Rardo - Architects:  tarz Villa

Yüzme havuzu ve muhteşem bahçesiyle rüya gibi bir ev!

Meral Eser Meral Eser
Google+

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Bünyesinde havuz ve rüya gibi geniş bir bahçe barındıran müstakil bir konuta konuk olmaya hazır olun. Hayalleri süsleyecek enfes bir  müstakil konut projesi ile ev yaptırmak isteyenlere ilham verecek detaylar içeren projede aradığınız her şeyi bulacaksınız. Havadar alanların akılcı dizaynı ile bahçe ve havuz alanı ile bütünleşen şık mekânlar görmeye hazır olun. İşte yüzme havuzu ve muhteşem bahçesiyle rüya gibi bir ev!

Yüzme havuzu ve muhteşem bir bahçe

Rardo - Architects:  tarz Villa
Rardo – Architects

Vista del jardín

Rardo - Architects

Müstakil konut projesinin arka cephesi ile enfes bahçesini burada görmekteyiz. Bünyesinde yüzme havuzu barındıran şahane proje, birçok insanın hayallerini süsleyecek bir doğa atmosferine hakim. Ağaçların gölgesinde, geniş çim alanları elverişli kullanma olanağı sunan projede muntazam ışıklandırma unsurlarıyla sıcak atmosfer sağlanıyor. Yeşil ve mavinin muntazam uyumuyla enfes bir villa projesi.

Muntazam bir cephe

Rardo - Architects:  tarz Villa
Rardo – Architects

El jardín y la piscina – vista del día

Rardo - Architects

Zemin katta ortak kullanım alanlarını muntazam aydınlatacak geniş pencere açıklıkları tercih edilirken, üst katlarda daha çok yatak odaları gibi bireysel alanların doğal ışık ihtiyacını muntazam karşılayan simetrik pencere açıklıkları dizayn edilmiş. Güneşin zararlı ışıklarından koruyacak oturma alanları dizayn edebilir, açık ve havadar alanlarda yemek alanı için uygun perdeler ve teras kapatma modellerini tercih edebilirsiniz.

Teras kapatma modelleri

Rardo - Architects:  tarz Bahçe havuzu
Rardo – Architects

La terraza y la piscina

Rardo - Architects

Bahçeli evler için ideal teras kapatma modelleri, kullanım amacına göre çeşitlilik gösteriyor ve oldukça ilgi görüyor. Doğaya daha yakın olmayı tercih edenler için havadar alanları dizayn etmek oldukça keyifli bir iştir. Yüzme havuzu alanı için basit ve yalın çizgiler taşıyan teras kapatma modellerini tercih edebilir, güneş ışıklarından koruyacak oturma alanları dizayn edebilirsiniz.

Bahçe ile bütünleştiren elemanlar

Hem ayırıcı hem de kullanım ihtiyacına göre bahçe ile bütünleştiren paravan sistemleri, manzaranızı bölmeyecek şekilde tercih edilebilir. Kullanım ihtiyacına göre sürgülü sistemlerle açılıp kapanabilen pencere sistemleri malzemeler bakımından da çeşitlilik gösterebilir.

Muntazam ışıklandırma

Rardo - Architects:  tarz Teras
Rardo – Architects

La terraza – vista de la noche

Rardo - Architects

Huzur veren bir oturma alanı ve yemek alanı için ışıklandırma unsurları önemli ölçüde etkilidir. Krem ve bej tonlarının uyumuyla natürel renklerin ön plana çıktığı huzur dolu bir yaşam alanı.

Yemek alanı

Havadar ve iç açıcı bir yemek alanı için güneşin zararlı ışıklarına maruz kalınan saatlerde paravan niteliği taşıyan sürgülü pencereleri kapayabilir, günün her saatinde havadar alanların keyfini çıkarabilirsiniz.

Havuz manzarası

Evin içinden havuz manzarası eşliğinde enfes bir yaşam alanı dizayn edilmiş. Böylelikle beyaz ve bej renklerinin ağırlıklı kullanıldığı müstakil konut projesinin iç mekanlarında da ferah ve aydınlık bir atmosfer hakim olduğunu söyleyebiliriz.

Mutfak

Son derece ferah ve aydınlık bir atmosfere sahip bir mutfak kullanıma hazır. homify'da mutfak planlayıcıları tarafından dizayn edilen birçok farklı stil ve tarzda mutfak modeli bulabilir, uygulama fikirleri edinebilirsiniz.

Yakından görünüm

Işığı yansıtan parlak ve açık tonlarda zeminlerle, muntazam tezgah aydınlatmasını bir arada kullanılan mutfak dekorasyonunda mermer mutfak tezgahının natürel dokusunu ön plana çıkaran bir mutfak dekore edilmiş.

Geniş tezgah

Sadece yapay ışıklandırma sistemleriyle kalamamakla beraber, doğal ışık ihtiyacını muntazam karşılayan pencereler dizayn edilmiş. Geniş mutfak tezgahı alanıyla işlevsellik ve konfor üst düzeyde.

Ahşap zemin ve sıcak renkler

Rardo - Architects:  tarz Oturma Odası
Rardo – Architects

El salón y la cocina

Rardo - Architects

Cesur ve sıcak renkler kullanmayı tercih edenler için, ahşabın yalın bir zemin oluşturduğu bu örnek ilham verebilir. Özellikle kırmızı gibi cesur renkleri kullanmak isteyenler için rengi ön plana çıkaracak sadelik ve yalınlığın zeminlerde etkili olacağını hatırlatmak gerekir. 

Akılcı çözümler

Alanları ferah ve geniş göstermenin bir başka yolu da açık renk tonlarının zeminlerde kullanımı olacaktır. Özellikle eğimli tavan zemininden ötürü oluşacak karanlık atmosferden uzaklaşmak ve daha ferah bir görünüm oluşturmak için açık renk tonlarının muntazam uyumunu yakalayabilirsiniz.

Minimalist yaklaşım

Modern ve şık bir banyo dekorasyonu için çok fazla renk ya da eşya kalabalığına gerek kalmaz. Lavabo alanlarında minimalist yaklaşımla ferah ve aydınlık bir atmosfer sağlanıyor.

Havuz manzarasıyla ışıl ışıl bir cephe

Rardo - Architects:  tarz Villa
Rardo – Architects

El jardin y la piscina – Sitges

Rardo - Architects

Böylesi enfes bir manzaraya sahip bir müstakil konut, birçok insanın hayallerini süsleyebilir. Işıl ışıl cephesiyle böylesi enfes bir konuta sahip olmayı kim istemez ki?

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Ev yaptırmak isteyenlere fikir verecek 10 müstakil konut' yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu ev projesini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!