Tatiana Zaitseva Design Studio: asyatik tarz tarz Yatak Odası

Şıkır şıkır bir daireden aynen kopya çekebileceğiniz 9 fikir

umit atdağ umit atdağ
Loading admin actions …

Bu gün evinizi dekore ederken sizlere yardımcı olacak, evinizi şıkır şıkır dekore etmenize yardımcı olacak fikirler ile ilgili modelleri inceliyoruz. Homify şıkır şıkır evler sayfasında yer alan ve gördüğünüzde hayran kalacağınız kadar güzel olan  bir eve misafir oluyoruz. Bu evin çocuk odasından banyosuna kadar  tüm odalar özenle dekore edilmiş, renk seçimlerinden geçişlere kadar her detay titizlikle ele alınmış. Sizlerde evinizde özel bir tasarım özel bir dekorasyon yapmak istiyorsanız bu evden esinlenebilir, odalarınız için aynen kopya çekerek dekorasyon yapabilirsiniz. Oldukça zarif ve etkileyici olan bu dekorasyonu ve kopya çekebileceğiniz fikirlerin yer aldığı bu evi birlikte inceleyelim.

Altın sarısı perdeler

Evin ihtişamlı ve zarif bir ev olması için görkemin sembolü de olan altın rengi tercih edilmiş. Altın sarısı renklerde perdeler ile eve girdiğiniz anda bir saraya misafir oluyormuş hissine kapılıyorsunuz. Ayrıca geleneksel tasarıma sahip mobilyalar ile ihtişam pekiştirilmiş.

Banyo zarafeti

Evin banyosu da altın sarısı tonların yakın olan bej tonları ile renklendirilmiş. Modern bir seramik küvet ve modern banyo mobilyalarının yanı sıra özel fayanslar banyonun zarafetini ikiye katlamış.  Küvetin modern aksesuarlara sahip olması ayrıca banyoyu özel bir alan haline getirmiş.

Banyo mobilyaları

Banyo içinde yer alan mobilyalar modern ve estetik açıdan oldukça cezbedici mobilyalar olarak seçilmiş. Zarif klozet  ve diğer banyo aksesuarları banyonun özel ve dinlendirici özelliği yüksek olan bir oda haline gelmesini sağlamış.

Çocuk odası

Evde yer alan odaların dışında çocuk odası da oldukça canlı renklere sahip. Pastel renklerin yer aldığı bu oda  çocukların oynayacağı geniş bir alana ve minik masalara sahip. Küçük pencereler gün ışığının daha fazla içeri girmesine olanak sağlıyor.

Farklı açılar

Çocuk odasına farklı bir açıdan baktığınızda zemindeki halı ve zemin döşemeleri ile canlı renklerin tezatlığı ilk bakışta kafanızı karıştırıyor. Ancak  odanın geri kalanı canlı renklerden oluştuğu için zemin arka planda kalıyor ve estetik olarak mükemmel bir çocuk odası görüyorsunuz.

Fonksiyonellik

Odanın yatak kısmını incelediğinizde  fonksiyonelliğin ön planda olduğunu görebilirsiniz. Yatak tasarımı oldukça sade bir şekilde yapılmış. Yatağın bulunduğu duvara özel bir  kitaplık tasarımı yapılarak oda içinde yer işgal etmesinin de önüne geçilmiş.

Duvar dekorasyonları

Duvara yapılan süslemeler de eve farklı bir hava katmış. Sarmaşık çiçek deseni aynı zamanda çocuklar içinde özel bir tasarım olmuş. Yetişme çağındaki çocuklar için oldukça ideal bir tasarım yapılmış.

Tavan süslemesi

Çocuk odası için yapılacak tavan süslemesi çocukların motivasyonunu artıran en temek etkenlerden biridir. Tavana yapacağınız gökyüzü teması çocuklarınızın hayal dünyasını geliştireceği gibi dikkat seviyelerini de artıracaktır.

Yatak odası

Evin yatak odası ihtişamın bir diğer sembolü haline getirilmiş. Tavan dekorasyonu, yatak tasarımı seçimi, renklerin uyumu ve  geleneksel mobilya tasarımları yatak odasının çok görkemli bir oda olmasını sağlamış.

Bu daire projesini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: modern tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!