Luca Tranquilli - Fotografo:  tarz Yatak Odası

Renkli ve minik bir apart

umit atdağ umit atdağ

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Bu gün oldukça renkli ve bir o kadar da küçük bir apart evi ziyaret ediyoruz. Roma'nın turistik bölgelerinin birinde yer alan ve  renkleri ile gören herkesi büyüleyen bu ev tüm detay ve ayrıntıları ile de oldukça muhteşem görünüyor. Küçük bir daire olmasın karşın iki kişilik bir aile için oldukça ideal olan bu ev aynı zamanda bir artı bir stüdyo daire gibi de düşünülebilir.  Çok geniş olmasa da yaşam alanları ile insana konfor ve kaliteli bir yaşam sağlayan bu ev daha çok Roma'ya gezmeye gelen turistlere kiralanan şık bir turist evi. Homify farkı ile bu evi ziyaret edere, baştan sona tüm detayları birlikte inceleyelim.

Yatak odası

Küçük bir ev olmasına karşın bir yatak odası alanı olan bu ev aynı zamanda evin boyutlarına da kafa tutmuş durumda. Geniş çift kişilik yatağın yer aldığı  bu evin iç cephesi tamamen beyaz renkle renklendirilmiş. Beyaz rengi daha çekici hale getiren canlı renkler duvar üzerinde yer alan tablolarda ve diğer tekstil ürünlerinde kullanılmış. Böylece oldukça canlı bir yatak odası oluşturulmuş.

Mobilyalar

Sadeliğin yoğun bir şekilde hissedildiği bu alan aynı zamanda az sayıda mobilyaya da ev sahipliği yapıyor. Mobilyaların sayısının az olması daha geniş alanların oluşmasına imkan sağlamış. Baist ve işlvesel mobilyalar tercih edilmesi işlevselliği artırmış.

Tablolar

Küçük bir ev olmasına karşın tabloları ve renkleri ile ön plana çıkan ve küçük olma dezavantajını arka plana iten bu turist evi tabloları ile de göz kamaştırıyor. Duvarda yer alan renkli ve siyah beyaz tablolar insana huzur veriyor.

Küçük ünite

Salonun bir köşesinde yer alan televizyon ünitesi oldukça küçük ve zevkli bir tasarıma sahip.  Fazla sayıda gözü olması da bu televizyon ünitesinin işlevsel özelliklerinin olmasını sağlıyor. Küçük televizyon ile uyumlu boyutlara sahip olması  ölçülendirmenin titizlikle yapıldığını gösteriyor.

Mutfak

Salonun bir diğer köşesine de mutfak dekore edilmiş. Mutfağın küçük olması dezavantaj olsa da ihtiyaç duyacağınız her detaya sahip. Pencerenin yanında yer alması mutfağın aydınlık ve ferah olmasına imkan sağlamış.

Banyo

Küçük evin küçük bir banyosu olmasına karşın bu banyo yapılan dekorasyon ve planlama ile oldukça geniş bir banyo olmuş. Beyaz renkli banyo mobilyaları ve şeffaf cam  duş kabini  banyonun ferah ve havadar olmasını sağlamış.  Küçük bir banyo olmasına karşın estetiği zarafeti ve işlevselliği ile mükemmel bir banyo olmuş. 

Ara bölme

Evin banyo alanı salon ile birleşikken bir ara bölme ile ayrılmış ve ayrı bağımsız bir banyo haline getirilmiş. Kullanılan ara bölme  beyaz renkli ve iç cephe ile uyumlu bir malzeme olduğu için sırıtmamış, göze batmamış. Görsel olarak da orijinal bir ara bölme gibi görünmesi de artı bir özellik olmuş.

Bu daire projesini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!