RUBIO · BILBAO ARQUITECTOS:  tarz Evler

Herkesin yaşamak isteyeceği 17 güzel ev

Meral Eser Meral Eser
Google+

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Şehir hayatından sıkılanlar için bahçe içinde konfor sunan müstakil bir evin avantajları saymakla bitmez. Bu yazımızda herkesin hayallerini süsleyebilecek birbirinden güzel 17 müstakil konut projesine yer verdik. Doğa ile iç içe konut projelerinden natürel dokularla huzur veren bir atmosfer sunan villalara harika ev örnekleri bulabilirsiniz. Huzur ve sükunat mi arıyorsunuz; buyrun…

Taş cepheli tek katlı müstakil ev

Appoint Arquitetura e Engenharia:  tarz
Appoint Arquitetura e Engenharia

Residencia em condomínio fechado

Appoint Arquitetura e Engenharia

Nötr renklerin ağırlıklı kullanıldığı bu projede, taş cephe estetiğiyle son derece huzur veren bir yuva niteliği taşıyacak konutun modellemesini görebilir, firmanın diğer çalışmalarını ve fotoğraflarını gözden geçirebilirsiniz.

Taş ev

Natürel dokuların cepheye zarafet kattığı son derece şık ve masalsı bir ev! Doğal taş zarafeti ile kiremit çatı örtüsüyle geleneksel izler taşıyor.

Havuzlu modern bir ev

08023 Architects:  tarz Evler
08023 Architects

Herrero House – Front view

08023 Architects

Çok fazla detay unsura gerek kalmasın istiyorsanız, yalın çizgilerle dizayn edilen bu beyaz ve modern evin fotoğrafından ilham alabilirsiniz.

Geniş bahçeli rüya gibi bir ev

Canexel:  tarz Evler
Canexel

Fachada de vivienda de estilo rústico

Canexel

Özellikle apartman hayatından sıkılanlar için geniş bahçeli bir ev hayalleri süsleyecek!

Amerikan tipi villa

Canexel:  tarz Evler
Canexel

Fachada trasera

Canexel

Verandası ve eğimli çatısı ile Amerikan tipi evlerden ilham alabileceğiniz bu ev, bir ailenin tüm ihtiyaçlarını muntazam karşılıyor.

Modern ve çarpıcı

Construcciones F. Rivaz:  tarz Prefabrik ev
Construcciones F. Rivaz

Casa prefabricadas, modular y portatil

Construcciones F. Rivaz

Sade ve basit çizgilerle çarpıcı bir konut projesi dizaynına ne dersiniz? Suyun sesi terapi etkisi görmenizi sağlayacak ve huzur verecek!

Manzara ile bütünleşen bir ev

Doğa ile iç içe enfes bir manzaraya bakan bu evde geniş pencere açıklıkları dizayn ediliyor ve ortak yaşam alanları manzara ile bütünleşiyor.

Geometrik formlar ve asimetri

Asimetrik pencere formlarının ön plana çıktığı bu evde modern ve rustik çizgiler kullanılmış.

Havuzlu ev

Diğer evlere göre daha küçük bir alana yerleşen bu ev, küçük bir alanda birkaç katlı aile evi çözümleri arayanlara ilham verebilir.

Rustik dokular

Doğal taş cephe zarafeti ile ahşabın sıcaklığını bir araya getiren bu evde rustik stil dokulara yer veriliyor. Son derece sıcak ve huzurlu!

Konut projelerinde çocuk güvenliği

Geleneksel izler taşıyan eğimli bir çatıya sahip, çocuklu aileler için güvenliğin maksimum seviyede tutulduğu sıcak bir yuva.

Şık ışıklandırma unsurlar

homify:  tarz Evler
homify

Fachada _ 03

homify

Konut cephesine zarafet katacak unsurlar arasında aksesuarlarla göz karmaşası yaratmak yerine şık ışıklandırma detayları ve yeşili davet eden tasarımı ile ilham veren bir proje.

Doğal ışığı muntazam alan ortak yaşam alanları

Müstakil bir konut inşa ederken uygulanacak modern stil özelliklerin yanı sıra, doğal ışığı muntazam alan iç ve dış mekanlar tasarlayabilirsiniz.

Geleneksel izler

gechamul:  tarz Evler
gechamul

Diseño

gechamul

Huzur arayanlara ve geleneksel izlerden vazgeçmeyenlere iki katlı şahane bir müstakil ev.

Kübik ev

 Son dönemlerin revaçta olduğu stil ve tarzları yorumlayabilirsiniz. Ayrıca, homify'da mimarlar tarafından dizayn edilen birçok farklı stilde evlerin projesi bulabilir, ilham veren fikirler edinebilirsiniz

Kale gibi ev

Hem geleneksel hem de klasik stil izler barındıran son derece huzur veren bu evin pencere ve kapı formları da dikkat çekiyor.

Romantik ve bohem

Rüyaları süsleyebilecek bir villa ile sonlandırıyoruz, son derece ferah ve iç açıcı bir verandaya sahip bu evde de geleneksel izler mevcut.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Türkiye'den ev yaptırmak isteyenlere ilham verecek 7 örnek’ yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Siz hangisini beğendiniz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!