DUPONT TÜRKİYE – DuPont™ Corian®:  tarz

Mutfak planlayanlar için Türkiye'den 6 örnek fotoğraf

Meral Eser Meral Eser
Google+

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Mutfaklar, oturma odaları gibi ortak yaşam alanlarından biridir. Sadece yemeklerin hazırlandığı yer olamamakla beraber, kullanıcı bireylerin bir araya geldiği yemek alanlarını da içerebilir. Mutfak planlarken alanları kullanım amaçlarına göre ayırabilir, küçük alanlar için çok amaçlı çözümler kullanarak mutfak ünitelerini akılcı dizayn edebilirsiniz. Örneğin mutfak tezgâhı alanını verimli bir şekilde kullanmak için ek tezgâh çözümleri ya da bar alanı için ek bir yemek alanı dizayn edebilirsiniz. Depolama ihtiyacını muntazam karşılayan mutfak dolaplarını kullanım ihtiyacına göre raf sistemleri, gizli çekmeceler ya da kapalı raflarla dizayn edebilirsiniz. Daha fazla fikir için Türkiye'de mutfak örneklerini inceleyebilir, ilham alabilirsiniz.

Ferah ve şık bir mutfak

Fabbrica Mobilya – Özel Ev Tasarımı:  tarz Oturma Odası
Fabbrica Mobilya

Özel Ev Tasarımı

Fabbrica Mobilya

Depolama ihtiyacını maksimum seviyede verimli karşılayan dolap ve raf sistemleri ile duvarlarınızı işlevsel amaçlı kullanabilirsiniz. Kontrast renklerin uyum ve ahengi ile dinamik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Yemek masası formu ile hareket katan mutfak dizaynında genel olarak klasik stil çizgilerle tam donanımlı bir mutfak dizayn edilmiş. Duvarları işlevsel amaçlı değerlendirmek için beyaz duvar rafları ile şıklık kazandırılıyor.

Natürel renklerin uyumu

DUPONT TÜRKİYE – DuPont™ Corian®:  tarz Mutfak
DUPONT TÜRKİYE

DuPont™ Corian®

DUPONT TÜRKİYE

Natürel renk ve dokularla huzur veren bir atmosfer oluşturmak mümkün. Karamel tonları ile beyaz muntazam uyum sağlıyor. Beğeni ve zevklerinizi göz önüne alarak bir renk paleti belirleyebilir, uygulanacak stil ve tarza göre mutfağınızı dizayn edebilirsiniz. Sahip olduğunuz mutfakta yenilikler yapmak isteyebilir, sadece belirlediğiniz renk paleti üzerinden mutfak dolaplarını kaplayabilirsiniz. Günümüzde kolaylıklar silinebilen ve su geçirmezliği ispatlanan dolap kaplama malzemeleri zengin renk, doku ve desen alternatifleriyle satışa sunuluyor.

Ahşabın sıcaklığıyla göz alıcı bir mutfak

Ahşap, kolay şekil alabilir bir malzemedir. Dolayısıyla mutfak dekorasyonunda yemek masasından dolap ve raf sistemlerine muntazam uyum sağlayarak kullanılabilir. Natürel dokularıyla huzur veren, sıcak bir atmosfer oluşturmanızı kolaylaştırır. Ayrıca renkli sandalyeler ve muntazam ışıklandırma unsurlarıyla daha da sıcak bir atmosfer oluşturmanız mümkün Mutfaklarda tezgâhlar için çalışma alanlarında dikkat eksikliği olmaması açısından beyaz ışık tercih edebilir, oturma alanlarında sarı ışık tercih ederek sıcak bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

Modern mutfak

Mutfak tezgâhı ile dolaplar arasında kontrast oluşturan şık bir mutfak dizaynı. Mutfak dolaplarında beyaz dolap kapaklarının yanı sıra raf dizaynı ve kenarlıklar için koyu renkleri tercih ederseniz, derinlik katan unsurlar yakalayabilirsiniz. Nötr gri duvar zemini ile kontrast renkleri ön plana çıkarabilir, tam donanımlı modern bir mutfak dizayn edebilirsiniz. Ayrıca örnek mutfak görselinde sandalye formları ile dikkat çeken mutfak, modern çizgisi ile fark yaratıyor.

Kontrast renkler

DİZAYNer® | Mutfak – Proje: Çamlbel Köyü - Edremit - İda:  tarz Mutfak
DİZAYNer® | Mutfak

Proje: Çamlbel Köyü – Edremit – İda

DİZAYNer® | Mutfak

Hem şık hem de dinamik bir atmosfer oluşturmanızı kolaylaştıracak kontrast renkler kullanabilirsiniz. Çok fazla aksesuar ve eşya almanıza gerek yok. Sadece önceden belirleyeceğiniz bir renk paleti ile mutfak dekorasyonunda büyük fark yaratabilirsiniz. Arzuya göre daha dingin bir atmosfer için pastel renklere yönelebilir, minimalist yaklaşımla sadelikle fark yaratabilirsiniz. homify'da mutfak planlayıcıları tarafından dizayn edilen mutfaklar bulabilir, ilgi çeken fikirler edinebilirsiniz.

Mermer zarafeti

VRLWORKS – Ümit Aslan Villası Kemer:  tarz Mutfak
VRLWORKS

Ümit Aslan Villası Kemer

VRLWORKS

Yalın çizgiler taşıyan şık bir mutfak dekorasyonunda fark yaratan bir etki için mermerin zarafetini kullanabilirsiniz. Doğal ışığı muntazam alan bir pencere ile huzur veren bir mutfak dizaynı oluşturmak kolaylaşır. Geniş mutfak tezgâhlarının yanı sıra, mutfak adasında da beyaz mutfak dolaplarıyla muntazam uyum sağlayan beyaz mermerler göz okşuyor. Klasikle moderni buluşturan bir mutfak dizaynı için modern teçhizatlarla tam donanımlı bir mutfakta mermerin zarafetini kullanmaya ne dersiniz?

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Mutfak tezgâhı için farklı stillerde 6 ideal fikir’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu mutfakları siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!