Size ilham verecek IKEA yatak odası mobilyaları

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Size ilham verecek IKEA yatak odası mobilyaları

umit atdağ umit atdağ
Modern Çocuk Odası 28 Grad Architektur GmbH Modern
Loading admin actions …

Yatak odasını süslemek hafifçe alınacak bir mesele değildir. Evin bu odası samimiyetin merkez üssü, özel koruma hissettiğimiz alan, kendi kişilik veya karakterimizin ötesinde diğer odalardan arınmış özel odalardır. Duvarların renginden zemine, aydınlatmalara , aksesuar veya mobilya seçiminde diğer tüm detaylara  estetik değil aynı zamanda işlevselliğimizi de karşılayan özelliklere sahip yatak odaları her bireyin sahip olmayı arzuladığı yatak odalarıdır. İsveç bu konuda IKEA gibi bir markaya sahip. IKEA sizler için özel yatak odaları tasarlayan, tasarladığı yatak odalarının işlevsel özelliklerini ön plana çıkararak sizlere kolaylık sağlayan, her detayı ince bir şekilde düşünüp kusursuz ve hayranlık uyandıran yatak odaları meydana getiren bir markadır. Bu gün IKEA tarafından tasarlanmış, IKEA mobilyaları kullanılarak hayata geçirilen yatak odası modellerini inceliyoruz. Birbirinden özel yatak odalarını homify yatak odası modelleri sayfasında bulabilirsiniz.

Eksiksiz yatak odası

Bir yatak odasının kusursuz olması aynı zamanda eksiksiz olmasına bağlıdır. Küçük bir alana dekore edilse de eksiksiz bir yatak odası dekorasyonu yapmak için bu modeli örnek alabilirsiniz. Yataktan, aksesuarlara kadar her detayın yer aldığı eksiksiz bir yatak odası için oldukça ideal.

Harmonik kombinasyonlar

Yatak odası içinde yapılacak kombinasyonlar da çok önemlidir.  Bu modelde olduğu gibi harmonik bir kombinasyon yapmak ve yatak odasının canlılığını artırmak için renklerden ve aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Renkli mobilyalar

IKEA bu yatak odası modelinde az mobilya ve renkleri kullanarak oldukça şık ve insanı etkileyen bir tasarım yapmış. Yatak ile uyumlu desen ve renklere sahip halı, duvara monte edilen duvar rafı ve işlevsel yatak kusursuz bir yatak odası ortaya çıkarmış.

Yükseklik farkları

Flat Pack Assembly: modern tarz , Modern
Flat Pack Assembly

Children's Loft Bed Assembly

Flat Pack Assembly

Küçük bir yatak odasına sahipseniz işlevsel çözümler bulabilir, resimdeki gibi yükseklik farklarından yararlanarak hem bir çalışma odasına hem de bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Renkli seçimler daha şık bir yatak odası oluşturacaktır.

Aksesuarlar

Yatak odasının vazgeçilmezleri arasında aksesuarlar yer alır. Aksesuarların doğru yerleştirildiği bir yatak odası her yönü ile etkileyici özelliklere sahiptir. Bu yatak odasında da bir çok aksesuar kullanılmış ve yatak odasını şıklığı göz kamaştıracak boyutlara ulaşmış.

Dinlenme alanı

Yatak odanız geniş ise IKEA nın bu modelini tercih edebilirsiniz. Yatak odası içinde özel bir köşe bir dinlenme alanı dekore ederek yatağın dışında dinlenebileceğiniz bir alana sahip olabilir geniş yatak odasını daha dolu ve şık gösterebilirsiniz.

İşlevsellik

Bir yatak odasının zarif olması kadar işlevsel de olması çok önemlidir. Bu yatak odası modelinde olduğu gibi işlevsel özellikleri ön planda olan ahengi ve kontrastı yerinde olan bir yatak odası dekorasyonu tercih edebilirsiniz.

Depolama alanları

Yatak odası içinde dolap dışında özel depolama alanları dekore etmeniz sizin için çok önemlidir.  Yatağın altı, özel paravanlar ile gizlenmiş depolama alanları yatak odası içinde çok fazla işinize yarayacaktır.

Renkli ve neşeli

Yatak odasının huzur dolu olması için resimdeki gibi renkli bir yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Canlı renkler hem neşe dolu bir yatak odası dekorasyonu yapmanızı sağlayacak hem de yatak odanızın oldukça canlı görünmesine katkı sağlayacaktır.

Bu modelleri siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!