Yatak odası takımları: Türk evlerinden 8 fotoğraf | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Yatak odası takımları: Türk evlerinden 8 fotoğraf

umit atdağ umit atdağ
Yeni Trend Yatak Odası Modelleri Mahir Mobilya İskandinav
Loading admin actions …

Yatak odası dekorasyonu; en fazla emek isteyen, en fazla özen gösterilmesi gereken ve en titiz planların yapıldığı odalardır. Aileye özel olan bu oda hem rahatlık hem konfor hem de özel olması için doğru bir planlama ile dekore edilmeli doğru mobilyalar seçilerek  doğru bir yerleşim planı ile dekorasyon tamamlanmalıdır. Yatak odası takımları seçilirken dikkat etmeniz gereken bir çok püf nokta vardır. Örnek olarak oda ölçüleri ve diğer mobilyalar ile olan ölçek odanın estetik görünümü açısından çok önemlidir.  Bu gün yatak odası seçimlerinde sizlere yardımcı olması ve fikir vermesi için Türkiye'de yer alan ve birbirinden estetik yatak odası takımlarını sizler için bir araya getirdik. tasarımları görsel açıdan mükemmelikleri ve hayran kalınacak kadar özel olmaları nedeni ile bu takımları tercih edebilir veya bu takımları tarzınıza göre revize edip değiştirerek kullanabilirsiniz. Klasik, modern veya sentez tasarımların yer aldığı Türk yatak odası takımları homify yatak odası dekorasyonları sayfasında yer alıyor. Dilediğiniz zaman ziyaret ederek yüzlerce örnek modele ulaşabilirsiniz.

Klasik takımlar

Modern Yatak Odası homify Modern

Türk evlerinin genelinde yer alan ve harika tasarımları ile yatak dalarına hayat veren bu takım aynı zamanda açık tonlar ile desteklenerek yatak odasının mükemmel ve kusursuz bir alan olmasını sağlıyor. Ayna kapaklı dolaplar ve bej rengin kontrastı  yatak odasının hayran kalınacak kadar özel bir oda olmasını sağlamış. Benzer bir tasarımı evinize aynen uygulayabilir duvar resmini tarzınıza göre değiştirebilirsiniz.

İhtişam ve görkem

NEWTOUCH Klasik Yatak Odası PS MİMARLIK Klasik

Yatak odasında ihtişamı sevenler için tasarlanmış olan bu yatak odası yatak başlığının tasarımı ve görselliği,  gömme dolap kapaklarının estetik tasarımı, küçük ve şirin sehpaların ve puf minderin şıklığı ile  kusursuz bir yatak odası dekorasyonu ortaya çıkarılması sağlanmış.

Doğal yatak odaları

Mahir Mobilya – Retro Yatak Odası Takımları: modern tarz , Modern
Mahir Mobilya

Retro Yatak Odası Takımları

Mahir Mobilya

Yatak odasının ferah ve doğal olması her zaman daha çekici olmasını sağlar. Bu yatak odası tasarımında olduğu gibi ahşabın doğallığının ön plana çıkarıldığı yatak takımı, konsol, sandık ve komidin renkli zemin halısı ile desteklenmiş. Ayrıca küçük ahşap sehpalar da aksesuar olarak işlevsel bir görev görüyor. 

Şık dolaplar

afrodit yatak odası takımı ERONUR MOBİLYA Klasik
ERONUR MOBİLYA

afrodit yatak odası takımı

ERONUR MOBİLYA

Yatak odası takımlarının en belirgin mobilyası dolaplardır. Bu takımımız dolabın kusursuz ve estetik tasarımı ile yatak odasının şık bir yatak odası olmasını sağlamış.  Ayna tasarımı ve kapak tasarımı ile oldukça çekici bir görünüme sahip olan bu yatak odası takımı beyaz rengi ile de sizi kendisine çekiyor.

Raf takımları

Yatak Odası Endüstriyel Yatak Odası Erden Ekin Design Endüstriyel
Erden Ekin Design

Yatak Odası

Erden Ekin Design

Yatak odası takımlarında her zaman yer alan dolaplar modern yatak odası takımlarında artık yer bulamıyorlar.  Modern yatak odası takımı içinde raf sistemleri kullanılarak resimdeki gibi açık ve kapaksız bir dolap olarak kullanılıyor. Bu yatak odası takımı içinde oldukça estetik ve şık duran raflar yatakla uyumlu bir görüntü oluşturmuş.

Modern tasarımlar

Mekan Tasarımı Modern Yatak Odası Bilgece Tasarım Modern
Bilgece Tasarım

Mekan Tasarımı

Bilgece Tasarım

Yatak odası tasarımları klasik tasarımlar dışında modern tasarımlar olarak da tercih edilebilir. Bu yatak odası takımında yatak başlığı yerine ayna ve kare tasarımı tercih edilmiş. Yatak örtüleri  ve perdeler çok renkli bir dünya oluşturmuş. Bu yatak odası takımı içinde bir isteğinize göre bir sandıkta düşünülebilir.

Beyaz yatak odaları

abide yatak odası takımı ERONUR MOBİLYA Klasik
ERONUR MOBİLYA

abide yatak odası takımı

ERONUR MOBİLYA

Saflığı ve sadeliği seven biriyseniz resimdeki gibi sade ve beyaz bir yatak odası tasarımı tercih edebilirsiniz. Yarı gömme bir dolap ve estetik tasarıma sahip kapaklar ile yatak takımı yatak odanızın oldukça zarif ve şık olmasını sağlayacaktır.

Geniş yatak odaları

Trend Yatak Odası Modelleri Mahir Mobilya İskandinav
Mahir Mobilya

Trend Yatak Odası Modelleri

Mahir Mobilya

Geniş yatak odaları için standartların dışına çıkabilirsiniz. Bu yatak odası takımının içine oturma grubu veya koltuk ekleyebilir, yatak odanızın aynı zamanda bir dinlenme alanından daha fazlası olmasını sağlayabileceğiniz gibi geniş bir yatak odasını dolu dolu dekore etmiş olursunuz.

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!