Burcunuza göre mutfak önerileri | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Burcunuza göre mutfak önerileri

Meral Eser Meral Eser
Modern Mutfak ARQ_IN Modern
Loading admin actions …

homify sayfalarında ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve popüler tasarım fikirlerini takip etmek işlerinizi kolaylaştırır. Dekorasyona kişisellik katmak ve karakteristik öğelerle daha özel mekânlar dizayn etmek isteyebilirsiniz. İçinde yaşadığınız yaşam alanları, kişiliğinize hitap etmelidir ve kişisel özelliklerine uyumlu olması yaşam kalitenizi arttıran unsurlardan biridir. Astroloji ilginizi çekiyorsa, yıldızların ve gezegenlerin konumlarının hayatımızda önemli bir etkisi olduğunu kabul eder ve doğduğumuz zamana göre oluşan burçlarımızın karakteristik özelliklerimizi etkilediğini varsayabilirsiniz. Doğum anından itibaren beğenilerimiz, karakterimiz, tarzlarımız ve zevklerimizi belirlediğine de inanıyorsunuz demektir. Bu yazımızda Zodyak burçlarına göre ideal mutfak örneklerini bir araya getirdik, burcunuzun mutfağına göz atmadan geçmeyin!

Boğa: Sıcak atmosfer ve ev keyfi

Boğa burçları konfor ve estetikten ödün vermek istemez. Dolayısıyla döşeme zeminlerin duvar dekorlarına mutfaklar göze hitap etmelidir. Renklerin dili boğaların önemli araçlarındandır. Sıcak bir atmosfer sağlayarak mutfak atmosferini güzelleştirmek için sıcak renkler, estetik unsurlarla şık desenler ve natürel dokular kullanmaktan çekinmeyin. Dekoratif bitki desenli vinil kaplama veya çiçekli motiflerle zemin kaplaması alternatiflerini seçebilirsiniz.

Koç: Fonksiyonel unsurlarla enerjik atmosfer

Koç burcu insanları dürtüsel davranır, dışa dönüktür ve cömert insanlar olarak bilinir. Modern öğelerden vintage tasarım ürünlerine kadar birçok alternatif ilgilerini çekebilir. Her zaman için işlevsellik ön plandadır. Kırmızı cesur renktir ve koç burcu insanları sıcak renkleri dekorasyonda kullanmaktan çekinmezler. Kontrast renklerin soğuk etkisi ile kırmızı ve sıcak renkler muntazam denge unsuru oluşturuyor.

İkizler: Modern izlerle yaratıcı unsurlar

Son derece canlı ve enerjik yapıya sahip ikizler burcu insanlarına canlılık katacak şahane bir mutfak! Sıcak renklerin ağırlıklı kullanımı ile renk katan bu mutfak, çok renkli kişiliklere sahip ikizler burcu insanlarını cezbedecek! Ayrıca yer döşemeleri için geometrik formlarla modern çizgileri değerlendirebilirsiniz.

Yengeç: Romantik ve göz alıcı

Hisleri odak alan yengeç burcu insanlarının hassas ve duygusal yapılarına hitap edecek bu mutfak modeli, renkleri ile göz okşuyor. İster pastel renkler ister daha canlı renkleri tercih edin; göz alıcı bir sonuç elde etmek için öncelikle bir renk paleti oluşturun ve göze hitap eden sonuca ulaşmak için ilk adımı atın!

Aslan: Görkem ve şıklık

Modern Mutfak homify Modern

Gösterişli olmaktan çekinmeyen ve asaleti temsil eden aslan burçlarına hitap eden mutfaklarda muntazam bir görünüm mevcuttur. Altın sarısı detaylar ya da mermerin zarafeti göz okşayan asil çizgilerle bir araya gelebilir ve son derece şık ışıklandırma unsurları ile güneş gibi parlayabilir.

Başak: Sadelik ve düzen

A large island for food prep and eat Modern Mutfak ADORNAS KITCHENS Modern Ahşap Ahşap rengi
ADORNAS KITCHENS

A large island for food prep and eat

ADORNAS KITCHENS

Son derece düzenli ve tertipli sayılabilecek başak burçları için mutfaklarda depolama ihtiyacı muntazam karşılanmalıdır. Mutfak dolaplarından akılcı dizayn edilen raf sistemlerine, pratik mutfak aksesuarları ve modern mobilyalara birçok dekoratif unsuru göz önünde bulundurmalısınız.

Terazi: Zarafet ve elegan çizgiler

Terazi uyumun ve dengenin simgesidir. Teraziler için öncelikle bir renk paleti oluşturarak doku, renk ve desen dengesi oluşturmak akılcı olacaktır. Kontrast renklerin dengeli kullanımı ile dinamik bir atmosfer oluşturabilir, modern stil çizgileri ön plana çıkarabilirsiniz.

Akrep: Cazip ve sıcak

Akrep, yoğun hislerin insanıdır, baştan çıkarıcıdır. Ahşabın natürel dokusu ile sıcak bir atmosfer oluşturması, cesur renklerin kullanmaktan çekinmeyen akreplerin beğenileri ile buluştuğunda muntazam uyum ve ahenk sağlar.

Yay: Yenilikçi ve modern

Şanslı yay burçları için yenilikçi yaklaşımıyla modern stil dizayn edilen bu mutfak son derece göze hitap ediyor. Beyaz ve yeşilin muntazam uyumunu ön plana çıkaran bu mutfakta duvar ve döşeme zemininde nötr renkler tercih edilerek renk dengesi unsuru sağlanıyor.

Oğlak: Geleneksel izler

Church Mews, Hartland, Devon Modern Mutfak The Bazeley Partnership Modern
The Bazeley Partnership

Church Mews, Hartland, Devon

The Bazeley Partnership

Sabırlı ve sağlam yapıda olan oğlak burçları için göz karmaşası oluşturmayan huzur dolu bir mutfak! Geleneksel izler taşıyan mutfak modelleri oğlak burçlarını cezbeder ve işlevsel unsurlarla dekore edilen mutfaklar oğlaklar için son derece idealdir. Muntazam bir düzen oluşturmak istiyorsanız, çok fazla renk ya da desen kullanarak göz karmaşası oluşturmak yerine minimalist yaklaşımla mutfak dekorasyonunda fark yaratabilirsiniz.

Kova: Yaratıcılık ve modernlik

Modern Mutfak ARQ_IN Modern

Kova burcu, dahilerin burcu olarak sayılır ve sevilir. Son derece modern ve akılcı çözümlerle döşenen bu mutfakta geometrik formlarla şık aydınlatma aksesuarları tercih ediliyor. Renklerin ahengi ile mutfak dekorasyonunda atmosferi tamamen değiştirebilir, akılcı çözümlerle ışıklandırma unsurlarını gözden geçirebilirsiniz.

Balıklar: Romantik ve tutku dolu

Zodyak, son burcu olan balık burcu için geçmişin izlerini dekorasyona taşıyor. Retro mobilyalarla mutfak dekorasyonunda fark yaratmak balıkları cezbedecek! İşlevsel ve yaratıcı mutfak aksesuarları ile renklenen bu mutfak, son derece modern ve tam donanımlı dizayn edilmiş.

Bu yazıyı beğendiyseniz ’Feng shui ile güzelleşen evler’ başlığına göz atabilirsiniz.

Sizin burcunuz hangisi?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!