prefabrik Evler – Tek Katlı Prefabrik Ev 40 m2 (1+1) Dış Cephe Betopan Yalı Baskı Kaplama :  tarz Evler, Klasik
Kolay Prefabrik Evler

Tek Katlı Prefabrik Ev 40 m2 (1+1) Dış Cephe Betopan Yalı Baskı Kaplama

Kolay Prefabrik Evler

Sade bir yaşamı seviyorsanız ve küçük bir evde aileniz ile birlikte huzur dolu bir yaşam arzuluyorsanız ekonomik olarak çok uygun bütçelere sahip olan bu ev modelini tercih edebilirsiniz. Bu prefabrik ev modeli tek katlı ve oldukça şirin bir tasarıma sahip. 

Ahşap ve şirin bir ev

Cıralı Beach Bungalows – Çıralı Beach Bungalows:  tarz Evler, Akdeniz
Cıralı Beach Bungalows

Çıralı Beach Bungalows

Cıralı Beach Bungalows

Ahşap bir ev her zaman maliyet olarak çok uygun fiyatlara sahip olur. Bu ev modelimizde kullanılan malzeme,   evin boyutları ve bulunduğu bölge olarak düşünüldüğünde  oldukça ekonomik ve oldukça şirin bir ev olarak karşımızda duruyor. Verandası ve hamak keyfi için ideal avlusu olması da avantaj sağlıyor.

Çok katlı, geniş evler

alfa mimarlık – Can YAPI:  tarz Evler, Modern

Evinizin geniş bir ev olmasını ve aynı zamanda uygun bir maliyete sahip olmasını istiyorsanız çok katlı prefabrik ev modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Çok katlı prefabrik ev modeli olarak bu örnek evimizi tercih edebilir veya kendinize farklı bir ev seçerek revizyonlar yapabilirsiniz.

Küçük evler

Küçük bir eve sahip olmak veya bahçenizde çocuklarınız için küçük bir kulübe yaptırmak istiyorsanız maliyeti ok uygun olan bu ev modelini tercih edebilirsiniz. Basit bir tasarımı ve şirin bir dış cephesi olan bu ev hem maliyet açısından ok uygun hem de estetik açıdan kusursuz bir ev olarak sizleri bekliyor.

Çatı katı olan evler

Eğer tek katlı beşik çatılı bir ev istiyorsanız resimdeki gibi maliyeti düşük ve inşa süresi kısa olan bu ev modelini tercih edebilirsiniz. Bu ev modelinde çatı katını oda olarak kullanabilir ve ihtiyacınız olan oda sayısını tedarik edebilirsiniz.

Dış cephe güzelliği

Hannprefabrik – Hannprefabrik dubleks villa: {:asian=>"Asya", :classic=>"klasik", :colonial=>"sömürge", :country=>"kırsal tarz", :eclectic=>"eklektik", :industrial=>"Sanayi", :mediterranean=>"Akdeniz", :minimalist=>"minimalist", :modern=>"modern", :rustic=>"rustik", :scandinavian=>"İskandinav", :tropical=>"tropikal"} tarz ,
Hannprefabrik

Hannprefabrik dubleks villa

Hannprefabrik

Bir ev inşa ettirmek istiyorsanız resimdeki gibi dış cephe güzelliği en üst düzeyde olan ve bahçesinde çocuklarınızın oynayabileceği bir ev modeli tercih edebilirsiniz. İki katlı ve çok odalı olan bu ev prefabrik bir yapı olduğu için hem bütçenizi zorlamayacak hem de size mutlu bir yaşam sunacaktır.

Ahşap ve betonarme evler

Hannprefabrik – Hann Prefabrik ev : {:asian=>"Asya", :classic=>"klasik", :colonial=>"sömürge", :country=>"kırsal tarz", :eclectic=>"eklektik", :industrial=>"Sanayi", :mediterranean=>"Akdeniz", :minimalist=>"minimalist", :modern=>"modern", :rustic=>"rustik", :scandinavian=>"İskandinav", :tropical=>"tropikal"} tarz ,
Hannprefabrik

Hann Prefabrik ev

Hannprefabrik

ev maliyetlerini düşürmek için ahşap  malzeme ve betonarme malzemeyi bir arada kullanabilirsiniz. Bu tercih ile maliyet avantajı oluşturacağınız gibi şık ve estetik bir eve de sahip olmuş olursunuz.

Siz hangisini beğendiniz?
Casas inHAUS:  tarz Evler, Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!