Küçük bütçeler ile bahçenizi düzeltmenin 9 yolu | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Küçük bütçeler ile bahçenizi düzeltmenin 9 yolu

umit atdağ umit atdağ
Modern Bahçe PHia Modern
Loading admin actions …

Bahçeler evleri güzelleştiren, eve farklı bir özellik kazandıran ve evinizin değerini artıran alanlardır. Yaz kış yeşil bir bahçeye sahip olan biriyseniz oldukça şanslısınız demektir. Bu gün evinizin bahçesini uygun bütçelere düzenlemenin yollarını inceliyoruz.   Bir bahçeyi düzeltmek, az para harcayarak bahçe süslemek, terk edilmiş bir bahçeyi düzeltmek için neler yapılması gerektiğini öğreneceğiniz bu yazımız aynı zamanda bahçe bakımlarında dikkat etmeniz gereken noktaları da içeriyor. Ucuz bahçe süslemeleri kullanarak  küçük para ile bahçe nasıl süslenir sorusuna da cevap vermiş olacaksınız. homify bahçe modelleri sayfasında ve alternatif dekorasyon fikirleri sayfasında yer alan bahçeleri inceleyerek küçük paralar ile bir bahçe nasıl düzeltilir sorusuna cevap verelim.

Çim biçmek

Evinizin önünde yer alan bahçeyi düzeltmek için öncelikle mevcut çimleri biçmelisiniz. Küçük paralar ile bahçe süslemek için çim biçmeli ve sonrasında yeni bir bitki örtüsü düzenlemesi yaparak bahçeyi düzenlemelisiniz. Böylece bahçeniz terk edilmiş gibi görünmeyecektir.

Taşları kullanın

Bahçe düzenlemenin en uygun maliyetli bir diğer yolu da taş süslemeleri yapmaktır. Ucuz bahçe süslemeleri olarak bilinen bu yöntem ile küçük paralar ile bir bahçe nasıl düzeltilir veya bir bahçe nasıl süslenir sorusuna kolayca cevap verebilirsiniz.

Kapalı bahçe

Kapalı bir bahçe düzenlemesi yapacaksanız resimdeki gibi geniş kaya parçaları kullanabilir,  bahçe süslemesi yaparak kapalı bir bahçe nasıl düzenlenir sorusuna en güzel cevabı bahçeniz ile verebilirsiniz. Bodur bitkiler ve uygun maliyetli süslemeler size çok şey kazandıracaktır.

Süslemeler

Bahçe düzenlemek için nasıl bir yol izlemeliyiz diye düşünüyorsanız ucuz bahçe süslemelerini tercih edebilir, bahçenizde harikalar yaratabilirsiniz.  Bahçenizin ter edilmiş bir bahçe gibi görünmesinin de önüne geçmiş olmak için şirin süslemeler kullanabilirsiniz.

Evin tadını çıkarın

Modern Bahçe PHia Modern

Bahçe düzenlemesi için evinizin dışında kalan tüm alanı kullanabilir, toprak veya taş zeminleri kullanarak geniş bir bahçe oluşturabilirsiniz. Küçük para ile resimdeki gibi mükemmel ve yemyeşil bir bahçe oluşturabilir ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Az para ile harika bir bahçe düzenlemesi yapmanın bir diğer yolu da özel bir aydınlatma sistemi kurmaktır. Ucuz bahçe süslemeleri ile birlikte harika bir bahçeye sahip olmak ve bahçenizin görselliği ile göz kamaştıracak bir iş çıkarmanız için aydınlatmayı kullanabilirsiniz.

Minimal bahçeler

Az para harcayarak hayran kalınacak bir bahçe oluşturmak sizin elinizde. Yeriniz yoksa ucuz bahçe süslemeleri kullanabilir, minimal bahçeler oluşturarak  evinizin görsel olarak mükemmel olmasını sağlayabilirsiniz.

Renkli bitkiler

Az para harcayarak bahçe düzenlemenin bir diğer yolu da mevsimlik renkli bitkiler tercih etmektir. Yeşil çim alanın etrafına renkli bitkiler ekerek bahçenizi terk edilmiş bir bahçe görüntüsünden kurtarabilir, mükemmel bir bahçe haline getirebilirsiniz.

Cephe bahçeleri

Evinizin dış cephesini bahçe olarak düzenlemek akıllıca bir fikirdir. Dış cephe bahçesi için az para harcamak ve ucuz bahçe süslemeleri kullanmak en ideal fikirler olsa da sade bir cephe bahçesi de düşünebilirsiniz. Yeşil çok yıllık bitkileri tercih ederek ucuz bahçe düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!