Görür görmez aşık olabileceğiniz 10 şahane mutfak | homify

Görür görmez aşık olabileceğiniz 10 şahane mutfak

Meral Eser Meral Eser
architetto Lorella Casola Endüstriyel Mutfak
Loading admin actions …

 Yeni nesil mutfak dizaynı fikirleri için homify'da birbirinden güzel birçok mutfak modeli ve pratik fikirler yer alıyor. Sıcak atmosferiyle huzur veren yaşam alanları dizayn etmek, ferah ve davetkar bir görünüm oluşturmak için bazı dekoratif unsurlar göz önüne alınmalıdır. Bugün, sizler için görür görmez sahip olmak isteyebileceğiniz mutfak modellerini bir araya getirdik. Mutfak tezgahından duvar ve döşeme zemini kaplamalarına, dolaplardan mobilya ve aksesuarlara birçok dekor unsuru uygulanacak stil ve tarz ile ilişkilidir. Mutfak dizaynı için ilham verebilecek 10 şahane mutfak örneğini gözden geçirmeye başlayabiliriz.

1. Modern ve ferah

Beyaz lake mutfak dolapları ile son derece ferah ve aydınlık bir mutfak dizayn edilmiş. Açık plan tasarım söz konusu ise evinizde

2. Endüstriyel stil

Endüstriyel stil dekorlarla ilgilenenler için açık raf sistemlerinin kullanıldığı nötr renklerle döşenen şık bir mutfak. Ayrıca, homify'da mutfak planlayıcıları tarafından dizayn edilen birçok farklı stil ve tarzda mutfak modeli bulabilirsiniz.

3. İskandinav stil

Ahşapla beyazın muntazam uyumuyla göz okşayan rüya gibi bir mutfak. Yemek alanı ile mutfak ilişkisi bu açıdan gözlemlenirken, gri ve beyaz dolapların uyumuyla İskandinav tarzda şık bir mutfak döşenmiş.

4. Aydınlık ve modern

Beyaz renk ağırlıklı mutfakta son derece modern ve şık mobilya ve aksesuarlar kullanılmış. Öncelikle mutfak düzeni sağlamak için depolama ihtiyacını maksimum seviyede karşılayan mutfak dolaplar, boydan boya dizayn ediliyor.

5. Kontrast renkler

Kontrast oluşturan duvar zemini ve eşyalarla daha dinamik ve çarpıcı bir görünüm ortaya çıkıyor. Kontrast renklerle fark yaratmak isteyenlerin ilgisini çekebilir.

6. Minimalist ve şık

Minimalist yaklaşımla son derece ferah ve iç açıcı bir mutfağa sahip olmaya ne dersiniz? Derinlik katan unsurlarla parlak zeminler, açık renk duvar ve mutfak dolapları ile daha geniş ve ferah bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

7. Kırsal stil

Hem ferah hem de klasik stil detaylar barındıran bu mutfakta renk, doku ve desenlerin uyum ve ahengi ön planda. Klasik stilden vazgeçmeyenler için mutfak dekorasyonunda detaylar önemlidir.

8. Retro ve modern

9. Fark yaratan ayrıntılar

Mutfağınızda ahengi sürdürmek istiyorsanız, görsellik katan unsurları her zaman göz önüne almalısınız. Gözleri kamaştıran mutfak fayansları ile bir mutfağın tüm havasını değiştirebilirsiniz. Yepyeni bir mutfak sahibi olmanıza gerek kalmadan.

10. Ahşabın çok yönlülüğü

Ahşabın ağırlıklı kullanıldığı modern bir mutfak. Ayrıca rustik stil mutfak modelleri için natürel öğeler ağırlıklı kullanılabilir. Mutfaklarını yeniden düzenlemek isteyenler, farklı  malzemelerle mutfak dekorlarını daha güzel hale getirebilirler.

Sizin favoriniz hangisi?
Casas inHAUS Modern Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!