Evinizin girişini modernize etmek için 10 parlak fikir | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Evinizin girişini modernize etmek için 10 parlak fikir

Meral Eser Meral Eser
Minimalist Evler homify Minimalist
Loading admin actions …

Şık ve davetkâr bir giriş dizayn ederek evimizle ilgili ilk intibayı oluştururuz. Göze hitap eden bir giriş alanı, huzur veren bir ev dekorasyonu için ilk adımdır. Farklı stil ve tarzlarda ev dekorasyonu ile ilgilenenler için, evin girişi ile ilgili dekor fikirleri de önem arz edecektir. Bahçeli bir eve sahip olabilirsiniz. Nasıl bir giriş alanı ile insanları davet edeceğiniz önemlidir. Bu yazımızda evinizin girişini modernize etmek için 10 fikri bir araya getirdik, ilham veren örnekler bulacağınızı umuyoruz.

1. Cephede renk kontrastını kullanabilir ve dekoratif bitkilerle bütünleştirebilirsiniz.

Giriş cephesine yönlendiren akışın yanı sıra, cephe dizaynı ile bütünleşen bitkiler kullanabilirsiniz. Şık ışıklandırma unsurları ile daha sıcak ve göze hitap eden bir cephe dizayn etmek mümkün.

2. Farklı dokuların uyumunu sağlayabilirsiniz.

Beyaz ve modern bir cepheye sıcaklık katmak istiyorsanız ahşap duvar zemini kaplama ile fark yaratabilirsiniz. Ahşapla beyazın muntazam uyumunun yanı sıra, farklı dokuları daha da ön plana çıkaracak ışıklandırma unsurlarını kullanabilirsiniz.

3. Ahşap ve çelik detaylar kullanılarak modern bir cephe dizayn ediliyor.

Kapı modeliyle kontrast yaratan bir cephe. homify'da mimarlar tarafından dizayn edilen birçok farklı stilde evlerin projesi bulabilir, ilham veren fikirler bulabilirsiniz.

5. Doğal taş zarafetiyle cephede natürel dokulara yer verebilirsiniz.

Modern Evler Arki3d Modern

Evlerimizi dekore ederken, günlük rutin ve stres yoğunluğunu atacağımız yaşam alanları yaratmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Bireysel kullanım alanlarının iç dekorasyonu yapılırken, kişinin ihtiyaçları, zevkleri ve hangi stilleri tercih edeceği doğrultusunda dekorasyon kararları verilir.

6. Son derece şık, görkemli ve modern çizgiler taşıyan bir cephe dizayn edilmiş.

Heybetli cephesiyle göz kamaştıran bu cephede koyu renkler ağırlıklı tercih ediliyor. Uygulanacak stil ve tarza göre kontrast renkler kullanarak malzeme ve dokuları ön plana çıkarabilirsiniz.

7. Geometrinin ön plana çıktığı ve modern çizgiler taşıyan bir cephe dizayn edilmiş.

Minimalist Evler homify Minimalist

Modern stil çizgilerle döşenen bir ev cephesinde geometrik formlara yer verebilirsiniz. Böylelikle cephe dizaynında fark yaratırken, giydirme cephe kaplama alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

8. Girişi vurgulayan bir duvar ile son derece çarpıcı ve davetkar bir görünüm sağlanıyor.

Bir duvar ya da paravan niteliği taşıyabilecek nişli bir duvar aracılığıyla girişi vurgulayan gösterişli ve modern bir konut dizayn edebilirsiniz.

9. Çarpıcı renkleri ön plana çıkaran bir cephe dizayn edilmiş.

Göze hitap eden bir giriş dizaynı için, renklerin ahenginden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, homify'da mimarlar tarafından dizayn edilen birçok farklı stilde evlerin projesi bulabilir, ilham veren fikirler bulabilirsiniz.

10. Modern çizgilerle giriş alanında şık ışıklandırma unsurlarına yer veriliyor.

Cam materyalle korkulukların tamamlandığı bu girişte son derece modern çizgiler kullanılıyor. Şık ışıklandırma unsurlarıyla daha ferah ve aydınlık bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’75 metrekarenin altında 8 şahane ev’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Siz hangi modeli beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!