LOGUER Design:  tarz Teras

Mutlu bir yaşam için huzur dolu 10 aile evi

umit atdağ umit atdağ

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Gelişen inşaat teknolojisi ve sektörün büyümesi tip mimarilere sahip evlerin çoğalmasına ve şehirlerin birer beton hapishanelerine dönüşmesine neden oluyor. Şehirde ve bir beton yığını içinde hapis olmak istemeyenler için tasarlanmış ve inşa edilmiş huzur dolu doğa evleri projeleri artık rağbet gören projeler haline gelmiştir. Bu gün doğanın içinde yer alan ve tabiatın güzelliklerini barındıran farklı ev projelerini inceliyoruz. Huzurlu bir yaşam, mutlu bir hayat ve yüksek konfora sahip bu evleri inceleyerek şehirdeki evler yerine doğada bir ev tercih edebilir, hayatınızın geri kalanını çocuklarınız ve dostlarınız ile birlikte kusursuz doğa evlerinde geçirebilirsiniz. Homify aile evleri sayfasında yer alan birbirinden özel doğa evlerini birlikte inceleyelim.

Beyaz taşlı ev

Evinizin dış cephesi sıva ile yapılmışsa resimdeki gibi bahçe duvarları için beyaz taşları tercih edebilir, beyaz taşlı bahçe duvarları ile kusursuz ve renkli bir doğa evine sahip olabilirsiniz. Taşlar ile metali doğru kombinlediğinizde ortaya kusursuz bir ahenk çıkacaktır.

Gri ve kırmı tuğlalı kır evi

Bir evin asalete sahip olması ve özel bir ev olması için güzel bir mimariye sahip olması kadar kullanılan malzemelerinde özel olması gereklidir. Bu evde kırmızı ve gri tuğlalar kullanılmış ve sonuç olarak mükemmel bir ev ortaya çıkarılmış.

Tuğla ve sıcak renkler

Bir kır evi veya doğa evini çekici kılan en önemli detay renkleridir. Doğa evi özellikle tuğladan yapılan bir doğa evi için sıcak ve samimi renkler tercih edilmesi her zaman çekici bir ev ortaya çıkaracaktır. Bu evimizde tuğladan yapılmış, sıcak renkleri ile etkileyici bir görünüme sahip olan doğa evi olarak bir aile için biçilmiş kaftan.

Ahşap kır evi

Doğa ve kır evleri için en ideal ve en uygun maliyetli malzeme her zaman ahşap olmuştur. Bu kır evinde de ana malzeme olarak ahşap tercih edilmiş, detaylarda da ahşap malzeme tercihe dilerek kusursuz bir ev ortaya çıkarılmış.

Ahşap ve taş

Ahşap dışında  bir evin çekici olmasını sağlayan bir diğer malzeme de taştır. taş ile ahşap birlikte kullanıldıklarında ortaya resimdeki gibi eşsiz bir güzelliğe sahip, renkleri ile insana huzur veren ve çekici özelliği ile ön plana çıkan bir doğa evi çıkacaktır.

Modern ve ışıl ışıl

Moran e Anders Arquitetura:  tarz Evler
Moran e Anders Arquitetura

Fachada da área de lazer

Moran e Anders Arquitetura

Kır evleri geleneksel detaylar ile dekore edilebileceği gibi modern dokunuşlar ile de  oldukça modern bir ev haline getirilebilir. Bu evimiz geniş pencereleri ve modern tasarımı ile ışıl ışıl olan, dış cephesi ile büyüleyen modern bir ev olmuş.

Ateş kırmızısı

Dış cephe olarak genelde açık tonlar tercih edilse de modern tasarımlara sahip kır evlerinde ateş kırmızısı gibi canlı renkler de tercih edilebilir. Bu evimizde de ateş kırmızısı tercih edilerek  oldukça çekici bir kır evi yaratılmış.

Çarpıcı tasarımlar

Geleneksel tasarımların dışında modernizme uyum sağlamış çarpıcı tasarımlar da görebiliriz. Bu evimiz de çarpıcı bir tasarıma sahip. Bir ucu zemine kadar uzanan ve çatısının eğimi il size farklı bir tasarım sunan bu ev ayrıca doğa il ede uyumlu malzemelerin kombinlendiği bir ev olmuş.

Doğanın bir parçası

Doğa evi veya kır evi tercih edecekseniz en önemli detay doğanın bir parçası olmasına özen göstermenizdir.  Taş ve ahşap kullanılarak inşa edilen, çatı tasarımı ile hayran bırakan bu ev doğanın bir parçası olarak sizleri bekliyor.

Parlak renkler

Geleneksel kır evi renkleri ve tonlarına aykırı olarak parlak renklerin tercih edildiği bu evimiz canlı ve hayat dolu bir yaşama sahip ev sahipleri için en ideal tasarım olmuş.  Tek katlı ve yayvan bir mimariye sahip olan bu ev her emeklinin sahip olmak istediği bir kır evi.

Siz hangisini beğendiniz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!