Evinizin gösterişini arttıracak 18 duvar dekoru

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Evinizin gösterişini arttıracak 18 duvar dekoru

Homify TR Homify TR
Affreschi & Affreschi:  tarz
Loading admin actions …

Duvar dekorasyonları evlerimizin dizaynlarında ve görünüşlerinde büyük önem taşıyan dekorasyonlardır. Yaşam alanlarımızı çevreleyen dört duvar, en nihayetinde odaların en yekpare unsurları ve dolayısıyla görüntüleri de yaşam alanlarında büyük değişiklikler yaratıyor. Bu yüzden de bazen evinizin dekorasyonundan sıkıldığınızda ya da yaşam alanlarınıza yeni bir görünüm kazandırmak istediğinizde mobilyaları yenilemek yerine duvar dekorasyonunu değiştirmek çok daha hesaplı ve etkili olabilir. İşte evinizi daha gösterişli hale getirebilecek 18 farklı ve etkileyici duvar dekoru.

Çerçeveli resim ve fotoğraflar

Tek bir çerçeveli fotoğraf ya da resim bile yaşam alanınızın görünümüne oldukça şık bir katkıda bulunabiliyor. Ama evinizin duvarlarından birini bu örnekte olduğu gibi farklı çerçeve ve resimlerle donattığınızda sonuç muhteşem oluyor. 

Sanatsal çizimler

Doğal görünümlü sanatsal çizimler özellikle modern dekorasyonlu evlerde her zaman fark yaratıyor. Bu örnekteki karakalem bir çalışmayı andıran edebi cümleler ve güzel kuş çizimleri de yaşam alanının artistik dokunuşu olarak öne çıkıyor.

Neon ışıklı harfler

Duvara monte edilen neon ışıklı harfler son dönemin en yaygın ve sevilen duvar dekoru trendlerinden biri. Nostaljik ve retro bir havaya sahip olan bu tür uygulamalar yüksek enerjili okurlarımız için ideal bir atmosfer yaratabilir.

Soyut motifler

Treso İç Mimarlık tarafından dizayn edilen bu modern ve şık oturma odasının duvar dekorasyonunda ise büyük figürlerin kullanıldığı canlı renkli soyut bir desene sahip duvar kağıdı uygulaması odanın en belirleyici özelliği olarak öne çıkıyor.

Duvardan tavana

Klasik tarzlı salonlar için altın renkli duvar uygulamaları her zaman en ideal seçeneklerden biridir. Duvarın ve tavanın bir kısmını kaplayan akıcı duvar dekorları ise son zamanların en gözde uygulamalarından biri.

Tuğla duvarlar

Cephe Çizimi – 3D Görselleştirme ve Sunum:  tarz Oturma Odası
Cephe Çizimi

3D Görselleştirme ve Sunum

Cephe Çizimi

Dekorasyonda asla modası geçmeyen ve her devirde hem rustik hem modern estetiğiyle içinde bulunduğu yaşam alanlarını farklılaştıran ve seçkinleştiren duvar uygulamalarından biri de şüphesiz ki tuğla duvarlardır.

Modern, renkli ve canlı

Yalın ve sade dekorasyonlu bir oturma odanız varsa duvarınıza kocaman bir renkli ve canlı motiflere sahip bir tablo asarsanız ortaya çıkan görüntü modern bir estetiğin tanımı olacaktır.

Ayna pırıltısı

Aynaların derinleştiren ve pırıltılı etkisini hafife almayın. Bazen sade bir çerçeveli tek bir ayna bile şık bir yaşam alanını daha da gösterişli hale getirmeye yeter.

Tekrarlayan desenler

Fabrics & Papers:  tarz Duvar & Zemin
Fabrics & Papers

Piccadilly Wallpaper by Cole & Son

Fabrics & Papers

Tekrarlayan desenler, duvar kağıtlarında sıkça kullanılan ve yine modası asla geçmeyen duvar dekoru seçeneklerinden biri. Söz konusu yaşam alanının derinliğini ve hareketli imajını perçinleyen bu tür desenler her tarza uygun olmalarıyla da dikkat çekiyor.

Edebiyat severler için

AK Design Studio – Bedroom- Provance:  tarz Yatak Odası
AK Design Studio

Bedroom- Provance

AK Design Studio

Edebiyat tutkunları buraya! En sevdiğiniz yazardan, başucu kitabınızdan okumaktan asla sıkılmadığınız bir bölüm, sizi derinden etkileyen bir şiir… Duvar dekorasyonunuzu sofistike ve edebi bir yaratıcılıkla tasarlamanız mümkün!

Boş çerçeve

CESE HOME CONCEPT – Oturma Odası:  tarz Oturma Odası
CESE HOME CONCEPT

Oturma Odası

CESE HOME CONCEPT

Özellikle rustik bir dekorasyona sahipseniz, bu örnekte gördüğümüz gibi içi boş bir çerçeve yaşam alanınıza çağdaş bir hava katmaya yetecektir.

Sıradışı etki

Duvar dekoru söz konusu olunca aynaların etkisi pek tabii ki tartışılmaz. Ayna kullanımının çarpıcı örneklerinden birini de bu avangart tarzlı salonda görebiliyoruz.

Diktörtgen aynalar

Living in Space:  tarz Giyinme Odası
Living in Space

Buckland Crescent

Living in Space

Yatay bir şekilde uzanan dikdörtgen aynalar da odaların derinliğini ve genişliğini arttıran duvar dekoru seçeneklerinden. Bu örnekte ise altın yaldızlı duvar kağıdı ile mükemmel bir ahenk yakalayan şık ve gösterişli bir çerçeve tercih edilmiş.

Üç boyutlu duvar kağıtları

Üç boyutlu duvar kağıtları son dönem yaygınlığı ve popülaritesi giderek artan duvar kağıdı uygulamalarından biri ve içinde bulunduğu alanlara eşsiz bir derinlik ve doku katıyor.

Duvar saatleri

Büyük ve tasarımıyla dikkat çeken şık ve estetik duvar saatleri de bulundukları odanın dekorasyonuna oldukça şık katkıda bulunan, üstelik uygulaması da kolay olan duvar dekoru seçeneklerinden biri.

Neşeli tablolar

Evinize neşeli bir hava katmak istiyorsunuz büyük ve eğlenceli kanvas tablolar ya da baskılar bunun en kolay ve etkili yollarından biri.

Sanatsal kutu dolaplar

Zift Design – Düş Kutuları:  tarz Sanat
Zift Design

Düş Kutuları

Zift Design

Fonksiyonel ve şık bir duvar dekorasyonu fikri arıyorsanız o halde üzerinde sanatsal çizimlerin olduğu bağımsız dolaplar seçeneğini beğeneceğinize eminiz.

Renkli duvar panelleri

WoodMyWall – WoodMyWall Kendinden Yapışkanlı Duvar Kaplama Panelleri:  tarz Duvarlar
WoodMyWall

WoodMyWall Kendinden Yapışkanlı Duvar Kaplama Panelleri

WoodMyWall

Yapışkanlı ve uygulaması son derece kolay olan yapışkanlı ahşap duvar panelleri de odalarınıza şık bir gösteriş katacak olan dekorasyon uygulamalarından biri.

Bu duvar dekoru örneklerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!