Komşuları kıskandıracak bir ev için 15 orijinal fikir

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Komşuları kıskandıracak bir ev için 15 orijinal fikir

nihal e. nihal e.
Statü Güzelyurt Konutları Modern Yatak Odası VERO CONCEPT MİMARLIK Modern
Loading admin actions …

Evinizi diğer evlerden daha farklı, şık ve çarpıcı hale getirmenin sayısız yolu var. Bununla birlikte bazen sıra dışı bir eşya, modern bir aksesuar ya da duvar dekoru tüm evi yenilemekten çok daha ekonomik. Eğer eviniz için orijinal fikirler arıyorsanız sizin için seçtiğimiz örnekleri inceleyebilirsiniz.

​1- Antreye bahçe

Modern binalarda kat sayısı yükseldikçe ev sahiplerinin kendilerine ait bir bahçeye sahip olması adeta bir hayale dönüştü. Bununla birlikte bir bahçeniz olsun ya da olmasın iç mekan bahçeleri epey popüler durumda. Siz de kendi evinizi benzersiz kılmak için girişe bir bahçe yaptırmayı düşünün deriz.

​2- Sıra dışı mobilya

Aziz Sariyer – ALIENS: modern tarz , Modern

Evinizi diğer evlerden ayırmanın en kolay yolu ezber bozan bir şeyler yapmaktır. Örneğin bu resimde sarmal şeklinde uzanan, sıra dışı bir koltuk modeli görüyoruz. Dahası koltuk öyle büyük ki harici bir koltuk satın almanıza gerek kalmayacak.

​3- Merdiven altına oyun bahçesi

Merdiven altı boşlukları ölü alanlardır. Özellikle yüksek merdivenlerin boşluğu mutlaka değerlendirilmeli. Bu fotoğrafta ise çocukların bayılacağı bir fikir hayata geçirilmiş. Merdiven altında oyun bahçesi.

​4- Dokuyla zenginleşen duvarlar

Çağdaş bir oturma odası dekorasyonu gördüğümüz fotoğrafta, bir duvar sıvası yer yer çıkmış doğal taşlarla kaplanmış durumda. Eğer o duvar da diğerleri gibi dümdüz ve pürüzsüz olsa salon çok daha sıradan hale gelecekti.

​5- Tuvalette çiçek deseni

Bu sene hemen hemen her şeyde çiçek desenine rastlamışsınızdır. Öyle ki çiçekler artık tuvaletlere dek geldi. Örnek fotoğraftaki gibi tüm duvarları olmasa da belli bir bölümü desenli seramiklerle kaplamak gayet estetik görünüyor.

​6- Sürpriz boşluklar

Yatak odasında her zaman ek depolamaya ihtiyaç duyulur. Zira satın alınan her bir eşya daha çok saklama alanı demektir. Bu örnekte yatağın bulunduğu ahşap platforma bir sürü kapaklı boşluk yapılarak akıllı depolama çözümü sunulmuş.

​7- Şık yatak başı

Statü Güzelyurt Konutları Modern Yatak Odası VERO CONCEPT MİMARLIK Modern
VERO CONCEPT MİMARLIK

Statü Güzelyurt Konutları

VERO CONCEPT MİMARLIK

Artık klasik ahşap yatak başları yerine sayısız seçenek var. O halde yatak odanızı güzelleştirmek için modern bir yatak başı satın alabilirsiniz.

​8- Siyah beyaz karolar

Mutfağı yenilemek ya da daha çarpıcı bir yere dönüştürmek için tüm mutfak mobilyalarını değiştirmek hiç de akıllıca değildir. Çünkü çok masraf çıkar. Oysa zemini yenileyerek şahane bir mutfak elde etmeniz mümkün.

​9- Raflı yatak

CCT 107 Project in Esenyurt Modern Çocuk Odası CCT INVESTMENTS Modern
CCT INVESTMENTS

CCT 107 Project in Esenyurt

CCT INVESTMENTS

Çocuk odası için satın alacağınız yatağın daha işlevsel olmasını istemez misiniz? Bu örnekte duvara dayandırılan yatağa bağlı olarak alçak ama geniş bir raflık mevcut.

​10- Mermerden banyo

Modern Banyo homify Modern

Banyoda mermer kullanımı pek şaşırtıcı olmamakla birlikte tüm duvarların mermerle kaplandığı bir banyoyu nadiren görmüşsünüzdür. Tanıdık bir malzeme ile benzersiz bir banyo fikri.

​11- Çağdaş tasarım

ROAS Mimarlık – Perspektif - Salon: modern tarz , Modern
ROAS Mimarlık

Perspektif – Salon

ROAS Mimarlık

Televizyon üniteleri salon dekorasyonunun önemli bir parçası. O halde sıradan bir set almak yerine örnekteki gibi yenilikçi ve çağdaş bir model satın almaya ne dersiniz?

​12- Renkli bir salon

Queens Park House Eklektik Oturma Odası Honeybee Interiors Eklektik
Honeybee Interiors

Queens Park House

Honeybee Interiors

Salona renk katmak için koltuk takımlarından başlayabilirsiniz. Ancak tüm koltukları tek renk satın almak çok sıkıcı bir fikir. Bunun yerine fotoğraftaki gibi her biri farklı renge sahip bir takım alın.

​13- Modern ve ahşap

Masa sandalye takımı için ahşap vazgeçilmez bir malzemedir. Fakat standart bir model yerine çok daha çarpıcı tasarım olursa eviniz göz alıcı hale gelir.

​14- Muhteşem şömine

Şömine hala pek çok evde bulunuyor. Ancak bu fotoğraftaki gibi çağdaş bir şömine modeli pek görmedik. Adeta bir tablo gibi görünüyor.

​15- Taş duvar

Doğal taşlarla kaplı iç mekanlar dekorasyon açısından çok daha cazip ve karakteristik görünürler. Bu örnekte ise taş duvar mutfakta kullanılmış.

Bu yazıyı beğendiyseniz eğer 'Siyah-beyaz ağırlıklı çağdaş bir daire' başlığına bakabilirsiniz.

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!